Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Musi byc silna fizycznie, albo ogranicza sie tylko do brodzika dla dzieci. Taka namoczona szmata musi wazyc tone.
 
Nie widze problemu wiec.

Dla przypomnienia nasze babcie kapaly sie kiedys w mniej wiecej takich strojach. I one raczej nasiakaly...

Stroj_plazowy_dawnych_lat_5315503.jpg
 
no ale nie ma co ukrywac, ze jest to prowokacja ze strony Britain First
wchodza z krzyzem, jakimis gazetkami i ida przez dzielnicie muzulmanskie (patrzac po ludziach na ulicy), jakby im tam krucjate chcieli zrobic
To muzułmanie byli agresywni i przy okazji zdradzili swoje najeźdcze plany. To nie oni obawiają się nas, tylko my ich. Nie my planujemy ścinać im głowy, tylko oni nam.
 
no ale co kogo obchodzi jej stroj, morde ma odkryta, a to najwazniejsze, oprocz tego, zeby byla czysta. zreszta to jest stroj do kapieli, a nie ubranie, w ktorym chodzi po ulicy
Chodzi o to, że na wszystkich basenach w Polsce jest regulamin, który precyzuje, że strój kąpielowy musi przylegać do ciała i mnie np. nigdy nie chcieli wpuścić w spodenkach kąpielowych. Gdybym ja mógł pływać w spodenkach w których mi wygodniej to spoko - niech pływa w tej swojej burkini pod warunkiem, że higiena jest zachowana. A w tej chwili to są równi i równiejsi.
 
Dawno nic tu nie było. A ja mam dwie rzeczy. Po pierwsze, gardzę tymi brudasami. Ale do rzeczy.

Na pewno widzieliście - słyszeliście, muzułmanka w basenie w Koszalinie w tym czarnym gównie. Toż to jest paranoja. Dzisiaj w radiu się tłumaczyli, ze to jest specjalna szata, Brigo czy jakoś tak, która jest czysta, słuzy tym raszplom do kąpania się, a kierownicy basenu cały czas maja kontrolę z Sanepidem i woda jest cały czas czysta. No kurwa. Kazdy się rozbiera, i potem widzi pingwina. Jest u nas, niech akceptuje nasze zasady. Nie, to niech nie jeździ na basen. Już wbijam w ich religię. Karwasz mać, takie coś podnosi mi ciśnienie. Na niektórych pływalniach przypierdalaja się o brak czepka, bo to niehigieniczne, a taki mop do wody sobie wchodzi.



Druga sprawa, też na pewno widzieliście, Polak reaguje na przemoc wobet kobiety w Szwecji bodajże.

Oglądałem to, Polak szacun. Ale to nagranie, gdzie brudas kopie babkę i to przy jej dzieciach toż kurwa aż mi się gorąco zrobiło. Odkąd jestem ojcem to jeszcze bardziej mnie rusza jak dzieci są świadkami/uczestnikami jakiś złych akcji. Normalnie chciałbym tam być i sam skopać tego szmaciarza. Szkoda, że tam nie szedł żaden nasz, jakiś taki dresik albo kilku co by go do porządku doprowadzili. Takiemu to tylko życzyć żeby jemu albo jego rodzinie przytrafiło się to samo. Niech spierdala skąd przyjechał i tam niech się młóci ze swoimi a nie kozaczy.
 
Chodzi o to, że na wszystkich basenach w Polsce jest regulamin, który precyzuje, że strój kąpielowy musi przylegać do ciała i mnie np. nigdy nie chcieli wpuścić w spodenkach kąpielowych. Gdybym ja mógł pływać w spodenkach w których mi wygodniej to spoko - niech pływa w tej swojej burkini pod warunkiem, że higiena jest zachowana. A w tej chwili to są równi i równiejsi.
to miales chyba pecha, ja zawsze chodze w spodenkach i jeszcze nigdy nie mialem problemu z wejsciem
 
to miales chyba pecha, ja zawsze chodze w spodenkach i jeszcze nigdy nie mialem problemu z wejsciem
W Niemczech z tego co pamiętam to chyba tak jest. Niestety w Polsce na który basen nie pójdę to nie wpuszczają w spodenkach i bez czepka.... Ja wiem, że pojebane ale jeżeli są takie przepisy to niech dotyczą wszystkich.
 
W Niemczech z tego co pamiętam to chyba tak jest. Niestety w Polsce na który basen nie pójdę to nie wpuszczają w spodenkach i bez czepka.... Ja wiem, że pojebane ale jeżeli są takie przepisy to niech dotyczą wszystkich.
ale ja mowie o Polsce, czepek to mialem raz w zyciu na glowie , w drugiej klasie podstawowki..
 
ale ja mowie o Polsce, czepek to mialem raz w zyciu na glowie , w drugiej klasie podstawowki..
Nie no czepka też nigdy nie miałem na rekreacyjnym basenie. Ale o strojach to prawda. Raz się dojebali do mnie w Aquaparku że mam spodenki nie takie jak trzeba.
Poza tym wyraźne są obrazki sebstrojami w jakich można wejść i takiego kimono tam nie widziałem. Gdybym się owinął taka szmata to by mnie zawrocili do szatni przecież.
 
Nie no czepka też nigdy nie miałem na rekreacyjnym basenie. Ale o strojach to prawda. Raz się dojebali do mnie w Aquaparku że mam spodenki nie takie jak trzeba.
Poza tym wyraźne są obrazki sebstrojami w jakich można wejść i takiego kimono tam nie widziałem. Gdybym się owinął taka szmata to by mnie zawrocili do szatni przecież.
a jakby twoja kobieta sie tak owinela, to tez by zawrocili? no bo skad oni maja wiedziec, czy ona nie arabuska? wiem, ze sa te obrazki, ale mowie, ze mi jeszcze nigdy nikt nie zwrocil uwagi na spodenki
zreszta sam ten "przepis" jest pojebany, bo chuj kogo obchodzi w czym wchodze do wody, wazne, ze jest to stroj kapielowy
 
ale ja mowie o Polsce, czepek to mialem raz w zyciu na glowie , w drugiej klasie podstawowki..
W spodenkach Cię wpuścili? To albo rzeczywiście miałem pecha albo Ty szczęście, w Warszawie na chyba trzech basenach i jednym w Olsztynie - wszędzie to samo, nie wpuszczają w spodenkach, muszą być obcisłe kąpielówki. Czepek czasami odpuszczali, ale tylko gdy włosy miałem obcięte na 3 mm...
 
a jakby twoja kobieta sie tak owinela, to tez by zawrocili? no bo skad oni maja wiedziec, czy ona nie arabuska? wiem, ze sa te obrazki, ale mowie, ze mi jeszcze nigdy nikt nie zwrocil uwagi na spodenki
To nie chodzi o to czy to kobieta. Do meczetu nie wchodzisz w butach to spróbuj wejść tłumacząc się że w twoim kościele można. Na basen wchodzi się w stroju który jest określony to niech wchodzi w takim albo w ogóle.
 
To nie chodzi o to czy to kobieta. Do meczetu nie wchodzisz w butach to spróbuj wejść tłumacząc się że w twoim kościele można. Na basen wchodzi się w stroju który jest określony to niech wchodzi w takim albo w ogóle.
ale ja rozumiem, nie roumiem tego oburzenia tym tematem.co nie zmienia faktu, ze przepis z dupy. do meczetu nie wchodze w ogole, bo po co?
 
ale ja rozumiem, nie roumiem tego oburzenia tym tematem.co nie zmienia faktu, ze przepis z dupy. do meczetu nie wchodze w ogole, bo po co?
Nie czepiaj się przykładu bo dobrze wiesz po co go podałem. Ludzie są oburzeni bo jest to kolejne naginanie reguł pod mniejszość która może doprowadzić do tego co masz w Niemczech i to budzi strach. Naogladali się bicia kobiet na ulicy, molestowania masowego, że chodzą bandy jakieś to się boją. I ja rozumiem w pełni to że od małych ustępstw się zaczyna. Ludzie są po prostu na nich wkurwieni i jak widzą przykłady takiego zachowania to ich chuj strzela.
 
Nie czepiaj się przykładu bo dobrze wiesz po co go podałem. Ludzie są oburzeni bo jest to kolejne naginanie reguł pod mniejszość która może doprowadzić do tego co masz w Niemczech i to budzi strach. Naogladali się bicia kobiet na ulicy, molestowania masowego, że chodzą bandy jakieś to się boją. I ja rozumiem w pełni to że od małych ustępstw się zaczyna. Ludzie są po prostu na nich wkurwieni i jak widzą przykłady takiego zachowania to ich chuj strzela.
ale ja dalej nie rozumiem poruszenia. przyszla baba z dziecmi w stroju kapielowym, ktory zakrywa cale cialo. ja jestem ciekaw kto zdjecie zrobil, bo telefonow na basen tez wnosic nie mozna, ale nie wiem gdzie on tam byl, tylko mnie to ciekawi. ludzie to powinni byc wkurwieni na tych co ja wpuscili, a nie na nia, bo co ona zrobila takiego? odpowiem, nic

zreszta kazdy tutaj wie, jaki ja mam stosunek do smoluchow, ale to jest po prostu tak nadmuchana bzdura, ze ja pierdole. jakby ona serio cos zrobila, to bym byl pierwszym, ktory by ja besztal, ale tam sie nic nie stalo. a w niemczech jeszcze nigdy nie widzialem zadnej muzulmanki w takim stroju na basenie, to jest dopiero popierdolone
 
Co do czepka na basenie to też jest różnie. U mnie w mieście na małej pływalni nigdy nie nosiłem czepka. Raz była jakaś akcja, ktoś chyba doniósł na pływalnię o czepki czy inne rzeczy, i od tamtej pory już się przypierdalają i każą wchodzić wyłącznie w czepkach.
 
to drugie to racja, ale to juz sie dzieje zanim przyszla fala smoluchow i wcale nie chodzi o wieprzowine tylko ogolnie o niezdrowe rzeczy, jak slodycze, napoje gazowane czy inne.. ja pierdole, jak ci ludzie potrafia wszystko obrocic tak, zeby ich punkt widzenia byl najprawdziwszy
juz myslalem, ze sobie pohejtujemy, wszystko zepsules...
 
Mauricz twierdzi że wieprzowina jest OK !!! Czyli co sterydowo/antybiotykowe kurczaki. indyki są zdrowe
 
Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, i zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?

-Spierdalaj tam skąd przyjechałeś kozojebco - odpowiada drugi.
 
Z ciekawości zapytam, @Zioło Dziekan :
Świadomość tego, co się dzieje w Europie to wg Ciebie jakiś wykładnik gimbazy? Coś ością w gardle Ci stoi ten temat, ciekawe dlaczego?
Świadomość - nie, burzenie się jak młode wino na babkę w stroju przepisanym jej religią na basenie - tak; zarzucanie imigrantom barbarzyństwa i braku cywilizowania przy jednoczesnym nazywaniu ich "ludzkimi śmieciami" i wysyłanie do obozów zagłady - tak, jaranie się tym, że jak się pojawią w Polsce, to im "wpierdolimy" - też. Rzucanie się do każdego, kto podważy niezbite argumenty rycerzy internetu przedstawione na setkach fejkowych memów - gimbaza pierwszej wody, itp. itd....

@d-amian-enp jestem biały jak Majkel - przysięgam na Allaha :fro:
 
Back
Top