Piłka nożna

CZE-ALB 1:1 (0:0)
Screenshot_2023-09-07-22-42-33-095~2.jpg
 
Mieliście rację z tą tabelą, myślałem że nie zaktualizowali, sam siebie oszukałem, jesteśmy na 3 miejscu :( znów gramy każdy mecz o wszystko, jak w okolicach 2012 roku..
 

mieliscie racje XD (swoja droga skandal, to jest ze nie ma Comic Sansa wsrod fontow)

Skandal przed meczem Polska — Wyspy Owcze. Związek nawalił. "Dzieci zrozpaczone"​

Okazało się, że ogromna grupa dzieci z klubów z Mazowsza, mimo związkowych obietnic, nie dostała biletów. Co gorsza, miała się o tym dowiedzieć w dniu wyjazdu na mecz.

:robertmakeup:
 
Screenshot_2023-09-09-10-58-15-059_com.facebook.katana.jpg

Ja pierdole xD jaki to jest jebany cyrk. Kurwa jak zawsze jestem za naszymi i staram się patrzeć pozytywnie, to kurwa od początku roku tak szambo wylewa, że chyba nawet nie chcę żeby oni awansowali na euro. Ciekawe czy hajtery Bońka nie tęsknią xD
 
View attachment 77212
Ja pierdole xD jaki to jest jebany cyrk. Kurwa jak zawsze jestem za naszymi i staram się patrzeć pozytywnie, to kurwa od początku roku tak szambo wylewa, że chyba nawet nie chcę żeby oni awansowali na euro. Ciekawe czy hajtery Bońka nie tęsknią xD
Dno. Piłkarzyki to powinni po jakimś meczu wpierdol wyłapać to może by się zachciało grać.
 
Czarek, kończ się ośmieszać i wracaj do Białegostoku. Tutaj akurat prezesowanie mu wychodziło. Ale jako prezes PZPN to kompromitacja za kompromitacją...
 
Back
Top