Kącik hip-hopowy. #rapsy


jedna z moich ulubionych płyt w historii

Grubson niby ma głos ale nagrywa nudne gówno które nie wiadomo czym do końca jest, a Quebo jebać, ma talent i skillsy a nagrywa takie chujowe smuty.
 
Grubson gimbograjek, bez dwóch zdań.
Bez przesady @Instinct nagrywa queba tez dobre bengery. Co do jego smutów, to piękny klimat w kawałku Loki, z Kartky na ficie, który dostaje dużo propsów:

 


coś z moich rejonów :) TYLKO PRAWDZIWY RAP!!!

p.s. Jebać emo rapujących gimbojów w rurkach i pseudo-uliczny rap dla bezmózgich dzieci z blokowisk itp. itd.
 
Ale nie jebac typa z lekkim wasem i przekrecona elo czapeczke na bok? :D Strasznie slaby kawalek.



coś z moich rejonów :) TYLKO PRAWDZIWY RAP!!!

p.s. Jebać emo rapujących gimbojów w rurkach i pseudo-uliczny rap dla bezmózgich dzieci z blokowisk itp. itd.


Włączyłem na 3 sekundy, jak zobaczyłem walące po oczach dupska i cycki to mi się odechciało. Gdzie ta ambitna muzyka jest ;_;
 
Chciałem wyłączyć po 3 sekundach ale jak zobaczyłem walące po oczach dupska i cycki to mi się odechciało. Brak muzyki mi nie przeszkadza.
 
@Mort to nawet już na twerki nie możesz patrzeć i podziwiać wdzięku pięknych dam? Widocznie Twoja walka z "samogwałtem" musi być serio ciężka c'nie? ;)

Świeże!! Dobre koty!



Lubię kodein slow flow i takie klimaty jak Guzior, może dlatego uważam, że A$AP Rocky już nie przebije nigdy swojego debiutu.
 
@Mort to nawet już na twerki nie możesz patrzeć i podziwiać wdzięku pięknych dam? Widocznie Twoja walka z "samogwałtem" musi być serio ciężka c'nie? ;)

Świeże!! Dobre koty!



Lubię kodein slow flow i takie klimaty jak Guzior, może dlatego uważam, że A$AP Rocky już nie przebije nigdy swojego debiutu.


Moja walka jest bardzo łatwa, bo ja z tym nie walczę, ale walczy we mnie Chrystus. :D Po prostu mierzi mnie wkładanie wszędzie dup i cycków, żeby na tym robić 'kariery'. Prymitywne to i niesmaczne, a człowiek, który robi takie klipy w ten sposób chce odwrócić uwagę od swojej marnej liryki i muzyki.



I don't need drugs, got the most High
 
Po prostu mierzi mnie wkładanie wszędzie dup i cycków, żeby na tym robić 'kariery'
Taki jest świat, nic z tym nie zrobisz. Według Twojej religii Bóg stworzył cycki i dupy u kobiet, może to ty masz jakieś problemy wewnętrzne jeżeli musisz wyłączać teledyski, bo Cie to ''mierzi'' ;) Bez odbioru i pozdrawiam ;)
 
Taki jest świat, nic z tym nie zrobisz. Według Twojej religii Bóg stworzył cycki i dupy u kobiet, może to ty masz jakieś problemy wewnętrzne jeżeli musisz wyłączać teledyski, bo Cie to ''mierzi'' ;) Bez odbioru i pozdrawiam ;)


Jeżeli masz problemy z czytaniem, to polecam jeszcze raz przeczytać. Nigdzie nie sugerowałem jakoby mnie mierziła kobieta. :D
 
Back
Top