High League

Niewolski nie uszanował

1675905500716.png


Najman wzywa o mniej hejtu.

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Moim zdaniem pewna era się jednak skończy.
 
Na rundkach śp. Muran wspomniał coś o apelacji, więc prawdopodobnie Bomba już wtedy był jedną nogą w pace
 
Konfa przesunięta. Muszą posklejać do końca kartę po ostatnich wydarzeniach.



To koniec FMa w Polsce. ,,Zabicie" zadymiarzy zrobi z tego konfy na poziomie UFC czy KSW. No chyba że istnieja ludzie 20-50 plus co będą żyć Mandzio vs Karolek.

Dlatego tu się kończy moja droga Ozdóbka , teraz to można dać to do jakiegoś działu hobby przedszkolaków.

Nie ma czym żyć. Hejt fanbase żelków zabił jądro FMa jakim był dym.

Teraz niech Kaniu i Mśwuj postawi tam jeszcze te koło youtuberów dla dzieci i masz świat niczym Teletubiś.

Dlatego ja i @ziomeq odchodzimy na zawsze.

Bossy zniszczyli FMa. Gdyby nie wpuścili chudych youtuberków byloby inaczej. Ostrzegałem od lat.
 
To koniec FMa w Polsce. ,,Zabicie" zadymiarzy zrobi z tego konfy na poziomie UFC czy KSW. No chyba że istnieja ludzie 20-50 plus co będą żyć Mandzio vs Karolek.

Dlatego tu się kończy moja droga Ozdóbka , teraz to można dać to do jakiegoś działu hobby przedszkolaków.

Nie ma czym żyć. Hejt fanbase żelków zabił jądro FMa jakim był dym.

Teraz niech Kaniu i Mśwuj postawi tam jeszcze te koło youtuberów dla dzieci i masz świat niczym Teletubiś.

Dlatego ja i @ziomeq odchodzimy na zawsze.

Bossy zniszczyli FMa. Gdyby nie wpuścili chudych youtuberków byloby inaczej. Ostrzegałem od lat.
:kis:
 
To koniec FMa w Polsce. ,,Zabicie" zadymiarzy zrobi z tego konfy na poziomie UFC czy KSW. No chyba że istnieja ludzie 20-50 plus co będą żyć Mandzio vs Karolek.

Dlatego tu się kończy moja droga Ozdóbka , teraz to można dać to do jakiegoś działu hobby przedszkolaków.

Nie ma czym żyć. Hejt fanbase żelków zabił jądro FMa jakim był dym.

Teraz niech Kaniu i Mśwuj postawi tam jeszcze te koło youtuberów dla dzieci i masz świat niczym Teletubiś.

Dlatego ja i @ziomeq odchodzimy na zawsze.

Bossy zniszczyli FMa. Gdyby nie wpuścili chudych youtuberków byloby inaczej. Ostrzegałem od lat.
Ziomek też odchodzi?!
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Te 2 dziewczyny co dałem wyżej to twór Czarów,Gimperów czy innych Dubieli.

Bez tego tylko porządni zadymiarze jak ja czy ziomek i wiele innych milionów obserwowaliby to zjawisko jak Gromde czy The War które w necie ma 0,7 procent hejtu bo takie dziewczyny miałyby to w 4 literach.


Tak @ziomeq usuwa konto.


To koniec Ozdoba.

Niegospodarność bossów FMa, zabiła FM.


To mogło być show na 500 lat , ale
Polska sfrajerzyła sprawę, oj sfrajerzyła.
 
Last edited:
Zobaczymy jak Jaca zareaguje na to wydarzenie. Podejrzewam, że schowa się w cień, bo przecież on i syn zawsze robili konflikty dla szumu.
@Bolesław
@ziomeq

Moim zdaniem śmierć Murana , nie przejdzie tak poprostu. Uważam że Bossy staną przed wyborem typu Bomba vs Gimper i ja wiem co wybiorą. Uważam że dzisiejszy dzień jeszcze bardziej nas przybliżyl do FM w 99 procentach stypy i Youtube2.0

To może być koniec pewnej ery

Te 2 światy nie pasują do siebie, bo potem zadymiarze są nękani w necie przez fanów żelków.
Biorąc pod uwagę co władze Fame mma umieją odwalić jestem w stanie sobie wyobrazić sobie ich nadzieję, że do czasu kolejnego Fame temat przycichnie.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wróciłeś?

Dla Gimpera i mu podobnych? Nie ryba to jest już mój ostatni dzień.

Prime padł. HL przesunięte, zadymiarze odejdą w cień to KONIEC Ozdoba, KONIEC.

Czas wróćic do ery przed FMowej. Czekam teraz na LM na Polsat Premium.

Nasze ,,dziecko" odeszło i nie wróci więcej choć to nigdy nie było moje dziecko do końca tylko innego mężczyzny. U mnie żelków nigdy by nie było i jestem pewny że FM dziś lepiej stał.

HL za nim Wam zrobi nową rozpiskę to pewnie minimum kwiecień.

Czas wrócić do dawnej nudnej ery bez pobocznych otoczek rybki.

The end.

Zerkasz tylko na termin gal i meczów jak przed erą FMa.

PUSTKA jak to było dawniej.

.
 
@Janusz Sram

Nie smuć się choć wiem nie będzie to łatwy czas. Jednak battle debate i dymy uzalezniają.


Troche to potrwa za nim my fanatycy FMa wrócimy do tej nudnej , szarej rzeczywistości bez emocji.


Ja będę sobie na pewno dawkował czasami stare dobre konfy Prime czy F2F Lalunki by powolutku schodzić z tego cugu ;)

Trzymajcie się ryby.

Szkoda, że tak wyszło, może po gali HL6 walne 1 post.
 
@Janusz Sram

Nie smuć się choć wiem nie będzie to łatwy czas. Jednak battle debate i dymy uzalezniają.


Troche to potrwa za nim my fanatycy FMa wrócimy do tej nudnej , szarej rzeczywistości bez emocji.


Ja będę sobie na pewno dawkował czasami stare dobre konfy Prime czy F2F Lalunki by powolutku schodzić z tego cugu ;)

Trzymajcie się ryby.

Szkoda, że tak wyszło, może po gali HL6 walne 1 post.
No tak. Odwyk boli najbardziej na początku :-)
 
Back
Top