Piłka nożna

o widze, ze łachy znów robią tarło


-pCyUC.gif
 
Nie jesteś prawdziwym Polakiem.

To leży w naszej naturze żeby oglądać ten pokaz żenady i indolencji sportowej.

Nadzieja umiera ostatnia.

:jon:
Ja już od 20 lat się na to nabieram.
Za kolejnych 20-30 lat prezesem zostanie kolejny leśny dziadek nazwiskiem Lewandowski. Będzie równie smieszno-zalosny co były prezes Boniek, jednak zawsze lepszy od alternatywnej wersji Kuleszy w 2045 roku.
Polska reprezentacja dalej będzie bawić się do rytmów disco polo (być może bardziej w stylu electro), a podstarzały Mati Borek będzie opowiadał legendy o kadrze Nawalki i wielkim liderze Lewym.
Chciałbym tylko tego dożyć xD
 
Może jeszcze coś się zmieni bo jak Strickland wygrał dziś na pkt z Adesanyą to nie ma rzeczy niemożliwych w sporcie... :boss:
 
Grosik w 61 minucie wchodzi rozruszać skrzydła polskiej Husarii... No i gol dla Albanii strzela rezerwowy Daku w pierwszej akcji po wejściu w 62 minucie nie przypilnowany przez Wieteskę...:confused: :facepalm: :boss:
 
Jak dla mnie dwoma największymi symbolami upadku i desperacji naszej kadry jest Krycha od pierwszej minuty oraz wpuszczanie Grosika na murawę…
 
Jak dla mnie dwoma największymi symbolami upadku i desperacji naszej kadry jest Krycha od pierwszej minuty oraz wpuszczanie Grosika na murawę…
Tak naprawdę to wraz z trenerem z kadrą powinno się pożegnać 90% archeologów, czyli naszych kopaczy. Jak ktoś nie chce zapierdalać i dać z siebie 100% za te barwy, to nie powinien mieć tu więcej wstępu
 
Tak naprawdę to wraz z trenerem z kadrą powinno się pożegnać 90% archeologów, czyli naszych kopaczy. Jak ktoś nie chce zapierdalać i dać z siebie 100% za te barwy, to nie powinien mieć tu więcej wstępu
Żeby to było takie proste. My te kadrę przebudowujemy od 2018 roku i widać efekty.
 
To ja na spokojnie obstawiam 3:0, jeszcze im na bank wcisną.
Dobrze, że przełączyłem na gierkę.
Ufff serce odpoczywa.
 
Tak naprawdę to wraz z trenerem z kadrą powinno się pożegnać 90% archeologów, czyli naszych kopaczy. Jak ktoś nie chce zapierdalać i dać z siebie 100% za te barwy, to nie powinien mieć tu więcej wstępu
Z całym szacunkiem: to wcale nie brzmi jak pomysł wszystkich dziennikarzy od 20 lat. Po prostu im się nie chce. Ja naprawdę kiedyś śmiałem się z Januszy, którzy pisali 'bo Lewy to Bayernie zarabia'. No ale kurwa, coś w tym jest.
 
Back
Top