Piłka nożna

56 227 widzów oglądało ten piach. Ten kraj jest pojebany
IMG_20230327_212721.jpg
 
najgorszy typ na boisku. Od grudnia typ jest tak kurwa drewnem, że dziwie się że go jeszcze korniki nie wpierdoliły. Zero przyjęcia, zero dynamiki, spowalnianie akcji.

On jeszcze może jechać na reputacji i skupiać uwagę obrońców nawet jeśli jest bez formy. Jeśli za niego ma grać Milik albo Piątek jako napastnik #1 to dopiero będzie tragedia. Gorzej, niż Bednarek bez Glika.
 
Temat przewija się już gdzieś od +/- roku. Messi by chciał, Barcelona by chciała, ale na chwilę obecną to musi zejść jakieś 200 milionów euro z budżetu płacowego, żeby móc rejestrować nowych graczy na przyszły sezon :fjedzia:
Coś tam przebakiwali, że Messi zgodzi się na niższa wypłatę?
Ja bym zobaczył Lewego i Messiego w jednym teamie
 
Na ten moment, aby ciąć koszty działalności, Barca planuje zwolnić 120 pracownikow.

Wczoraj Barca zaciągnęła kolejne pożyczki w 2 bankach o wartości łącznej około 50 mln euro na pokrycie kosztów bieżącej działalności.

Ale Messi przyjdzie i jeszcze stadion będzie wyremontowany ;)
 
Last edited:
Na ten moment, aby ciąć koszty działalności, Barca planuje zwolnić 120 pracownikow.

Wczoraj Barca zaciągnęła kolejne pożyczki w 2 bankach o wartości łącznej około 50 mln euro na pokrycie kosztów bieżącej działalności.

Ale Messi przyjdzie i jeszcze stadion będzie wyremontowany ;)
Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale prędzej czy później skończy się z modelem socios i trzeba będzie ten kram opierdolić jakiemuś wariacikowi :fjedzia:
 
To oczywiście nie jest jedyny argument przemawiający za Potterem. Poczytaj o nim trochę, prześledź wcześniejsze dokonania i co mówi się o nim w środowisku piłkarskim. Oczywiście po owocach jego pracy w Chelsea będziemy go ostatecznie osądzać, ale na to przyjdzie jeszcze pora.
No i Potter polecial, wrzucony pod pociąg przez właściciela - nawet mi go serio żal,
tak po ludzku, bo większość decyzji personalno-transferowych wynikało raczej
z pokazu siły niżeli jakieś spójnej wizji/strategii trenera i zarzadu.
To po prostu nie mogło zadziałać.

Ja to pełen podziwu jestem do Howie'go, gość chyba z pałka teleskopowa przychodzi
na treningi Newcastle i leje leniwych
po piętach bo to jak oni zapierdalali dzisiaj przeciw United to jest złoto. Ogólnie projekt Newcastle zapowiada się top.
 
No i Potter polecial, wrzucony pod pociąg przez właściciela - nawet mi go serio żal,
tak po ludzku, bo większość decyzji personalno-transferowych wynikało raczej
z pokazu siły niżeli jakieś spójnej wizji/strategii trenera i zarzadu.
To po prostu nie mogło zadziałać.

Ja to pełen podziwu jestem do Howie'go, gość chyba z pałka teleskopowa przychodzi
na treningi Newcastle i leje leniwych
po piętach bo to jak oni zapierdalali dzisiaj przeciw United to jest złoto. Ogólnie projekt Newcastle zapowiada się top.
Mimo wszystko jestem trochę zaskoczony, bo zmian w klubie zaszło bardzo dużo i pewnie nie jednemu ciężko byłoby się zaadoptować. Z drugiej strony jednak rozumiem tę decyzję. W mojej ocenie Potter często podejmował dziwne decyzje, przede wszystkim te personalne odnośnie wyboru składu. Jednak to co Tuchel powiedział sprawdziło się tutaj, że nikogo nie będzie obchodziła twoja wizja klubu za parę lat, jeśli za tym nie pójdą wyniki.
 
panie potter tylko spokojnie.
proszę się niczym nie przejmować.
dwa miesiące szybko minął i będzie przerwa między sezonami.
telefon zadzwoni, proszę się nie martwić.
nawet z miasta nie będzie trzeba migrować.
pewien rudy szkot musi jeszcze zluzować stołek, co powinno mu się udać na koniec sezonu.

:wink:
 
Back
Top