Piłka nożna



Powinno być wapno dla Napoli, czy nie?


Powinno być, ale jak widać po strzale Kvary to i tak :pudziaonicbyniedao:

Ogólnie bardzo szkoda mi Napoli, teraz pozostaje trzymać kciuki za Milan w półfinale z Interem, bo jakby miał być finał City-Inter to.. naprawdę bym się zasmucił, bo obydwu drużyn nie lubię. No i dodatkowo City by ich rozjechało jak gnój po polu. Oczywiście liczę, że w finale zagra Real, ale trzeba być też realistą.
 
Powinno być, ale jak widać po strzale Kvary to i tak :pudziaonicbyniedao:

Ogólnie bardzo szkoda mi Napoli, teraz pozostaje trzymać kciuki za Milan w półfinale z Interem, bo jakby miał być finał City-Inter to.. naprawdę bym się zasmucił, bo obydwu drużyn nie lubię. No i dodatkowo City by ich rozjechało jak gnój po polu. Oczywiście liczę, że w finale zagra Real, ale trzeba być też realistą.
City będzie przeważało, będzie strzelać częściej na bramkę, pewnie strzeli też parę goli, ale potem z kontry Benzema jebnie kilka razy i w finale Real - Milan.

:fjedzia:
 
Raków Częstochowa na specjalnie w tym celu zwołanej konferencji prasowej ogłosił odejście Marka Papszuna.

Jak myślicie, gdzie pójdzie?
 
Chodzi mi o tę sytuację

Też zastanawiałem się nad tą sytuacją. Podczas meczu wydawało mi się najpierw trafił w piłkę, natomiast z tego co wrzuciłeś wygląda to na karnego. Tam w drugą stronę też chyba była kontrowersyjna sytuacja z potencjalnym karnym na zawodniku Milanu. Myślę że mimo wszystko to przesada, by stwierdzić, że Marciniak "wydrukował" ten mecz.
 
88fafdf335088ca480269e40189934e6~c5_720x720.jpeg
 
Odnośnie jakiego meczu to? Bo ja oglądam Roma-Feyenoord z potężnym Jose na ławce i potężniejszym Pawełkiem Dybałą w składzie :heart:
Właśnie przełączyłem na gola Dybali :bleed:

A fax, wiadomo, największe błogosławieństwo Realu Madryt.


 
Back
Top