Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

W Polsce też kolesie biją swoje żony, a filmik o rzekomym samosądzie na pedofilu równie dobrze mógłby być zatytułowany po prostu "Wpierdol". Bo nic z niego nie wynika i równie dobrze, to jakis rusek mógł wklepać drugiemu.
Tylko, że w Polsce jest to potępiane, a u nich jest to częścią zbrodniczej i zacofanej ideologii, którą wyznaje cała rzesza tych bezmózgów.
 
Akurat @Trzyha ma racje. Jest o co się doczepić do szmatogłowców jak i murzynów, jednak co innego pokazywać faktyczny stan rzeczy, a co innego filmiki z których nie wynika nic.

W Polsce też kolesie biją swoje żony, a filmik o rzekomym samosądzie na pedofilu równie dobrze mógłby być zatytułowany po prostu "Wpierdol". Bo nic z niego nie wynika i równie dobrze, to jakis rusek mógł wklepać drugiemu.

Żeby nie było - sam jestem zadeklarowanym antysemitą. Jednak trochę zakrawa to na ironie, kiedy piszecie o praniu mózgu przez media, a potem wyciągacie pochopne wnioski na podstawie jakiegoś filmiku z neta...
no jednak wynika, bo to czarnuch napierdala biala nieznajoma sobie kobiete, a nie bialas czarna
 
a Polacy to antysemici bo zabijali Zydow, twoj tok myslenia
ja pierdole nie ogarniam co to ma z tym wspolnego, ci jebani murzyni wlasnie przybywaja do europy, wlasnie te smiecie, najgorsze scierwo murzynskie, a ty mi pierdolisz o czyms w ogole z tym niezwiazanym, no kurwa mac
 
Polecam dokument nagrany przez CH4 w UK ,,The jihadist next door''.
Emisja była tydzień temu.Łatwo go znalezc na torrentach.
Bardzo fajna rzecz aczkolwiek zagotował mnie wielokrotnie.
Może ten link będzie działał wam w PL, u mnie w UK nie bangla.

POLECAM !!!



 
Ja co prawda antysemitą nie jestem, po prostu nie lubię Żydów, ale widzę platformę do porozumienia się :)

Zarówno Żydzi, jak i Arabowie zaliczają się do ludów semickich, więc antysemita to osoba nastawiona negatywne do jednych i drugich. Tylko dzięki pięknej retoryce Gównianej Wyborczej, utarło się, że antysemita to nienawistnik tylko wobec Żydów.

Fakt, faktem, ja wolałbym mieć przeciętnego Żyda za sąsiada niż przeciętnego Araba. Tak, paskudny stereotyp stosuje, ale jest raczej bardziej prawdopodobne, że jest on trafny, niż, że nie jest.
 
Polecam dokument nagrany przez CH4 w UK ,,The jihadist next door''.
Emisja była tydzień temu.Łatwo go znalezc na torrentach.
Bardzo fajna rzecz aczkolwiek zagotował mnie wielokrotnie.
Może ten link będzie działał wam w PL, u mnie w UK nie bangla.

POLECAM !!!




W Polsce działa
 
Zarówno Żydzi, jak i Arabowie zaliczają się do ludów semickich, więc antysemita to osoba nastawiona negatywne do jednych i drugich. Tylko dzięki pięknej retoryce Gównianej Wyborczej, utarło się, że antysemita to nienawistnik tylko wobec Żydów.

Fakt, faktem, ja wolałbym mieć przeciętnego Żyda za sąsiada niż przeciętnego Araba. Tak, paskudny stereotyp stosuje, ale jest raczej bardziej prawdopodobne, że jest on trafny, niż, że nie jest.
Ciapatych też nie lubię
 
Zarówno Żydzi, jak i Arabowie zaliczają się do ludów semickich, więc antysemita to osoba nastawiona negatywne do jednych i drugich. Tylko dzięki pięknej retoryce Gównianej Wyborczej, utarło się, że antysemita to nienawistnik tylko wobec Żydów.

Fakt, faktem, ja wolałbym mieć przeciętnego Żyda za sąsiada niż przeciętnego Araba. Tak, paskudny stereotyp stosuje, ale jest raczej bardziej prawdopodobne, że jest on trafny, niż, że nie jest.
Czyli nie trzeba na mnie mowic antysemita i rasista, a wystarczy tylko antysemita? Git, latwiej bedzie dyskutowac :D
 
Żądam wprowadzenia ustawy o promieniu "pięciu metrów". W którym w razie kontaktu bezpośredniego z tak nastawionymi uchodźcami polskie prawo karne miało wyjebane :)
Za duży przeskok cywilizacyjny dla nich i odpierdala palma chyba. Powinni ich osiedlić jakoś bardziej odpowiednio niż Niemcy czy Francja. Albania lub kurwa czemu nie Turcja na przykład. Chyba wciąż lepiej niż Afryka, a przynajmniej by się jakoś łatwiej dogadali. Idą tam, gdzie mogą więcej podpierdolić i zyskać, bo Europa kurewsko gościnna. Nie wiem co się stanie za jakiś czas, ale jakby tak spojrzeć z boku to wygląda jak jakieś naiwne wpuszczanie zarazy pośród swoich, a potem może być już za późno. Rozmnażają się też pewnie szybciej napierdalając jak króliki, a nie jak rozsądny człowiek, który chce by dziecko jednak miało dobre warunki, a nie survival ;)
 
Czyli nie trzeba na mnie mowic antysemita i rasista, a wystarczy tylko antysemita? Git, latwiej bedzie dyskutowac :D

Jeśli nie lubisz Żydów bądź Arabów, to nie da się Ciebie nazwać rasistą, bo to też jest rasa biała. Lewactwo strzela na lewo i prawo określeniami, czy raczej sloganami, typu "antysemita", "rasista" czy "ksenofob" nie znając kurwa ich definicji lub stosując je w całkowitym oderwaniu od faktów.
 
  • Like
Reactions: mat
@mat01 nic. A co miałoby się stać?

Jeżeli ktoś myśli, że poprzez odmawianie sobie kebabow ma wpływ na cokolwiek poza swoją wagą, to powodzenia życzę.

Ja tam dobrego kebsa z baraninka lubie wszamac, bo kultura arabska jest chujowa, lecz nie przeszkadza mi to, aby brać od nich to co akurat im się udało, czyli ich potrawy.
 
90% kebabów to chujowizna pokroju żarcia z budek, które wytępiono np pod centralnym. Obecnie ceny kebabów to kpina, ładnie arabuski na tym zarabiają. Czy gdyby ludzie przestali to żreć to nie pozawijają swoich interesów kebabowych? Wątpię, że to się wydarzy w najbliższych latach, bo brakuje dla nich mocnej alternatywy, ale widzę po znajomych że też mają tego przesyt. Obecnie kebaby jem w ostateczności, czyli jak nie mam innego wyboru, lub siła alkowyższa w porozumieniu z moim brzuchem przejmie nade mną kontrolę.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mat
Akurat przy całej mojej niechęci do Arabów, to muszę przyznać, że ich kuchnia to jedyne co im się udało i czym nie krzywdzą świata (chyba, że kogoś ostro przerypie po kebsie :smile:). Nie mówię tutaj o samych kebsach, bo to oczywiście ichni fastfood, ale o innym żarciu. Ale i tak wolałbym gryźć podeszwę, gdyby to tylko uchroniło Europę przed ich najazdem ;)
 
Back
Top