Piłka nożna

jak patrzyłem ostatnio na niego to taki balotelli
świetny piłkarz ale głowa nie dojeżdża
Nie chcę smarka usprawiedliwiać, bo wkurwia swoim zachowaniem nawet kibiców Realu, ale gość ma 22 lata, na prawie każdym hiszpańskim stadionie wyzywają go równo od małp czy śpiewają by umarł. Na boisku piłkarze rywali robią polowanie na jego nogi, faulują, nawet kilkanaście razy w jednym meczu... sędziowie oczywiście ślepi bo zarabiają za swój fach najwięcej w Europie. Do tego w mediach jadą, że nie ma szacunku do rywali bo zatańczy po golu albo przyjmie piłkę plecami. Młody się grzeje, to fakt, ale nagonka na niego mu nie pomogła. Mam nadzieję, że z czasem się ogarnie i będzie panował nad emocjami. Zupełnie inaczej to wygląda jak gra w Europie, więc trochę to mówi o hiszpańskim bagienku.
Balo miał pusto we łbie, Vini ... tez jest czarny :boystop:
Ale liczby rzeczywiste robi świetne.
20230408_094255.jpg


A takie asysty to miód :heart:
 
Last edited:
Chelsea- tak się kończy gdy w klubie na 1 metrze kwadratowym jest tyle osób które nie potrafą zdobywać bramek.
 
No to Barca oficjalnie mistrzem Hiszpanii. Lewy ma coś na osłodę co by nie było.


Ślinka leci na starcie Baya vs City w LM ale to będzie potężny dwumecz.

:antonio:
 
Nawet nie wiedziałem, że dzisiaj Real gra. Szkoda tego Pucharu Króla, bo z Christansenem i De Jongiem / Pedrim pewnie by dowieźli awans.
 
Już wtedy śmigała informacja, że Baena tak powiedział do Fede. A Valverde się nie zachował jak pizda w stylu Roya Keana, tylko wyjaśnił to jak prawdziwy mężczyzna na parkingu :bleed:
Hola hola Roy Keane pizda, kolega chyba trochę odjechał. Domniemam, że srasz się o sytuację z ojcem cudownego Norwega?
 
Hola hola Roy Keane pizda, kolega chyba trochę odjechał. Domniemam, że srasz się o sytuację z ojcem cudownego Norwega?

Nie sram się. I tak, między innymi chodzi mi o tę sytuację. Jak chciał być taki kozak to mógł mu dać w mordę po męsku jak mu tak leżało te zarzucenie symulowania.
 
No i chyba te $hity w końcu wygra LM w tym roku. Drugi rok z rzędu cud Realu raczej nie będzie możliwy, a Napoli/Inter/Milan w finale to będzie zespół łatwy do jebnięcia.


:childcry:
 
W tym roku Pep i City się w końcu doczekają.

Co za fatalny mecz Upamecano. Dawno nie pamiętam, żeby środkowy obrońca popełnił aż tyle błędów.
Także mimo że Sommer wyjął parę trudnych piłek to nogami grał taką patologie że szok, jakbym ekstraklasę oglądał. Wprowadzał sporo niepewności w szyki obronne, co mnie w sumie zdziwiło bo kojarzyłem go jako gościa, który problemów nie miał z prostym podaniem piłki
 
Back
Top