Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Jak Niemcy sobie z nimi nie poradza ,to nikt sobie nie poradzi . Super zorganizowane panstwo tak sobie w stope strzelilo .
 
szczerze, watpie ze to uchodzcy
ubrani elegancko, mowia po niemiecku zapewne Turasy
Gwiazdowski sieje propagande niczym Goebbels, z czego wiekszosc wpisow to klamstwa
 
http://www.krone.at/Oesterreich/Bub...er_gestaendig-Sexueller_Notstand-Story-494653
Irakijczyk zgwałcił na basenie 10-letniego chłopca w Wiedniu... było to 2 grudnia ale dopiero teraz wyszło na światło dzienne . Nigdy nie uważałem się za rasistę , mieszkałem długie lata w UK pracując i trenując z ludźmi różnych kultur . Ale to co się dzieje w europie doprowadza do kurwicy , a ugrzecznione lewackie media i rządy krajów europejskich robią piekło normalnym ludziom.Nie ma co tu wspominać o lewackich organizacjach bo to jest dno robiące na przekór prawicy cokolwiek by robili ale jeszcze się obudzą z ręką w rozrvchanej dupie. A co do ścierwojada który zgwałcił dziecko na basenie... powinna być natychmiastowa kara śmierci ! , ale będzie pewnie niestety pouczenie z sanatorium (areszt z warunkami lepszymi niż obozy dla uchodźców) i pogadanka że tak nie wolno.
 
Last edited:
00050WBT4P963XGG-C116.jpg
 
To już
się staje nie na moje nerwy. Normalnym ludziom niedługo puszczą lejce i zrobią to co w filmie the purge.
 
Wszyscy jesteśmy karkami z kartoflanymi nosami :laugh:
http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20150924/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow
Skomentowałbym "urodę" autorki, ale nie potrafię znaleźć odpowiednich słów.

View attachment 2484
Cytat potwierdzający spierdolenie umysłowe i najlepsze podsumowanie artykułu.
"Czy każą im chodzić w burkach? Polkom? Przecież słyniemy z tego, że zaprowadzamy w domach surowy matriarchat, jesteśmy szyjami, które kręcą głową. Polki z pewnością się nie dadzą." :facepalm:
Te feministki chyba naprawdę nie wiedzą z kim mają do czynienia.
 
http://natemat.pl/170793,mariusz-po...ariusz-michalczewski-komentuje-slowa-pudziana
Mimo, że Tiger to typowy lewak to tutaj mówi bardzo rozsądnie.
Jeszcze jedna rzecz odnośnie tego wywiadu. Prowadzący rozmowę usilnie chce wmówić, że Pudzian odniósł się do wszystkich imigrantów, co jak wiadomo jest nieprawdą. Wchodząc w opis autora można przeczytać "Fascynat gry politycznej, zwłaszcza w zakresie propagandy". Przypadek? :)
 
Wszyscy jesteśmy karkami z kartoflanymi nosami :laugh:
http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20150924/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow
Skomentowałbym "urodę" autorki, ale nie potrafię znaleźć odpowiednich słów.

View attachment 2484

Dunin to najbardziej obrzydliwa feminazistka z wszystkich tych tłustych, paskudnych kurwiszonów, choć konkurencję ma ogromną. Gdyby prawdziwe sufrażystki wiedziały, że walczą o to, żeby taka proca mogła głosić swoje mądrości, to by nigdy nie wyszły z kuchni :D
 
Dawno nic tu nie było. A ja mam dwie rzeczy. Po pierwsze, gardzę tymi brudasami. Ale do rzeczy.

Na pewno widzieliście - słyszeliście, muzułmanka w basenie w Koszalinie w tym czarnym gównie. Toż to jest paranoja. Dzisiaj w radiu się tłumaczyli, ze to jest specjalna szata, Brigo czy jakoś tak, która jest czysta, słuzy tym raszplom do kąpania się, a kierownicy basenu cały czas maja kontrolę z Sanepidem i woda jest cały czas czysta. No kurwa. Kazdy się rozbiera, i potem widzi pingwina. Jest u nas, niech akceptuje nasze zasady. Nie, to niech nie jeździ na basen. Już wbijam w ich religię. Karwasz mać, takie coś podnosi mi ciśnienie. Na niektórych pływalniach przypierdalaja się o brak czepka, bo to niehigieniczne, a taki mop do wody sobie wchodzi.



Druga sprawa, też na pewno widzieliście, Polak reaguje na przemoc wobet kobiety w Szwecji bodajże.
 
Dawno nic tu nie było. A ja mam dwie rzeczy. Po pierwsze, gardzę tymi brudasami. Ale do rzeczy.

Na pewno widzieliście - słyszeliście, muzułmanka w basenie w Koszalinie w tym czarnym gównie. Toż to jest paranoja. Dzisiaj w radiu się tłumaczyli, ze to jest specjalna szata, Brigo czy jakoś tak, która jest czysta, słuzy tym raszplom do kąpania się, a kierownicy basenu cały czas maja kontrolę z Sanepidem i woda jest cały czas czysta. No kurwa. Kazdy się rozbiera, i potem widzi pingwina. Jest u nas, niech akceptuje nasze zasady. Nie, to niech nie jeździ na basen. Już wbijam w ich religię. Karwasz mać, takie coś podnosi mi ciśnienie. Na niektórych pływalniach przypierdalaja się o brak czepka, bo to niehigieniczne, a taki mop do wody sobie wchodzi.



Druga sprawa, też na pewno widzieliście, Polak reaguje na przemoc wobet kobiety w Szwecji bodajże.

kurat co do tego pierwszego to za bardzo nie ogarniam tej nagonki. juz wole, zeby byla taka zakamuflowana w ichniejszym stroju kapielowym, niz jakiegos pierdolonego przepoconego starego grubasa, ktory nie podciera dupy i jebie krowa, ale nikt sie do niego nie przyjbie, bo ma normalne spodenki
 
kurat co do tego pierwszego to za bardzo nie ogarniam tej nagonki. juz wole, zeby byla taka zakamuflowana w ichniejszym stroju kapielowym, niz jakiegos pierdolonego przepoconego starego grubasa, ktory nie podciera dupy i jebie krowa, ale nikt sie do niego nie przyjbie, bo ma normalne spodenki
Do takiego nie przyjebiesz się o strój, a właśnie higienę, o to że nie podciera dupy i jebie krową. Na to są już punkty w regulaminie, takie jak higiena. I takiego można wyjebać lub nie wpuszczać. Z raszplą w czarnej szacie jest problem.
 
Do takiego nie przyjebiesz się o strój, a właśnie higienę, o to że nie podciera dupy i jebie krową. Na to są już punkty w regulaminie, takie jak higiena. I takiego można wyjebać lub nie wpuszczać. Z raszplą w czarnej szacie jest problem.
no ale co kogo obchodzi jej stroj, morde ma odkryta, a to najwazniejsze, oprocz tego, zeby byla czysta. zreszta to jest stroj do kapieli, a nie ubranie, w ktorym chodzi po ulicy
 
Back
Top