High League

@Bolesław
@ziomeq

Moim zdaniem śmierć Murana , nie przejdzie tak poprostu. Uważam że Bossy staną przed wyborem typu Bomba vs Gimper i ja wiem co wybiorą. Uważam że dzisiejszy dzień jeszcze bardziej nas przybliżyl do FM w 99 procentach stypy i Youtube2.0

To może być koniec pewnej ery

Te 2 światy nie pasują do siebie, bo potem zadymiarze są nękani w necie przez fanów żelków.
 
08.02.2023 to według mnie najgorszy dzień w historii freak fightów
@ZELAZNAREKA @Bolesław zgadzacie się czy nie?

I dzień w którym pewni ludzie po paru minutach konfy na FM oceniają człowieka i potem jadą z nim 24h na dobę w DM lub na ulicy.

Dziś pierwsza ofiara.

Niektórzy ludzie nie umieją bawić się w oglądanie FMa. Taka smutna konkluzja mnie dopadła.

Szczerze już przy Lalunie miałem obawy czy się nie wychuśta za masę hejtu jaki zebrała od żelasów.
 
I dzień w którym pewni ludzie po paru minutach konfy na FM oceniają człowieka i potem jadą z nim 24h na dobę w DM lub na ulicy.

Dziś pierwsza ofiara.

Niektórzy ludzie nie umieją bawić się w oglądanie FMa. Taka smutna konkluzja mnie dopadła.

Szczerze już przy Lalunię miały obawy czy się wychuśta za masę hejtu jaki zebrała od żelasów.
Pierwszą ofiarą był Ozdóbka..
 
To się Malik popisał jeśli to prawda



A co miał powiedzieć? Powiedział dokładnie to, co myśli i to, co pozwoli mu dalej robić to co robi :) Ma zapoczątkować ruch stop hejt i zwinąć interes? To jak wtedy zarobi te wymarzone sto baniek? Ma kurnik, kurki mu znoszą złote jajka, jedna padła, ale jest jeszcze dużo innych w kurniku i do kupienia, karawana jedzie dalej. Dalej będzie robił biznes na ludziach, którzy za pieniądze zrobią dużo.
 
Tak szczerze z tych zadymiarzy gdyby typować kto może odejść to obstawilbym Mateusza na nr 1. U niego było widać ostre nerwy na tych konfach. Bomba ,starszy Muran czy Ferrari to inna glina.

Na dodatek był ostro atakowany za Papę.

Taka postać tragiczna z tego Mańka. Ech szkoda,szkoda.


Może i dobrze że Soroko po Prime nie znajdzie zatrudnienia, bo mógłby być kolejny.
 
Internet żyje tylko jednym.

1675885819228.png
 
Kasjo nawet mądrze się wypowiedział.

Szkoda chłopaka. Ale mam nadzieję, że jego śmierć będzie przestrogą dla środowiska freakowego, a nawet całego showbiznesu. Żeby, ku**a, tyle nie ćpali. Żeby jednego wieczora nie mieszali psychotropów, sterydów i narkotyków. Obserwuję ten świat z bliska i wiem, co się dzieje. Sam potrafiłem się zabawić czy przehulać pół milina w kasynie, ale mam silny charakter, więc pewnego dnia powiedziałem sobie "stop" i przestałem. Ale nie wszyscy tak potrafią. Najgorsza jest ta towarzyska presja. Ktoś odmawia kreski, a później tylko słyszy: "Nie, no dawaj! Nie bądź leszczem, baw się z nami". Rozumiem, że można na chwilę się fajnie po tym poczuć, ale następnego dnia się żałuje. A ci, co nie żałują, prawdopodobnie idą po prostu na kolejny balet - mówi Sport.pl Don Kasjo.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Sądzisz że świat FM w Polsce będzie taki sam po tej historii czy jednak idziemy w stronę przykręcenia kurka i wywaleniu zadymiarzy , bo nie wierzę że to Lexy i Dubiele będą się pakować.

Czy twoim zdaniem to może być koniec ery dymu w FM? Czy lecimy jak było?
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Sądzisz że świat FM w Polsce będzie taki sam po tej historii czy jednak idziemy w stronę przykręcenia kurka i wywaleniu zadymiarzy , bo nie wierzę że to Lexy i Dubiele będą się pakować.

Czy twoim zdaniem to może być koniec ery dymu w FM? Czy lecimy jak było?
Dymy zawsze będą, bo na tym to polega tutaj. Na chwile może być lekkie przystopowanie, a szczególnie przy promocji najbliższego HL.
 
Dymy zawsze będą, bo na tym to polega tutaj. Na chwile może być lekkie przystopowanie, a szczególnie przy promocji najbliższego HL.

No właśnie na HL6 będzie raczej zero dymu. Tym bardziej że na sto procent Malik poruszy temat.

Nie zaskoczy mnie jeśli to będzie jeszcze dłużej trwało.

Tym bardziej że idzie narracja hejtu na zadymiarzy po śmierci Mateusza.
 
Przeglądam tt a tam dużo wpisów typu ,,mam nadzieję że Jacek oszczędzi Takefuna i Nitro, bo to nie ich wina"

Tak jak mówiłem fani żelków ryją banie zadymiarzom i mamy co mamy. Bez nich FM byłby jednej krwi i nie byłoby podziałów , bo fani zadymiarzy w 4 literach mieliby jakieś konflikty. Niestety te leszcze od Lexy,Fagatów,Natsów kręcą spirale hejtu i jest jak jest.
 
Back
Top