Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nie słucham blendów. Słyszałem jedynie dwa czy trzy blendy, ale ten poniżej mi się zajebiście podoba. Wszystko mi na nim świetnie pyka! Dla mnie perełka.



A co do Tau/Mediuma. Fajnie, że się zmienił, fajnie, że odnalazł coś w swoim życiu, że wie czego chce. No ale dla mnie na siłę doszukiwanie się Boga na kazdym krok, wyciąganie wszystkiego, przyczepianie się wsyzstkiego to niestety przesada. Generalnie to twórczość Medium > Tau jak dla mnie. Czytałem trochę biografii i było móione, że jako Medium, Piotrek robił duzo syfu, nie wierzył itd. no ale w niektórych kawałkach jako Medium, też słyszymy o Bogu. Ale słyszymy trochę. Nowa płyta to dla mnie jednak za dużo nawiązań. Jestem wierzacy, angażuję się nawet w sprawy parafii, no ale nie ma co przesadzać.


W tym roku to dla mnie jeszcze nic nie przebiło Kękiego i jego rzeczy, bardzo czesto do tego wracam. Majstersztyk.

FIRMA ODP :)


Jak podoba mi się projekt Drużyny Mistrzów, wspieranie sportu i zawodników, to za chuja nie trafia do mnie cały Roman Boski. Może mieć spiny z kimś tam, ale jakis wizerunek też mógłby mieć. Myśląłem, że czasy Firmy się skońcyzły, ten się też jakoś ogarnął, no ale przekleństwo w co drugim słowie zostało. Drużyna mistrzów - TAK , Pozostały Boski - NIE


Jak jeszcze przy facebookowych postach jesteśmy, ak47 trochę potępia Popka i Gang Albanii.
 
Last edited:
troche wyszedlem z wprawy jesli chodzi o rapsy dlatego mam pytanie
3x nie Bilona jest cos warte?
 
Białas wrescie nagrał jakiś dobry track, chociaż jebie jego i całą tę jego gimbomafije to propsik się należy.

ja ostatnio mam straszną zajawke na stary murzyński rap

 
Back
Top