Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nie wiem o co mu chodzi - ale te wersy już są na granicy, albo nawet ją trochę przekraczają. :P
na drugiej zwrotce nawija że bóg jest wyżej od niego itp ogólnie Kanye nagrał tą piosenke bo został znieważony przez jakiegoś projektanta na jakimś pokazie Kanye chciał gdzieś wejść a ten projektant mu powiedział że nie może i przekaz tej piosenki jest taki że Kanye może wchodzić gdzie chce i robić co chce tylko Bóg może mu coś kazać :p
 
na drugiej zwrotce nawija że bóg jest wyżej od niego itp ogólnie Kanye nagrał tą piosenke bo został znieważony przez jakiegoś projektanta na jakimś pokazie Kanye chciał gdzieś wejść a ten projektant mu powiedział że nie może i przekaz tej piosenki jest taki że Kanye może wchodzić gdzie chce i robić co chce tylko Bóg może mu coś kazać :p

taa obczajałem już na rapgeniusie
 
Nadrobiłem ostatnio zaległości. Asap Rocky powinien boys band zalozyc chyba, a Yela zaczac spiewac country(ani jednego bangera na płycie). Za to nowa płyta Tech N9na, jaki sztos!

Polecam także Travisa Scota jeżeli ktoś nie zna:

Co do polskich nowości bardzo mocny mixtape Białasa z Tombem i piękne collabo Bonsona z Soulpete, polecam!
 
Mam nadzieje, że nie było :p Kawałek bardzo na czasie ;)



Spoko, ale dla mnie zajeżdża faryzeizmem. Jeżeli ten chłopak ćwiczy i nigdy nie pije, je ZAWSZE zdrowo, nigdy nie zjada jakiegoś syfu, to props, wiadomo. Ale rymy i flow spoko
 
nie moge podlinkować bo ani na YT ani na soundcloudzie nie ma tego w normalnej wersji, ale DRAKE - MADONNA, bardzo mi się wkręcił ten numer, na początku nie lubiłem tego ale jest zajebiste.
 
nie moge podlinkować bo ani na YT ani na soundcloudzie nie ma tego w normalnej wersji, ale DRAKE - MADONNA, bardzo mi się wkręcił ten numer, na początku nie lubiłem tego ale jest zajebiste.

ta epka Taco średnia, ten 1 singielek był najlepszy ale typ ma potencjał.
 
Pany jany
Poleci ktos dobry sklep gdzie mozna kupowac MP3 Z Polskim Hiphopem?
Wiem wiem poco kupowac lepiej sciagnac za free , ale wole kupic
 
Back
Top