Kącik hip-hopowy. #rapsy

FIRMA ODP :)

Ta odpowiedź to strzał w kolano, powinni zlać tego Oskara ciepły moczem, a nie - Roman giba się jak pierdolony rezus, wygraża się, a dzień wcześnie złożył się jak scyzoryk po klapsie w dziąsło. Tadek miał zawsze największe skillsy z nich wszystkich, a do tego wyznaje jakieś wyższe wartości, a nie tylko JP. Niestety łatka patola z Firmy i tak przy nim zostanie do końca życia.
 
Najlepszego @Mort . A tak swoją droga powinieneś zmienić nick, bo wiesz z czym sie rymuje..
627x185_8028.jpg
 
Wychodzi w tym roku jeszcze jakaś dobra płyta w Polsce? Bo na razie to KęKę pozjadał rok.
 


Wrzucam w formie ciekawostki poprzez dyskusje jaka sie wywiazala po tym kawalku (Tau ostro juz po bandzie ma):

Osadzony w mrocznym klimacie teledysk Donatana "Pełnia" nie przypadł do gustu Tau'owi, który w kontekście klipu mówi nawet o "oddawaniu cześci demonom".



- Jak bardzo biedni są Ci, którzy świadomie lub nieświadomie, poprzez głupotę, oddają cześć demonom. Biedni, którzy poznali Boga i akceptują lub milczą gdy demonom ta cześć jest oddawana. Nie mają pojęcia jak wielką i wieczną śmierć ściągają na siebie. Czcijmy dziś życie, światłość, dobro. Nie śmierć, ciemność i zło. Czcijmy dziś Boże Ciało i Jego świętą Krew. Jedynego Boga i Pana naszego Jezusa Chrystusa. Wybacz nam Panie głupotę i zdradę - napisał kielecki raper.





Wywołany do tablicy poczuł się Donatan: - Turbo-Cymbały się budzą! :) Zło demony i "djobeł" wszędzie :) Czekam aż jutro na mszach z ambony znowu usłyszycie że Donatan to Szatan ( bo się rymuje ) :) Swoją drogą w średniowieczu paliłbym się już na stosie - na szczęście jestem zdrów i po dobrym sztosie! :) Satanisci, iluminaci, reptilianie i zło wszelakie oglądajcie - napisał producent.


Teraz już personalnie, ponownie głos zabrał Tau: - Panie Donatanie. Akurat w kwestii Ducha jestem śmiertelnie poważny, a różnica między nami, abstrahując od tego, że mnie publicznie obrażasz, jest taka, że ja służę Bogu (dla jasności - temu w Trójcy), a Ty temu po przeciwnej stronie barykady. Czy o tym wiesz czy nie wiesz. I w imię tego Boga w Trójcy właśnie upomniałem Cię w zacytowanym przez Ciebie poście. I nie wiem do kogo Ty się będziesz o mnie modlił, ale wiem jedno - na bank nie jest stwórcą Wszechświata. Nasz Bóg nie inspiruje mnie do rozsiewania zła pod każdą postacią. Nie muszę nawet mówić jaki BYT do tego zachęca. Nasz Bóg jest miłością. I sprawiedliwym sędzia,który rozliczy nas z każdej zniszczonej duszy. Też się za Ciebie modlimy - napisał.
 
Back
Top