Piłka nożna

A ja bym wyjebał w końcu Lewandowskiego z tej kadry.

Chłop już jest wiekowy, raczej nie dotrzyma następnego turnieju grając na najwyższym poziomie, bo topowa piłka klubowa już mu zaczyna odjeżdżać, a w reprezentacji bez pomocy kompletnie nic nigdy nie grał i poza nazwiskiem i mityczną groźbą własnej persony nic nie wnosi. Jego najlepszy turniej reprezentacyjny w karierze uciułał głównie na karnych z których cieszył się jak dziecko, mimo, że :pudziaonicbyniedao:
Mentalnie też nie nadaje się na kapitana, co zresztą pokazuje jego zachowanie na boisku - miny, gesty, frustracje i właśnie zachowania po karnych, jak i poza nim - cała afera premiowa i to, że gdyby nie Skorupski to pewnie dalej miałby głowę we własnej dupie i udawał, że nic się nie stało i grany byłby czeski film(hehe). Już lepiej dać jakichś nieznanych dzieciaków z Ekstraklapy, MLSów czy 2 bundesligii na ten atak to może Santos coś z nich jeszcze wyciuła na średni poziom europejski.



Swoją drogą to nigdy nie zapomnę kurwa momentu w meczu z Senegalem na Mundialu, jak Lewandowski dostaje piłkę, wypierdala się o jakiegoś murzyna, akcja trwa, nasi międzyczasie napierdalają się z senegalczykami po nogach o piłkę, a nasz kurwa książę piłki pół minuty spokojnie siedzi na boisku rozglądając się, aż w końcu najazd kamerą na twarz naszego jaśnie hrabiego jak wstaje uśmiechając się ironicznie i kręcąc głową niezadowolony.

:beczka:
 
Jak Bednarek ma być nauczycielem kiwiora czy innego wieteski to ja wysiadam.

Zielu prawie płacze na wywiadzie...
To są mentalne pipy, dawać Góralskiego Jędze czy Grosika.
 
Lewandowski nie ma jaj, jest bezpłciowy na boisku i poza nim. Gosc nie ma twarzy. Zwykły produkt agencji PRowych. Jak on doszedl do takiego poziomu w piłce klubowej to jest dla mnie niepojęte. To chyba świadczy tylko o tym, ze piłka to sport dla pizd. Kiedyś to było...
 
641e0f948ce6e_o_medium.jpg
 
Back
Top