High League

1676031651787.png


@baju @defthomas

ja nie mam narzędzi by to sprawdzić, ale wygląda to na samodonos
 
Jak Moks skoczył z dachu też było sporo postów na cohones. Śmierć zawsze budzi zainteresowanie z definicji.


Szczerze to ciekawa teoria. Mnie śmierć zawodnika X czy Y mało grzeje. Gdyby to była moja rodzina to okej a tak no umarł to umarł.
Ale ja często to pisze że mi ten obecny szalony świat odjechał. Szczerze to też dziwne że śmierć Murana robi prawie 800 postów. Rozumiem pisać np o zjawisku hejtu jak ja to np rozpisałem ogólnie ale żyć tym czy ojciec zawinił czy matka czy wujek. To już dla mnie serio fanatyzm trochę gdy znasz gościa tylko z konf ,Cage i wywiadów.


No chyba że Ci ludzie go śledzili 24 h na dobę na Instagramie to przepraszam.
 
Last edited:
Szczerze to ciekawa teoria. Mnie śmierć zawodnika X czy Y mało grzeje. Gdyby to była moja rodzina to okej a tak no umarł to umarł.
Ale ja często to pisze że mi ten obecny szalony świat odjechał. Szczerze to też dziwne że śmierć Murana robi prawie 800 postów. Rozumiem pisać np o zjawisku hejtu jak ja to np rozpisałem ogólnie ale żyć tym czy ojciec zawinił czy matka czy wujek. To już dla mnie serio fanatyzm trochę gdy znasz gościa tylko z konf ,Cage i wywiadów.


No chyba że Ci ludzie go śledzili 24 h na dobę na Instagramie to przepraszam.
wszyscy wiedzą, że taką parówę grzać mogą tylko bezdomni, albo ktoś o zbliżonym (ujemnym) IQ
 
Wczuli się. Super express za to pojechał do szkoły zrobić wywiad z nauczycielką Murana. Fightsport może mieć konkurencję medialna na pogrzebie.



Nałóg FMa zjada i dziennikarstwo jak widać.



Szczerze jak widzę jakie to ma giga chore zasiegi to nawet nazwałbym to obecnym narkotykiem mass mediów.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Chyba nawet nas ojców FMa przerosła ta popularność co?

Gdyby ktoś mi powiedział że krypto tam zrobi 630 postów, net cały zalany facjatą Murana jakby byl Andrzejem Dudą.


Serio sam nie wierzę do jakich rozmariow to urosło.

Jasna cholera. Niesamowite.
 
Ale wiesz czemu tak to urosło. Ja lubię takie analizy zaczynamy.

-najlepsza otoczka poboczna w historii jakiegokolwiek sportu. Tu dosłownie nic nie ma takiego zbliżenia

-znudzenie tradycyjnym SW,a szczególnie nowymi cichymi bohaterami

- FM ma cholernie dużą uwagę widza , trochę jak w teneloweli. Wywiadów tygodniowo z uniwersum FMa to myślę że lekko jest 10 spokojnie


- niesamowity hejt na zadymiarzy przez co odbiorcy paradoksalnie jeszcze bardziej chcą ich śledzić

- brak większej alternatywy w stosunku do FMa

I tak o to urósł gigant, że gdy ktoś umiera z tego środowiska to głośno niczym jak o prezydencie RP.

Kiedyś komentator KSW krzyczał ,,kto następny Nastula?"

Ja pytam ,,kiedy nominacje do balu sportowiec roku " Jeśli to tak idzie jak taran.
 
To hipokrytka, więc nigdy nie wiadomo.


Tak z czystej ciekawości. Sądzisz że era samych pojedynków Gimper vs Czarmagedon , Karolek vs Mandzio , Czaro vs Mortalcio by przetrwała?

Ja od razu mówię że robię out z takiego FMa. Konfy to już w ogóle nie ruszylbym nawet na 1 minutę, same walki takich ludzie też mi latają.
 
Tak z czystej ciekawości. Sądzisz że era samych pojedynków Gimper vs Czarmagedon , Karolek vs Mandzio , Czaro vs Mortalcio by przetrwała?

Ja od razu mówię że robię out z takiego FMa. Konfy to już w ogóle nie ruszylbym nawet na 1 minutę, same walki takich ludzie też mi latają.
Wszystko zależy od sprzedaży PPV. Samo to nie, bo by się znudziło, ale trzeba znaleźć złoty środek. Same zadymy na PRIME nie pociagneły dużej sprzedaży, ale z drugiej strony cała gala family friendly też by mogła słabo wypaść.

Marcinek z ważnym przekazem do młodzieży.
 
Wszystko zależy od sprzedaży PPV. Samo to nie, bo by się znudziło, ale trzeba znaleźć złoty środek. Same zadymy na PRIME nie pociagneły dużej sprzedaży, ale z drugiej strony cała gala family friendly też by mogła słabo wypaść.

Marcinek z ważnym przekazem do młodzieży.



Dlatego ja uważam że jeśli skończy się era zadymiarzy to koniec. Nie wierzę że masa dorosłych na tt co żyje FM będzie czekać na Mandzio vs Karolek.

Dlatego ta śmierć Murana narobi teraz sporo spustoszenia w FM, bo bez zadym umówmy się po co to oglądać.

Takie family friendly to mi da konfa KSW i będzie jeszcze lepsza bo bez żelu.

Fame to i tak ostatnio mega cieniuje. Gdyby nie panel Ferrari i Jóźwiaka to w ogóle nie ruszałbym konf F17.


Postać Wrzoska to taka ,,buła" jak Wiewiór, za spokojny ziomek. Dlatego ten konflikt z Szeligą mało mnie grzał.


Szeliga chyba nigdy nie doczeka się dobrego rywala po drugiej stronie na konfie. Marnotrawstwo jego postaci.
 
Last edited:
- Dopóki nie jesteś bogaty, piękny albo nie umrzesz, nikt się tobą nie przejmuje. Spoczywaj w pokoju, M.M. - napisał na Instagramie Izu Ugonoh.
 
Wiceminister sportu o śmierci Mateusza

To jest hazard, bo wchodzą w grę zakłady finansowe, wielkie pieniądze za spektakularne pobicie kogoś. Ani w rozumieniu sportu olimpijskiego, ani w rozumieniu sportu powszechnego, nie ma współpracy pomiędzy ministerstwem a MMA i tak już na pewno pozostanie. MMA to nie jest sport, to jest hazard – dodał Czartoryski.

Wiceminister przyznał, że kwestia organizacji walk MMA to temat na szerszą debatę publiczną. – Do rozważenia jest ewentualne zastanowienie się, czy nasze przepisy w Polsce nie powinny być bardziej ostre w tym zakresie – zaznaczył Czartoryski.
 
Wiceminister przyznał, że kwestia organizacji walk MMA
na pierwszej stronie działu o fame mma, ktoś napisal że jak bedzie tragedia w klatce, to powiedza że to podczas walki MMA a nie walki patolów/dziwolągów/niepełnosprawnych. Mamy zgon mogący przytrafić się nawet hodowcy jedwabników, ale już zaczynają pierdolenie że to MMA jest niedobre.
 
na pierwszej stronie działu o fame mma, ktoś napisal że jak bedzie tragedia w klatce, to powiedza że to podczas walki MMA a nie walki patolów/dziwolągów/niepełnosprawnych. Mamy zgon mogący przytrafić się nawet hodowcy jedwabników, ale już zaczynają pierdolenie że to MMA jest niedobre.

Na wysokich stołkach od zawsze MMA nie było sportem. I to zawsze byłby kontrowersyjny temat gdyby tak dziennikarka TVP czy TVN24 o to spytała.

Ogólnie świat podzielil się w tej kwestii na 4 strony


Nr 1 Freak MMA to nie sport

Nr 2 Całe MMA to nie sport tylko i wyłącznie piękny, szlachetny boks

Nr 3 MMA i boks to nie sport.

Nr 4 MMA i boks to sport.


Ogólnie uważam że zgon w FM utopi ten biznes, tym bardziej gdy to tak urosło tylko po śmierci w mieszkaniu Murana.

Zawodowe Mma, wątpię.
 
Last edited:
@AKK

Ty zawsze byłeś kumaty w te klocki. Jak myślisz czy po śmierci Mateusza, nadejdzie zmniejszenie dymu i zadymiarzy?
Przez jakies 3-5 miesięcy zadymiarze będa się mocno krępowali, natomiast gale będą się odbywały pomiedzy żelkami z milionami obserwujących + jakieś realne konflikty bez nadmiernego podkręcanie ich przez włodarzy. Myślę, że większe wyczucie tutaj będzie miało jednak Fame, a prime może sie nie odnaleźć. Hig league może za to kontynuowac ścieżkę mikrosportową z Kubiszynem, janikowskim itd
 
Bez mocnych zadym to już nie będzie to. Sam jestem ciekaw jak po erze Murana będzie wyglądał ten biznes. Jest bardzo dużo pytań.

@AKK

Zelkowa era moim zdaniem nie utrzyma FMa na powierzchni. Szybko to pójdzie na dno. Nawet widać to dobrze na wywiadach gdzie te żelki nie potrafią czasem robić 7 tysięcy a takie Denisy czy Murany 100-400 tysięcy na luzie.
 
  • Like
Reactions: AKK
Back
Top