Piłka nożna

Sądzę, że raczej Pep Probierzola przejmie kadrę.
A ja myślę, że nie. Kulesza nie jest aż takim idiotą, musi ratować swoją dupę, bo ostatnie same wpadki. Wie że ludzie chcą Papaszuna więc wsadzenie swojego funfla na stołek pierwszej repry to już byłaby za gruba przeginka discopolowca.
 
Screenshot_2023-09-10-23-02-25-560~2.jpg

Kto by wytypował taką tabelę po 5 kol... El. EURO '24... :confused: :boss:
6 pkt [2-0-3] (6-8) :facepalm:
Screenshot_2023-09-10-23-14-27-171~2.jpg

Screenshot_2023-09-10-23-14-35-232~2.jpg
 
Dobra, wnioski po tym meczu.

1. Kulesza wypierdalaj nagrywać teledyski Zenkowi do Białegostoku.
2. Santos wypierdalaj kopcić papierosy do Portugalii.
3. Lewy wypierdalaj do Barcelony i zabieraj Anke gdzieś do Pruszkowa z powrotem, może tam się przestanie kurwić.
4. Krychowiak - po prostu wypierdalaj, nieważne gdzie.
Anqa się kurwi !? :benny:
 
Na stadionie Wawrzyniak z innym dziennikarzem omawiają mecz a w tle bardzo głośne przyśpiewki... J...ć PZPN, J...ć PZPN :boss: :confused: :bye:
:benny: :lol:
 
Skacze po Alvaro od bachaty jak Bobik gra mecze. I jeszcze nie ma wstydu i pokazuje to w SoMe. Jak Bobik ma strzelać jak zapierdala z takim porożem?
Ale jakto? przeciez gdzieś widziałem że szczesliwi i wgle? Dzieciaczki, wakajki happy :benny: :benny:
 
Ale jakto? przeciez gdzieś widziałem że szczesliwi i wgle? Dzieciaczki, wakajki happy :benny: :benny:
Natury nie oszukasz, jak jesteś 10 więcej lat w związku to nawet najładniejsza kobieta/najprzystojniejszy facet świata się znudzi i szukasz jakiejś odmiany. Nie to żeby zaraz się rozwodzić i rozwalać rodzinę, tracić kasę ale ruchanko czegoś innego jest naturalnym odruchem. I Anka jak zobaczyła roztańczonego Erazmusa to rozłożyła nogi jak każda p0lka.
 
Pewnie jeszcze dziś, ewentualnie jutro, zwolnią Szantusza i zatrudnią Papszuna. Na następne mecze Papszun sadza Bobika Lewego na ławkę, a w "11" jako napadzior wychodzi Fabian Piasecki. Zapamiętajcie to.
Ale wiesz że gdyby Fabian Piasecki zagrał taki mecz życia jak na wyjeździe Rakowa z Karabachem, to Lewy mógłby czyścić buty?
Inna sprawa: to był mecz życia.
 
Natury nie oszukasz, jak jesteś 10 więcej lat w związku to nawet najładniejsza kobieta/najprzystojniejszy facet świata się znudzi i szukasz jakiejś odmiany. Nie to żeby zaraz się rozwodzić i rozwalać rodzinę, tracić kasę ale ruchanko czegoś innego jest naturalnym odruchem. I Anka jak zobaczyła roztańczonego Erazmusa to rozłożyła nogi jak każda p0lka.
hahahah no ładnie... Nie spodziewałem sie tego.
 
Ale wiesz że gdyby Fabian Piasecki zagrał taki mecz życia jak na wyjeździe Rakowa z Karabachem, to Lewy mógłby czyścić buty?
Inna sprawa: to był mecz życia.
Dej pan spokój, ja widziałem Fabiana jak grał w WKS, to jest kurwa takie drewno, że tylko Musiolik jest bardziej drewniany. Pytanie czy Gutek był od niego lepszy czy też tak samo chujowy.
 
Natury nie oszukasz, jak jesteś 10 więcej lat w związku to nawet najładniejsza kobieta/najprzystojniejszy facet świata się znudzi i szukasz jakiejś odmiany. Nie to żeby zaraz się rozwodzić i rozwalać rodzinę, tracić kasę ale ruchanko czegoś innego jest naturalnym odruchem. I Anka jak zobaczyła roztańczonego Erazmusa to rozłożyła nogi jak każda p0lka.
Natury nie oszukasz, jak jesteś 10 więcej lat w związku to nawet najładniejsza kobieta/najprzystojniejszy facet świata się znudzi i szukasz jakiejś odmiany. Nie to żeby zaraz się rozwodzić i rozwalać rodzinę, tracić kasę ale ruchanko czegoś innego jest naturalnym odruchem. I Anka jak zobaczyła roztańczonego Erazmusa to rozłożyła nogi jak każda p0lka.
Ogólnie się zgadzam ale że nie śledzę SoMe jak to nazwałeś,.jakbyś zarzucił linkiem xd
 
Z całym szacunkiem: to wcale nie brzmi jak pomysł wszystkich dziennikarzy od 20 lat. Po prostu im się nie chce. Ja naprawdę kiedyś śmiałem się z Januszy, którzy pisali 'bo Lewy to Bayernie zarabia'. No ale kurwa, coś w tym jest.

Tak, chyba już nawet niektórzy dziennikarze zaczynają zauważać, że piłkarzyki to właściwie biznesmeni dbający przede wszystkim o swój brand. 95% kadry gra zagranicą i tam pilnuje interesu. Tam ich nie obchodzi głos tzw. opinii publicznej z Polski. W razie czego dadzą bana na IG i spokój (bo konta i tak prowadzą im jakieś słupy, więc sami nie marnują na to czasu). To jest druga strona tego wciąż rosnącego biznesu pt. piłka nożna. I nawet nie trzeba być jakimś super gwiazdorem, żeby zarabiać mocną kasę. Kluby szastają za mityczny potencjał. Taki Skóraś to w cztery miesiące spuścił z tonu o 200%. Zapomniał jak się gra, czy nagle priorytetem jest ustawienie się na Zachodzie, skoro już wyjechał z Ekstraklapy?
 
Ja sobie powiedziałem po Mołdawii, że tych skurwysynów oglądać nie będę i na szczęście słowa dotrzymałem. Szkoda strzępić ryja, bo to trzeba rozpierdolić i lepić od nowa na wszystkich poziomach (związek, trener, zawodnicy).
Najlepsze jest to, że mimo przejebanych eliminacji my nadal możemy awansować na euro dzięki ścieżce barażowej :beczka:
 
Back
Top