Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Świadomość - nie, burzenie się jak młode wino na babkę w stroju przepisanym jej religią na basenie - tak; zarzucanie imigrantom barbarzyństwa i braku cywilizowania przy jednoczesnym nazywaniu ich "ludzkimi śmieciami" i wysyłanie do obozów zagłady - tak, jaranie się tym, że jak się pojawią w Polsce, to im "wpierdolimy" - też. Rzucanie się do każdego, kto podważy niezbite argumenty rycerzy internetu przedstawione na setkach fejkowych memów - gimbaza pierwszej wody, itp. itd....

@d-amian-enp jestem biały jak Majkel - przysięgam na Allaha :fro:
ci, ktorzy przyjezdzaja po hajs i robic burdel to sa ludzkie smieci, ci ktorzy uciekaja przed wojna nie. problemem jest wpuszczanie kazdego na teren europy
 
  • Like
Reactions: mat
burzenie się jak młode wino na babkę w stroju przepisanym jej religią na basenie - tak;
Tylko, że na basenie obowiązuje nie Koran, a regulamin pływalni. We własnym domu i własnym basenie może sobie pływać w "burkini", na publicznej pływalni obowiązują ją te same zasady, co wszystkich. Oburzenie ludzi jest tu jak najbardziej na miejscu.
, jaranie się tym, że jak się pojawią w Polsce, to im "wpierdolimy"
Bo jak nie Słowianie, to kto? Nie żartuję, zastanów się i sobie odpowiedz, kto inny w zjebanej poprawnością polityczną Europie może im wpierdolić (a będzie to konieczne, bo tylko prawo pięści może im pokazać miejsce w szeregu)?
wysyłanie do obozów zagład
Przesadzasz. Nikt tu w tym tonie nie pisał
 
Tylko, że na basenie obowiązuje nie Koran, a regulamin pływalni. We własnym domu i własnym basenie może sobie pływać w "burkini", na publicznej pływalni obowiązują ją te same zasady, co wszystkich. Oburzenie ludzi jest tu jak najbardziej na miejscu.

Bo jak nie Słowianie, to kto? Nie żartuję, zastanów się i sobie odpowiedz, kto inny w zjebanej poprawnością polityczną Europie może im wpierdolić (a będzie to konieczne, bo tylko prawo pięści może im pokazać miejsce w szeregu)?

Przesadzasz. Nikt tu w tym tonie nie pisał
ciekawe czy o niego ktos sie burzyl
635872813342029769.jpg
 
Tylko, że na basenie obowiązuje nie Koran, a regulamin pływalni. We własnym domu i własnym basenie może sobie pływać w "burkini", na publicznej pływalni obowiązują ją te same zasady, co wszystkich. Oburzenie ludzi jest tu jak najbardziej na miejscu.

Bo jak nie Słowianie, to kto? Nie żartuję, zastanów się i sobie odpowiedz, kto inny w zjebanej poprawnością polityczną Europie może im wpierdolić (a będzie to konieczne, bo tylko prawo pięści może im pokazać miejsce w szeregu)?

Przesadzasz. Nikt tu w tym tonie nie pisał
Nawet zacząłem odpisywać, ale stwierdziłem, że chyba nie ma sensu. Jeśli nie widzisz różnicy między zauważaniem problemu imigracji, a tanimi pojazdami rodem z gimnazjum, to trudno...
Pojawiały się tu różne teksty, w tym takie o eksterminacji czy stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej [sic!] jako świetne pomysły na rozwiązanie problemu.
Kto to są ci Słowianie? Jakie prawo pięści? Serio chciałbyś, żeby zaczęło u nas obowiązywać takie prawo, czy tylko dla "ciapatych"?
 
Cieszę się że Polska nie jest (oby nigdy nie była ) tak spierdolona lewacka logiką rządzących jak w większości europy.
 
Nawet zacząłem odpisywać, ale stwierdziłem, że chyba nie ma sensu. Jeśli nie widzisz różnicy między zauważaniem problemu imigracji, a tanimi pojazdami rodem z gimnazjum, to trudno...
Pojawiały się tu różne teksty, w tym takie o eksterminacji czy stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej [sic!] jako świetne pomysły na rozwiązanie problemu.
Kto to są ci Słowianie? Jakie prawo pięści? Serio chciałbyś, żeby zaczęło u nas obowiązywać takie prawo, czy tylko dla "ciapatych"?
Zacytuj proszę wypowiedzi o eksterminacji wszystkich muzułmanów.
 
CZY JEST TU KOZAK który zapyta mameda w realu czy jego żona Polka może iść na basen w DWU częściowym bikini i bez chusty na głowie ???
 
CZY JEST TU KOZAK który zapyta mameda w realu czy jego żona Polka może iść na basen w DWU częściowym bikini i bez chusty na głowie ???
Żona Mameda na jakimś KSW juz miala chustę na głowie wiec to nie nowość. Może lubi tę stylówe.
 
Na pewno widzieliście - słyszeliście, muzułmanka w basenie w Koszalinie w tym czarnym gównie. Toż to jest paranoja. Dzisiaj w radiu się tłumaczyli, ze to jest specjalna szata, Brigo czy jakoś tak, która jest czysta, słuzy tym raszplom do kąpania się, a kierownicy basenu cały czas maja kontrolę z Sanepidem i woda jest cały czas czysta. No kurwa. Kazdy się rozbiera, i potem widzi pingwina. Jest u nas, niech akceptuje nasze zasady. Nie, to niech nie jeździ na basen. Już wbijam w ich religię. Karwasz mać, takie coś podnosi mi ciśnienie. Na niektórych pływalniach przypierdalaja się o brak czepka, bo to niehigieniczne, a taki mop do wody sobie wchodzi.
a tych kto wpuścił na basen ?
basen.jpg
 
a tych kto wpuścił na basen ?View attachment 2534
To jest akurat inna sytuacja. To c mają ubrane to nie ciuchy, tylko pianki w których faktycznie się pływa. Cały osprzęt do nurkowania też nieszczególnie przeszkadza. Szczególnie, jak są kursy przeprowadzane, to gdzie mają ćwiczyć?
Chyba, że w ramach argumentu ktoś mi wrzuci zaraz zdjęcie raownika wodnego, który wskakuje w ciuchach do wody (żeby uratowąc jakiegś topielca).
 
To jest akurat inna sytuacja. To c mają ubrane to nie ciuchy, tylko pianki w których faktycznie się pływa. Cały osprzęt do nurkowania też nieszczególnie przeszkadza. Szczególnie, jak są kursy przeprowadzane, to gdzie mają ćwiczyć?
Chyba, że w ramach argumentu ktoś mi wrzuci zaraz zdjęcie raownika wodnego, który wskakuje w ciuchach do wody (żeby uratowąc jakiegś topielca).
dla mnie jedno i drugie to stroje do plywania z tym że jeden specjalistyczny dla nurków a drugi religijny.

swiadkowie jechowy tez wlaza do basenu w ubraniu ;)

http://www.tvs.pl/informacje/sosnow...st-i-tysiace-swiadkow-jehowy-w-sosnowcu-niwce
 
a tych kto wpuścił na basen ?View attachment 2534
Nurkowie się rządzą swoimi prawami i trenowania nurkowania zapewne jest inny regulamin.
Zasada jest prosta - jeżeli ja nie mogę w swoim luźnym stroju kąpielowym wejść na basen bo regulamin, ale ona może bo religia > regulamin to mi się to nie podoba. Natomiast jeżeli regulamin basenu pozwala na taki strój i ja jeżeli chce też mogę w swoich spodenkach wbić na basen to luz - niech się w tym kąpie, ja mam to gdzieś. Byłem pewien, że obcisły strój obowiązuje na wszystkich basenach w Polsce, ale okazuje się, że się myliłem - nie wiadomo jaki jest regulamin na tamtym akurat basenie.
 
Jakie prawo pięści? Serio chciałbyś, żeby zaczęło u nas obowiązywać takie prawo, czy tylko dla "ciapatych"?
Nie no, są jeszcze cywilizowane metody: dyskusja, perswazja, kompromisy itp. A teraz wytłumacz im, że pedofilia, gwałty i kamieniowanie za byle co jest złe, a i można jeść wieprzowinę i nie idzie się za to do piekła. Powodzenia ;)

Ewentualnie można pójść na takie ustępstwo: "Gwałcenie kobiet jest ok, ale dzieci już nie". Na pewno się zastosują. W końcu respektują prawa ludzkie.
 
Nie no, są jeszcze cywilizowane metody: dyskusja, perswazja, kompromisy itp. A teraz wytłumacz im, że pedofilia, gwałty i kamieniowanie za byle co jest złe, a i można jeść wieprzowinę i nie idzie się za to do piekła. Powodzenia ;)

Ewentualnie można pójść na takie ustępstwo: "Gwałcenie kobiet jest ok, ale dzieci już nie". Na pewno się zastosują. W końcu respektują prawa ludzkie.
Od tego są prawa obowiązujące w państwach - to, że się ich nie egzekwuje to chyba nie jest wina imigrantów tylko nasza, bo nie potrafimy tego wymodź na naszych władzach. Jak już pisałem kiedyś trudno się dziwić kleptomanowi, że kradnie u jubilera, skoro został tam zaproszony przez kierownika sklepu, a ochroniarz wyłączył monitoring...

Co do przekonywania, to przekonaj Europejczyka z zachodu, że aborcja to morderstwo, a małżeństwa gejów godzą w sens społeczeństwa. Również życzę powodzenia.
 
Nurkowie się rządzą swoimi prawami i trenowania nurkowania zapewne jest inny regulamin.
Zasada jest prosta - jeżeli ja nie mogę w swoim luźnym stroju kąpielowym wejść na basen bo regulamin, ale ona może bo religia > regulamin to mi się to nie podoba. Natomiast jeżeli regulamin basenu pozwala na taki strój i ja jeżeli chce też mogę w swoich spodenkach wbić na basen to luz - niech się w tym kąpie, ja mam to gdzieś. Byłem pewien, że obcisły strój obowiązuje na wszystkich basenach w Polsce, ale okazuje się, że się myliłem - nie wiadomo jaki jest regulamin na tamtym akurat basenie.

może nie byłem na zbyt wielu basench w PL ale z 10 zaliczyłem nigdy nie mialem problemu zeby wejsc w tego typu czy luzniejszych spodenkach
tommy.png
 
Back
Top