High League

Kulig to dziennikarz fansportu więc nie byle kto. Nie no nie mówcie że Maniek umarł, choć ostatnio chodziły plotki że jest na jakimś odwyku.


Jeśli to prawda to nie ma szans na walkę Muran vs Najman.


komentarz pod postem na twiterze
"On już drugi raz umarł. W listopadzie tamtego roku miał śmiertelny wypadek przecież"... znajac ta rodzine to obstawiam ze to fejk
 
komentarz pod postem na twiterze
"On już drugi raz umarł. W listopadzie tamtego roku miał śmiertelny wypadek przecież"... znajac ta rodzine to obstawiam ze to fejk


Też tak sądzę, bo lekarka by na messie pisała, że idzie oglądać zwłoki Murana, choć era SM potrafi już tak uzależnić że kto wie.
 

Attachments

  • Screenshot_20230208-144442-200.png
    Screenshot_20230208-144442-200.png
    108.7 KB · Views: 61
Cholera, choć na chłodno przyznam że Muran miał papiery by tak skończyć.

Teraz też pewnie pójdzie nagonka że FM go wykończył.
 
Cholera, choć na chłodno przyznam że Muran miał papiery by tak skończyć.

Teraz też pewnie pójdzie nagonka że FM go wykończył.
weź już stąd wypierdalaj kasztanie, trochę powagi, ja typa nie lubiłem, ale śmierci nie życzę nikomu - okaż szacunek, chociaż raz, i utkaj ten pysk

jak ktoś może się tym z nim podzielić (bo mnie ma w ignorach), to dużo zdrówka i niech bozia w dzieciach wynagrodzi
 
Wiecie co jest przerażające? Ten screen lekarki to było true story.

A co jest w tym przerażającego, że napisała jakiejś koleżance o tym co zobaczyła? Ta laska co to udostępniła to odwaliła numer, bo narobiła tym koleżance problemów.

Szkoda tego chłopaka, gdzieś po drodze się pogubił, mieć takich rodziców to też nie jest łatwa sprawa. Do tego ataki widzów, zawodników, presja, przygotowania, bycie w centrum uwagi jego i ojca...
 
A co jest w tym przerażającego, że napisała jakiejś koleżance o tym co zobaczyła? Ta laska co to udostępniła to odwaliła numer, bo narobiła tym koleżance problemów.

Szkoda tego chłopaka, gdzieś po drodze się pogubił, mieć takich rodziców to też nie jest łatwa sprawa. Do tego ataki widzów, zawodników, presja, przygotowania, bycie w centrum uwagi jego i ojca...
Pragnął sławy, skończył w trumnie, tylko pytanie brzmi kto tej sławy pragnął bardziej, Stary czy Młody, cena została ustalona na najwyższą, nie zdziwi mnie jak fragles się załamie, o ile to przemyśli, bo wydaje mi się że to typ socjopaty więc na to się nie zanosi.:homer:
 
No cóż... myślę, że nie on pierwszy nie ostatni wśród freaków - wielu tych ludzi nadużywa dragów i potem sterydów przed treningami, a to prosta droga... moja wielka nadzieja, że młodzi ludzie którzy się nim fascynowali pójdą po rozum do łba i zobaczą, że dragi to nie zabawa i nie będą się nimi bawić
 
A co jest w tym przerażającego, że napisała jakiejś koleżance o tym co zobaczyła? Ta laska co to udostępniła to odwaliła numer, bo narobiła tym koleżance problemów.

Szkoda tego chłopaka, gdzieś po drodze się pogubił, mieć takich rodziców to też nie jest łatwa sprawa. Do tego ataki widzów, zawodników, presja, przygotowania, bycie w centrum uwagi jego i ojca...
Jaki screen?:zakręcony:
 
To koniec Jacka Murańskiego w internetach i jego żony.

Tragiczna ta historia Murańskich się okazała trochę jak film z którym była powiązana przecież cała trójka.
 
Back
Top