Kącik hip-hopowy. #rapsy

Jakby komus przyszlo do glowy kupowanie nowej plyty pana Tedeusza to polecam ten hajs oddac cyganom ewentualnie wyrzucic. Bedzie to lepiej wydana gotowka niz na ta plyte.
Nazwac ten album dnem to jakby go propsowac. Gowno, syf i tragedia.
 
ja mam ostatnio zajawke na stare płyty, teraz troche polske odświeżam i katuje to PCP właśnie wklejane m.in. powyżej czy to:

 
Właśnie odsłuchuje sobie płytę Miuosh x Jimek x NOSPR, nie przepadam specjalnie za gimbo Miuoshem ale płyta pięknie brzmi, oczywiście za sprawą NOSPR.
 
@Mort

Ten jego ostatni album nie był aż tak słaby jak nie którzy mówią po prostu tam bardziej skupił się na bitach i flow niż na tekstach

na tym kawałku też jest parę wersów o bogu.Ale może ci się nie spodobać bo to jest już tak bardziej newschoolowo zrobione
[
 
@Mort

Ten jego ostatni album nie był aż tak słaby jak nie którzy mówią po prostu tam bardziej skupił się na bitach i flow niż na tekstach

na tym kawałku też jest parę wersów o bogu.Ale może ci się nie spodobać bo to jest już tak bardziej newschoolowo zrobione
[


Nie wiem o co mu chodzi - ale te wersy już są na granicy, albo nawet ją trochę przekraczają. :P
 
Back
Top