Piłka nożna

2-0 to najniższy wymiar kary.

A wygląda też na to, że Napoli bez Osimhena jest jak Lipski bez Siary i lunch bez gitary. Szkoda, bo liczyłem na ich obecność w finale, a tutaj jak go zabraknie w rewanżu to może być różnie.
 
A po co to komu, lepiej rewanż pod respiratorem obejrzeć ;)
Klatus czy to Ty ;)?

1681334167718.png
 
Napoli było lepsze. Nawet w 10tke. Różnice zrobił dzisiaj bramkarz. Napoli zawalił bramkę, Milanu wybronił niesamowicie strzał Di Lorenzo. W rewanżu będzie się działo :)
 
kto będzie grał na to śmierdzące city w finale?

Oby nie Inter.. Modlę się aby Real ich wyeliminował, bo 1) jestem fanem Realu po 2) mało co mnie bardziej wkurwiłoby niż wygranie LM przez City/PSG. A jak Real ich nie zatrzyma to już nikt tego nie zrobi.

Ale mogę się mylić, bo wcześniej czułem półfinał Benfica-Napoli, a teraz wygląda mi to na derby Mediolanu. Inter raczej pewny, Napoli może powalczy. Więc oby był finał Real-Milan ;)
 
aston villa- newcastle.
dwie najdłuższe serie wygranych w tej chwili w lidze.
seria dobiegnie końca u obu drużyn, bo będzie remis.
:wink:
 
Jakby Nacho zaczynał karierę na nowo to bym go widział jako ŚPD. Chłop 33 lata a ostatnio ciągle zaskakuje tym jak dobrze sobie radzi z przodu.


Btw, teraz jeszcze gol Ceballosa i mamy hattrick grających o kontrakt xD
 
Boski Joan miał 2 miesiące by przygotować jakąś linię obrony :tellmemore:
View attachment 62945

Bo oni nic innego nie potrafią. Ewentualnie ponarzekać na murawę, ale to też jest wina Realu.




"Na koniec reportaż przywołuje słowa prezesa Santiago Bernabéu: „Kiedy słyszę, że Real Madryt był drużyną reżimu, to sprawia, że mam ochotę nasrać na ojca osoby, która to mówi”.
 
Back
Top