High League

Właściwie nie wiem po huj Ci to piszę, bo osoba która cieszy się z monetyzacji i wykorzystywania bezdomnych też powinna juz zejść z tego świata.
Tu nie ma drugiego dna. Chłop się zaćpał. Przeciez on kurwa nie popełnił samobójstwa. Najprawdopodobniej przesadził z ilością bo był po odwyku i mial inną tolerancje. TYLE.

A ten tutaj jeszcze wróży wieloletnią terapię Murańskim :D i ta matka i ojciec pierdolnięci do szpiku, równie dobrze za miesiąc Jaca może wyjść do walki z flagą Polski, na której będzie zdjęcie Mateusza i wujka Władka i będzie opowiadał, że tego by chciał Mateusz, więc jest.
A ten Mateusz równie dobrze jak piszesz, mógł przyjąć więcej niż zwykle i to jest cała historia, ta teza, że to przez hejt jest totalnie z dupy.
Minęły dwa dni i już się prawie o tym nie mówie, a tu freaki miały upaść... ;)
 
Właściwie nie wiem po huj Ci to piszę, bo osoba która cieszy się z monetyzacji i wykorzystywania bezdomnych też powinna juz zejść z tego świata.
Tu nie ma drugiego dna. Chłop się zaćpał. Przeciez on kurwa nie popełnił samobójstwa. Najprawdopodobniej przesadził z ilością bo był po odwyku i mial inną tolerancje. TYLE.
Nie męcz się, dla tych zjebów typ zdechł bo go "chlip żelki hejtowały" xD
A żaden nie pomyśli, że gość był zwykłym ćpunem i skończył jak wielu przed nim i jeszcze wielu po nim którzy się w to bagno wpierdolili
 
A ten tutaj jeszcze wróży wieloletnią terapię Murańskim :D i ta matka i ojciec pierdolnięci do szpiku, równie dobrze za miesiąc Jaca może wyjść do walki z flagą Polski, na której będzie zdjęcie Mateusza i wujka Władka i będzie opowiadał, że tego by chciał Mateusz, więc jest.
A ten Mateusz równie dobrze jak piszesz, mógł przyjąć więcej niż zwykle i to jest cała historia, ta teza, że to przez hejt jest totalnie z dupy.
Minęły dwa dni i już się prawie o tym nie mówie, a tu freaki miały upaść... ;)


Ty serio myślisz że Muran i żona wrócą. Kuzwa ja to jestem czasami ciekaw ile ty masz szkół skończony jeden z drugim by pisać takie mega bzdury


Freaki nie upadną w 2 dni chłopie , tu bardziej idzie teraz czy cenzura zadymiarzy zamknie ten biznes na amen, no chyba że Krypto jest tak silne że będzie rajcować się konfami Gimper vs Mandzio to przepraszam.
 
Krypto Dobski o zatrzymaniu Bomby , tu się wygłupił,ja na szybko znajdę 400.

Biedny przyzwyczaił się do żelków i myśli, że Ferrari i Bomba to Bogowie :lol:

Oj ryba gdybyś ty widział moja fedkę :cool:


Dobski to najlepszy przykład kryptoka na Twitterze
 
Dobski to najlepszy przykład kryptoka na Twitterze


Najlepszy.

Gość wzywał do delegalizacji FMa, wzywał prezydent Łódź do tego by się nie odbył Prime, potem się chwalił na tt, że ma...bilety na galę Prime.

A teraz co gala FM to facet calą nitke
daje tt o galach.


Kryptoki to jest inny stan umysłu.
 
Najlepszy.

Gość wzywał do delegalizacji FMa, wzywał prezydent Łódź do tego by się nie odbył Prime, potem się chwalił na tt, że ma...bilety na galę Prime.

A teraz co gala FM to facet calą nitke
daje tt o galach.


Kryptoki to jest inny stan umysłu.
Dlatego mówię, że to najlepszy przykład, bo wzywa do delegalizacji, a potem zna prawie wszystkich zawodników i chwali się biletami
 
Dlatego mówię, że to najlepszy przykład, bo wzywa do delegalizacji, a potem zna prawie wszystkich zawodników i chwali się biletami

Kryptoki to zaraz 800 postów o Muranie zrobią :cool:


Prawie? Dobski pewnie zna całą kadrę FMa gdy go obudzisz o 4 rano.

Nawet sam pisze że wg niego Bomba będzie bardzo ciężko zastąpić :lol:
 
Ty serio myślisz że Muran i żona wrócą. Kuzwa ja to jestem czasami ciekaw ile ty masz szkół skończony jeden z drugim by pisać takie mega bzdury


Freaki nie upadną w 2 dni chłopie , tu bardziej idzie teraz czy cenzura zadymiarzy zamknie ten biznes na amen, no chyba że Krypto jest tak silne że będzie rajcować się konfami Gimper vs Mandzio to przepraszam.

Pogadamy za jakiś czas, czy śmierć Murańskiego coś zmieni, zarówno w kwestii występów Jacy jak i w opinii publicznej :lol:

Ps. Że Ci się chce tak przełączać ten konta jak wyżej :confused:
 
Pogadamy za jakiś czas, czy śmierć Murańskiego coś zmieni, zarówno w kwestii występów Jacy jak i w opinii publicznej :lol:

Ps. Że Ci się chce tak przełączać ten konta jak wyżej :confused:


Tak @Boleslaw to moje 2 konto dzięki któremu wiem coś o KSW. Na tym koncie w ogóle nie oglądam polskich gal. :cool:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Podobno tak miała wyglądać rozpiska HL6

Daro Lew vs Gazda
Dubiel vs Pasha
Karwat vs Labryga
Denis vs Omielanczuk
Lexy vs Hornik
Czaro vs Mortalcio
Bomba vs Alan Kwieciński
Najman vs Murański
Cichy vs Reporter
Ale to jest farmazoniarz. Omielańczuk walczy pod koniec lutego w KSW, więc jaki cudem miałby zawalczyć na tej gali. Już ten zjeb pisał, że Zabielski wejdzie za Tańcule do Wiewióra co było odrazu nielogiczne. Typ udaje, że ma jakieś przecieki, ja pierdole...
:cryme:
 
Ale to jest farmazoniarz. Omielańczuk walczy pod koniec lutego w KSW, więc jaki cudem miałby zawalczyć na tej gali. Już ten zjeb pisał, że Zabielski wejdzie za Tańcule do Wiewióra co było odrazu nielogiczne. Typ udaje, że ma jakieś przecieki, ja pierdole...
:cryme:
Wiesz przy schizofrenii ludzie słyszą głosy w głowie, to samo przy upośledzeniach i chorobach umysłowych, a gość zdrowy na głowę nie jest.
 
Mnie bawi ten fenomen freaków, że są kryptoki, które tak tym gardzą, ale jak się ich o coś spyta to prawie wszystkich zawodników znają i magisterkę napiszą

Józia tym gardzą, żyją jak poj....ni co widać po ilości postów.

Ja jak nie interesuje się tenisem,NBA czy NFL to do dziś nie obejrzałem nawet 1 meczu i znam łącznie z 3 osoby razem z wszystkich uniwesów.

Człowiek który robi magisterkę z FMa to gdzie tu gardzenie. Mówię gdybym jak był kryptokiem to do dziś pewnie miałbym NBA czy NFL w 1 paluszku o 4 rano.
 
Józia tym gardzą, żyją jak poj....ni co widać po ilości postów.

Ja jak nie interesuje się tenisem,NBA czy NFL to do dziś nie obejrzałem nawet 1 meczu i znam łącznie z 3 osoby razem z wszystkich uniwesów.

Człowiek który robi magisterkę z FMa to gdzie tu gardzenie. Mówię gdybym jak był kryptokiem to do dziś pewnie miałbym NBA czy NFL w 1 paluszku o 4 rano.
Ja NFL-u ani razu nie oglądałem i nie znam żadnych zawodników
 
Ja NFL-u ani razu nie oglądałem i nie znam żadnych zawodników

Ja chyba słyszałem coś o Brady i Gronkowskim czy coś w tym stylu. Tenis to djoko,świątek,nadal,Federer,linette , hurkacz. W NBA wiem że jest jakiś LeBron.

Nfl mogłem oglądać ale po 1 minucie mnie zawsze nudziło i zmieniałem kanał.

Tenis i kosz gdyby trwał 15 minut to może nawet bym zerkał ale więcej czasu to ja nie dam rady tego oglądać. Sorry.


Dlatego z dlugodystansowych kr ci mnie tylko piłka nożna, choć dziś też tylko 2 połowy już bardziej odpalam.
 
Last edited:
Ja chyba słyszałem coś o Brady i Gronkowskim czy coś w tym stylu. Tenis to djoko,świątek,nadal,Federer,linette , hurkacz. W NBA wiem że jest jakiś LeBron.

Nfl mogłem oglądać ale po 1 minucie mnie zawsze nudziło i zmieniałem kanał.
Z tenisa znam: Djokovića, Świątek, Radwańską, Sabalenkę, Linette, Hurkacza i Medvedeva. Z NBA już znam więcej, ale meczy prawie nigdy nie oglądałem, bo nie mam CANAL+
 
Z tenisa znam: Djokovića, Świątek, Radwańską, Sabalenkę, Linette, Hurkacza i Medvedeva. Z NBA już znam więcej, ale meczy prawie nigdy nie oglądałem, bo nie mam CANAL+


Ja mam i niestety zamiast mieć Premier league to mam tego nudnego kosza i polska eklape :(
 
Back
Top