High League

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Muran to zalał tak internet, że mnie Janusze w życiu prywatnym pytali czy znam człowieka i kto to jest.

Tak jak mówiłem to już ta era gdzie wajcha mediów poszła w stronę FM niż SW na wielką potężna skalę , która może się i szybko skończyć jeśli to koniec dymomakerów, bo raczej wątpię że Tvp Sport będzie żyć rekordami Gimpera lub jakiegoś Tromby.

Myślę że jednak te redakcję jakich szacunek do siebie mają, choć patrząc na obecną kadrę Hollywoodu muszę uważać na te słowa i może jeszcze będę czytał na TVP Sport w kompletnie żelkowej erze FMa o wybitnym zawodniku MMA Gimper.
 
Last edited:
Krypto Dobski o zatrzymaniu Bomby , tu się wygłupił,ja na szybko znajdę 400.

Biedny przyzwyczaił się do żelków i myśli, że Ferrari i Bomba to Bogowie :lol:

Oj ryba gdybyś ty widział moja fedkę :cool:

 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Podobno tak miała wyglądać rozpiska HL6

Daro Lew vs Gazda
Dubiel vs Pasha
Karwat vs Labryga
Denis vs Omielanczuk
Lexy vs Hornik
Czaro vs Mortalcio
Bomba vs Alan Kwieciński
Najman vs Murański
Cichy vs Reporter
 
Ale przecież popyt na freak MMA miał się nigdy nie skończyć? Wystarczyło jedno przedawkowanie i takie problemy? Oni wrócą, tylko może przez jakiś czas będą pilnować, aby sprawa przyschła. Malik już i tak nie może się wychylać, bo HL to pralna ruskich, co w obecnych czasach jest politycznie niewskazane.
 
Ale przecież popyt na freak MMA miał się nigdy nie skończyć? Wystarczyło jedno przedawkowanie i takie problemy? Oni wrócą, tylko może przez jakiś czas będą pilnować, aby sprawa przyschła. Malik już i tak nie może się wychylać, bo HL to pralna ruskich, co w obecnych czasach jest politycznie niewskazane.


Julki z tik toka zniszczyły psychicznie zadymiarzy FMa. Tak to jest jak się łączy żel z dymem.

Oto przykład


 
Julki z tik toka zniszczyły psychicznie zadymiarzy FMa. Tak to jest jak się łączy żel z dymem.

Czyli jak, ci zadymiarze zwyczajnie byli/są słabi psychicznie? To już zakrawa na totalne pozerstwo, czyli nie jest warte złamanego grosza. Ale spoko, niech dalej walą liście z partyzanta to dopiero się przekonają ile to jest warte. Jedno wielkie nic. A potem płacz, bo tiktok ich zjechał? Co to w ogóle jest?
 
Czyli jak, ci zadymiarze zwyczajnie byli/są słabi psychicznie? To już zakrawa na totalne pozerstwo, czyli nie jest warte złamanego grosza. Ale spoko, niech dalej walą liście z partyzanta to dopiero się przekonają ile to jest warte. Jedno wielkie nic. A potem płacz, bo tiktok ich zjechał? Co to w ogóle jest?


Jedna Julka jest niegroźna ale MASA tysięcy Julek w wiadomościach prywatnych ma prawo rozwalić głowę nie jednemu człowiekowi. I tu nie ma co się śmiać.

Połączyli ze sobą te 2 światy to teraz zbierają żniwa.

To są te kochane Julki od Czarów i reszty tego syfu z yt.
 
Czyli jak, ci zadymiarze zwyczajnie byli/są słabi psychicznie?

Murany,Denisy i reszta zadymiarzy ma za cel swoich przeciwników na konfie

Zadymiarz ma prawo być słaby psychicznie przy masie hejtu, bo to normalny ziomek który po 20 minutach dymu na swoim panelu wraca do swojego domu i życia , więc nie wiem czemu twój post brzmi w stylu ,,zadymiarz nie ma prawa mieć słabej psychiki"

Ma prawo bo to zwykły człowiek.

Niestety FM osiągnął tak chory psychofan że 18 letnia Julka wyzywa Murana od k...y bo nie przypasował jej na głupiej konferencji.


Chore. Sam Boxdel na F2F mówił że przeraża go jak niektórzy zyją FM jakby Ci ludzie byli z ich rodzin.

Bardzo piękny przykład dałem u góry
 
Sami rozkręcili takie reguły, że dymy najważniejsze, a teraz są zdziwieni, że spora część uczestników bierze to na poważnie? To kto tu kurła jest poważny? Dorosłe chłopy, a będą się przejmować opinią 18-letnich pannic? Muran chyba za bardzo uwierzył, że faktycznie jest jakimś idolem tłumów w tym kraju i nikt go nie będzie krytykował. Tymczasem socjal media to idealna platforma dla krytyki właśnie. Witamy w XXI wieku. Wolność słowa i inne takie...
 
Sami rozkręcili takie reguły, że dymy najważniejsze, a teraz są zdziwieni, że spora część uczestników bierze to na poważnie? To kto tu kurła jest poważny? Dorosłe chłopy, a będą się przejmować opinią 18-letnich pannic? Muran chyba za bardzo uwierzył, że faktycznie jest jakimś idolem tłumów w tym kraju i nikt go nie będzie krytykował. Tymczasem socjal media to idealna platforma dla krytyki właśnie. Witamy w XXI wieku. Wolność słowa i inne takie...

Ale oni nie beda rozwikłać kto jest z drugiej strony. Z drugiej strony co ja będę winił 15-20 latki.

Jak w tym dziale ludzie Muranskiego wyzywają od k i h.

Ja myślałem że jestem fanatykiem FMa ale szczerze po śmierci Mańka zdałem sobie sprawę że ja to jestem pikuś , bo mi chodziło o dymy na konfach i fajna bitkę w klatce , ale ujrzałem przez wątek Murana i te dziewczyny cholerna chora nienawiść taka naprawdę z marna obrzydliwa żółcią. I nawet nie dziwię się że @Janusz Sram napisał że musi od tego odpocząć bo go to psychicznie męczy.

Serio po śmierci Mateusza sam zobaczyłem też tą chora nienawiść gdzie ja serio myślałem że to taki fun, rozrywka a ludzie w swoim nudnym życiu zrobili coś na modlę walka na życie vs śmierć. HOLY SHIT.

@ Vassago Holy Shit.
 
Ja oglądałem tylko dwie konfy Fame i od razu dałem sobie spokój z oglądaniem dalszych bo to wszystko ten sam numer powtarzany osiemset razy. Mnie tam konfy freaków w ogóle nie interesują i nie mam zielonego pojęcia jak się można tym jarać. Może jakieś 16-latki co się podniecają jak pierwszą flaszką w życiu, albo pierwszą paczką szlugów. Może to interesuje jakichś inteligentów z zamkniętych osiedli dla bogaczy, co w życiu nie słyszeli pijackich kłótni na ulicy. Sam miałem przyjemność wizytować różne lokale w swoim życiu i słyszeć wymianę argumentów po sporej ilości alkoholu w wykonaniu płci obojga, najczęściej zaplecza proletariackiego. Więc takie dymy na konfach mnie totalnie ziębią, a tu wielkie halo bo 30-letni idol nie wytrzymał presji otoczenia. Ta sama wymówka co zawsze, gdy jakiś "idol" zejdzie ze świata przedwcześnie.
 
Już pal licho z Mateuszem. Ja tu bardziej bije teraz do tej otoczki oglądających , która szczerze mnie mocno zaskoczyła. Jak zaczynała się era FMa to ja głupi myślałem że każdy sobie poogląda te konfy.Wylaczy i idzie spać.


Te lata jednak pokazały mi że g...o prawda. To się kuźwa stało jakimś psychofaństwem rzekłbym nawet że na cholerę ogromną skalę.
I serio ja np jestem zaskoczony bo nigdy nie wiedziałem że tak można żyć obcymi ludźmi.

Z drugiej strony już powinna mi się zapalić lampka gdy narodzili się Krypto czyli ludzie którzy chcą delegalizacji FMa a z drugiej strony oni napiszą ci magisterkę o każdej gali.

Czasami mam wrażenie że w FM wpadło sporo ludzi z osobowością Borderline.

Ogólnie walić aktorów FM ale mam wrażenie że to nie jest dla wszystkich jeśli chodzi o oglądanie. I coraz mocniej to dostrzegam. I szczerze to nie ma wieku. Ja widziałem twitty faceta 30 plus z dziećmi który pisał o bojkocie gali bo są Murany i dlatego nie wykupi ppv.

W Polsce ludzie chyba nie są gotowi na fajne dymne konfy, bo zyją tym jak własnym życiem. I ta napinka to chyba wreszcie zabije. Dlatego niepotrzebnie wpuszczono tu dzieciaki od youtuberów. Bez nich sądzę że aż tak wielkiego jadu by nie było.
 
Zobaczymy co zrobi fragles po śmierci syna. Bo jak wróci do freaków i dalej będzie chciał na tym zarabiać kasę to go zjedzą żywcem. I to od gimbazy z tiktoka do 40-letnich ojców z dobrego osiedla. Będzie jazda bez trzymanki i to całkiem zasłużona IMO.
 
Marcinek zostaje na karcie podobno.
 
Marcinek zostaje na karcie podobno.

Jaka karta by nie była będzie na 99 procent spokojnym wykładem o pokoju, który u agresywnych Julek i tak g...o zmieni w myśleniu co pokazała
śmierć Mańka. Powinni tylko ogłosić termin gali i dać ich do klatki.
Ogólnie gdyby nadeszła era samego żelkowego FMa to jest ciekaw zasięgu.
 
Jaka karta by nie była będzie na 99 procent spokojnym wykładem o pokoju, który u agresywnych Julek i tak g...o zmieni w myśleniu co pokazała
śmierć Mańka. Powinni tylko ogłosić termin gali i dać ich do klatki.
Ogólnie gdyby nadeszła era samego żelkowego FMa to jest ciekaw zasięgu.
Rozsypała im się prawdopodobnie najlepsza karta w historii freakow.
 
Zobaczymy co zrobi fragles po śmierci syna. Bo jak wróci do freaków i dalej będzie chciał na tym zarabiać kasę to go zjedzą żywcem. I to od gimbazy z tiktoka do 40-letnich ojców z dobrego osiedla. Będzie jazda bez trzymanki i to całkiem zasłużona IMO.


Nie ma szans. Do tego Kasjo potwierdził w wywiadzie, że Maniek był jedynakiem.

Murany to teraz będą mieć przed sobą kilka lat silnej terapii.
Ja to jestem ciekawy czy Muran kiedykolwiek udzieli wywiadu na yt , a ty tu o galach.
 
@Vassago

Ciekawe czy gdyby Springer był w czasach neta to ludzie też by się choro psychicznie nakręcali na uczestników. Coś czuję że tak.

Dlatego teraz widzę że battle debate nie jest dla każdego i 90 procent masy przed odbiornikami nie za bardzo się do tego nadaje.

Ach gdyby Ci wszyscy ludzie tak ochoczo fizycznie żyli innymi rzeczami na tym świecie to świat byłby piękniejszy.

Nie zapomnę jak na Twitter powstały posty by robić wielki bojkot Muranów w FM jakby to było na linii życie-smierc.

Kabaret,kabaret co tu więcej pisać, bo bawić to się trzeba umieć.
 
Jestem pewny że gdyby inne rzeczy miały takie zaangażowanie to w Polsce rząd czy firmy deweloperskie byłyby już obalone 72 razy , ale wiecie tam taki Muran na konfie, siedzi dojeżdżamy go to zmieni nasze życie.

Nr 1 naszego życia.


:wall::wall::wall:


Zadymiarze stali się celem hejtu, bo Ci ludzie nie mają jaj by zrobić porządek z ważniejszymi rzeczami i tak to od pewnego czasu postrzegam.

A że FM to dziś góra medialna w Polsce to Denisy ,Murany i inni to dobry cel by się wyszumieć za niepowodzenia życiowe.
 
Last edited:
Nie ma szans. Do tego Kasjo potwierdził w wywiadzie, że Maniek był jedynakiem.

Murany to teraz będą mieć przed sobą kilka lat silnej terapii.
Ja to jestem ciekawy czy Muran kiedykolwiek udzieli wywiadu na yt , a ty tu o galach.
To też potwierdził. Nadmiar używek, które stosował już przed walkami go najprawdopodobniej zabiły.


Smutna prawda jest taka, że jak ktoś bawi się różnymi środkami, to inaczej skończyć się to nie może - przyznał otwarcie Kasjusz Życiński w rozmowie z "Super Expressem".

- Przed naszą walką dostałem informację z otoczenia Mateusza, że jeśli nadal będzie prowadził się tak, jak wtedy się prowadził, to za dwa, trzy lata skończy się to tragedią - dodał "Don Kasjo".
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Vassago

Z drugiej strony siedzę w topowej piłce nożnej i może nie powinien być zaskoczony.

Gdzie masa gości z Ciechanowa czy innego Sosnowca wyzywa na forach od lat na h , k i c piłkarzy i kluby zagraniczne, a tu Polska jeszcze dała tak blisko Murana czy innego gościa w Warszawie w języku polskim na bite 2 godziny na yt , nie tam jakiegoś Harry Kane po angielsku , który oprócz wywiadu na ściance ma wszystko w 4 literach z resztą jak wszyscy inni dookoła , a wielu z nich pewnie za bardzo nawet nie wie gdzie ta Polska leży ;)


Więc miałem jednak podstawy by się spodziewać tego.
 
Last edited:
"Ja nie wiedziałem, że my mamy tylu świetnych psychologów, wykwalifikowanych, zaje..., co udzielają porad online, jak się okazuje, na instastory. Szczególnie w tym dniu dzisiejszym, bardzo smutnym" - rozpoczął swoją wypowiedź Kubańczyk.
"A gdzie wyście ku... byli jak ci ludzie was potrzebowali? Ha! Wtedy pewnie się śmialiście. Teraz łatwo sobie lajków nabić, nie? Tam już widzę niektóre osoby idą, tak jak Magical (DanielMagical, znany patostreamer - dop. red.), że pod każdym postem, gdzie jest zdjęcie Mateusza czy informacja o Mateuszu, to on się pojawia, żeby tylko trochę lajków zdobyć. Bardzo obrzydliwe. Zróbcie własny rachunek sumienia" - stwierdził wprost.
"Wielokrotnie poruszałem ten temat w kawałkach. Wielokrotnie sam miałem problemy, wiem, z czym mógł się zmagać Mateusz, więc dużo współczucia dla rodziny w tym ciężkim czasie. I przemyślcie czasami swoje zachowanie" - skwitował raper.
 
@Vassago

Ciekawe czy gdyby Springer był w czasach neta to ludzie też by się choro psychicznie nakręcali na uczestników. Coś czuję że tak.

Dlatego teraz widzę że battle debate nie jest dla każdego i 90 procent masy przed odbiornikami nie za bardzo się do tego nadaje.

Ach gdyby Ci wszyscy ludzie tak ochoczo fizycznie żyli innymi rzeczami na tym świecie to świat byłby piękniejszy.

Nie zapomnę jak na Twitter powstały posty by robić wielki bojkot Muranów w FM jakby to było na linii życie-smierc.

Kabaret,kabaret co tu więcej pisać, bo bawić to się trzeba umieć.
Właściwie nie wiem po huj Ci to piszę, bo osoba która cieszy się z monetyzacji i wykorzystywania bezdomnych też powinna juz zejść z tego świata.
Tu nie ma drugiego dna. Chłop się zaćpał. Przeciez on kurwa nie popełnił samobójstwa. Najprawdopodobniej przesadził z ilością bo był po odwyku i mial inną tolerancje. TYLE.
 
Ja oglądałem tylko dwie konfy Fame i od razu dałem sobie spokój z oglądaniem dalszych bo to wszystko ten sam numer powtarzany osiemset razy. Mnie tam konfy freaków w ogóle nie interesują i nie mam zielonego pojęcia jak się można tym jarać. Może jakieś 16-latki co się podniecają jak pierwszą flaszką w życiu, albo pierwszą paczką szlugów. Może to interesuje jakichś inteligentów z zamkniętych osiedli dla bogaczy, co w życiu nie słyszeli pijackich kłótni na ulicy. .


Chłopie w wątku o śmierci Mańka powstają magisterki na temat jego życia na podstawie Cage,konf i wywiadów z yt, a sam wątek pewnie zakręci koło 800 postów.

Masz odpowiedź czy ktoś tym żyje czy nie.
 
Back
Top