High League

Bez mocnych zadym to już nie będzie to. Sam jestem ciekaw jak po erze Murana będzie wyglądał ten biznes. Jest bardzo dużo pytań.

@AKK

Zelkowa era moim zdaniem nie utrzyma FMa na powierzchni. Szybko to pójdzie na dno. Nawet widać to dobrze na wywiadach gdzie te żelki nie potrafią czasem robić 7 tysięcy a takie Denisy czy Murany 100-400 tysięcy na luzie.
Na jakis czas friki troche sie obnizą, ale pamięć ludzka jest coraz krótsza więc, przyjdzie moment ze czas się odpalać no i tu sie też można spodziewać wałkowania śmierci murana, bo każdy bedzie miał swoje 3 grosze do dorzucenia
 
Na jakis czas friki troche sie obnizą, ale pamięć ludzka jest coraz krótsza więc, przyjdzie moment ze czas się odpalać no i tu sie też można spodziewać wałkowania śmierci murana, bo każdy bedzie miał swoje 3 grosze do dorzucenia

Oprócz pierwszej konfy HL i Fame po erze śmierci Murana wątpię by ten temat był kiedykolwiek poruszany, bo nikomu to nigdy nie będzie na rękę.

Era Murańskich to już koniec w świecie FM. Niekumaci w te klocki piszą coś nawet o walkach Jacka, ale on dziś nawet gdyby chciał walczyć kompletnie nie jest na rękę HL i Fame bo każdy będzie widział w nim śmierć syna.


Cholera i tak mizerna jest ta obsada
FMa w Polsce i taki cios dla zadymiarskiego uniwersum. Co za pech.
 
  • Like
Reactions: AKK
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Vassago

Z drugiej strony siedzę w topowej piłce nożnej i może nie powinien być zaskoczony.
W jaki sposób siedzisz w topowej piłce? Jesteś pracownikiem jakiegoś topowego klubu, PZPZu albo firmie wspópracującej z klubami lub reprezentacjami? albo masz kogoś w rodzinie lub w mediach?

Myślę że jesteś zwykłym wysrywem,
bo napisać że farmazonem to za mało.

Tak to hejt w najczystszej postaci. Mam nadzieję, że zaćpasz się żelkami. Jebać szacunek, tylko dymy!
 
@jut

Wypadałoby grzeczniej zacząć swój pierwszy dialog w historii z twórcą działu Freak MMA.


@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław

To są właśnie tacy ludzie co pisałem Wam, że FM nie jest dla wszystkich. To tzw Borderlinówki. Oni nie umieją na chłodno trzymać emocji na wodzy i zbyt nakrecają się konfami do takich np Muranów.
 
Last edited:
@jut

Wypadałoby grzeczniej zacząć swój pierwszy dialog w historii z twórcą działu Freak MMA.
Bo co? Otworzyłem losowy temat o głównie którym się jarasz prawie jak bezdomnymi i przeczytałem losowy twój post. Napisz w jaki sposób ty, zwykły dziadyga siedzisz w wielkiej piłce?

Masz najebane we łbie bardziej niż gówna w kiblu. Jakby takie teksty jeden pastus powiedział na konferencji do drugiego to gruchę byś walił do Wielkanocy.
Jebać szacunek tylko dymy. Tylko nie przekręć się od hejtu. Ty serze spod napleta.
 
No dobra tu musi iść ignore. Ja jestem na wyższym pułapie intelektualnym. My tu z innymi userami ładnie operujemy językiem o tym biznesie. Ty mi ewidentnie takim poziomem nie pasujesz.Sorry.


Jut wiesz skąd mam tak silną moc, a ty wyszedłeś jak zwykły patus, bo my normalni śledzimy FM beznamiętnie jak nasze fajne hobby ale bez nadmiernych porywów, ty za to nie umiesz panować nad emocjami.

Ogólnie wy krypto jesteście bardzo ciekawym przypadkiem, rzeklbym nawet niespotykanym wcześniej na świecie.
 
Last edited:
No dobra tu musi iść ignore. Ja jestem na wyższym pułapie intelektualnym. My tu z innymi userami ładnie operujemy językiem o tym biznesie. Ty mi ewidentnie takim poziomem nie pasujesz.
O jakim poziomie? Przyłapałem cię na farmazonie o wielkiej piłce. Podejrzewam, że siedzisz po prostu na jakimś forum piłkarskim i wydaje ci się, że coś wiesz, czy znaczysz. Tak jak o frikach. Będę Ci jechał i poproszę innych aż nie udowdonisz swojego siedzenia w wielkiej piłce. Póki co jesteś wielką pizdą.
P.s. jebać szacunek, tylko dymy!
 
Na wysokich stołkach od zawsze MMA nie było sportem. I to zawsze byłby kontrowersyjny temat gdyby tak dziennikarka TVP czy TVN24 o to spytała.

Ogólnie świat podzielil się w tej kwestii na 4 strony


Nr 1 Freak MMA to nie sport

Nr 2 Całe MMA to nie sport tylko i wyłącznie piękny, szlachetny boks

Nr 3 MMA i boks to nie sport.

Nr 4 MMA i boks to sport.


Ogólnie uważam że zgon w FM utopi ten biznes, tym bardziej gdy to tak urosło tylko po śmierci w mieszkaniu Murana.

Zawodowe Mma, wątpię.
pierwszy mądry wpis, gratuluję
 
pierwszy mądry wpis, gratuluję
Niekoniecznie. Za jakiś czas o Muranie nikt nie będzie pamiętał, tak jak o Ozdobie. Przyponą sobie jak ktoś pijany albo naćpany znowu coś odpierdoli, np. wypadek samochodowy, albo samobójstwo.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Friki były przed Muranem i będę po obu Muranach.
Grzeje mnie to. Może kiedyś bym obejrzał jakąś galę, ale to co pisze gumowa pała skutecznie mnie z tego wyleczyło.
P.s. wiecie że największą pizdą jest pizda walenia... a nie! To nie tak szło. Największą pizdą jest ten od bezdomnych!
P.s.2 jebac dymy, tylko szacunek :-)
P.s.3 nie wiem czy jestem już w ignrach, więc prośba o przekazanie temu farmazoniarzowi żeby napisał o jego związku z wielką piłką :-))
 
Gdyby tak każdy oglądał Freak MMA jak Ci goście byłoby mniej toksyny w tym uniwersum

1676156417876.png
 
Niekoniecznie. Za jakiś czas o Muranie nikt nie będzie pamiętał, tak jak o Ozdobie. Przyponą sobie jak ktoś pijany albo naćpany znowu coś odpierdoli, np. wypadek samochodowy, albo samobójstwo.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Friki były przed Muranem i będę po obu Muranach.
Grzeje mnie to. Może kiedyś bym obejrzał jakąś galę, ale to co pisze gumowa pała skutecznie mnie z tego wyleczyło.
P.s. wiecie że największą pizdą jest pizda walenia... a nie! To nie tak szło. Największą pizdą jest ten od bezdomnych!
P.s.2 jebac dymy, tylko szacunek :-)
P.s.3 nie wiem czy jestem już w ignrach, więc prośba o przekazanie temu farmazoniarzowi żeby napisał o jego związku z wielką piłką :-))
chodziło mi bardziej o te stanowiska, tak są ludzie podzieleni
 
  • Like
Reactions: jut
Co ty bękarcie Najamana wrzucasz? Miałeś napisać o tym wielkim świecie piłkarskim.
Jebać friki tylko światowa piłka.


To są VIPy z azjatyckiego serialu Squid Game.

W latach 80 byłem asystentem głównego trenera ligi polskiej, 40 lat śledzę rozgrywki Premier League i Champions League.

Ignore. To już ostatnia odpowiedź.


Ryba ja i tak dobrze wiem , że oglądasz gale FMa. Wy zawsze nie oglądacie , wy zawsze nie wiecie.

Dlatego wyrzekanie się FMa a zarazem śledzenie go jest u Was Krypto zjawiskiem fascynującym.
 
Last edited:
To są VIPy z azjatyckiego serialu Squid Game.

W latach 80 byłem asystentem głównego trenera ligi polskiej, 40 lat śledzę rozgrywki Premier League i Champions League.

Ignore. To już ostatnia odpowiedź.
Lata 80 to głębokie kolesiostwo i korupcja. Przy wielkiej piłce to ty nawet nie stałeś.
40 lat śledzisz rozgrywki i naprawdę uważasz, że siedzisz w wielkiej, światowej piłce? Proszę, napisz że żartowałeś a ja po prostu nie załapałem dowcipu.
Napisz jeszcze jak potoczyły się twoje losy, że będąc asystentem trenera, skończyłeś jako gość od bezdomnych?
 
Napisz jeszcze jak potoczyły się twoje losy, że będąc asystentem trenera, skończyłeś jako gość od bezdomnych?

Zabawne. To proste. Mam wiele pasji. Jeden z nich to survival/ciekawostka Castaway do momentu gdy Tom Hanks jest na wyspie to jeden z moich ulubionych filmów Holly 10/10 , reszta filmu ssie, ale zawsze mu wybaczam za wyspę/

Wilson ty gnoju przez Ciebie 2 raz po Braveheart uroniłem łzę na filmie w historii mego istnienia.

Do tego obecne lata są takie różowe, zelkowe, to nie jest mój świat. Uniwersum bezdomności daje mi cholerny Vibe twardych lat 70-90. Pewnego dnia odkryłem kanał Jacka Kurzatkowskiego i tak zaczęła się ta przygoda która trwa już latami. Czy dla mnie to dziwny konik gdy dziś 80 procent świata jest uzależnionych od 10 sekundowych tańców na tik toku. Nie sądzę.
 
Zabawne. To proste. Mam wiele pasji. Jeden z nich to survival/ciekawostka Castaway do momentu gdy Tom Hanks jest na wyspie to jeden z moich ulubionych filmów Holly 10/10 , reszta filmu ssie, ale zawsze mu wybaczam za wyspę/

Wilson ty gnoju przez Ciebie 2 raz po Braveheart uroniłem łzę na filmie w historii mego istnienia.

Do tego obecne lata są takie różowe, zelkowe, to nie jest mój świat. Uniwersum bezdomności daje mi cholerny Vibe twardych lat 70-90. Pewnego dnia odkryłem kanał Jacka Kurzatkowskiego i tak zaczęła się ta przygoda która trwa już latami. Czy dla mnie to dziwny konik gdy dziś 80 procent świata jest uzależnionych od 10 sekundowych tańców na tik toku. Nie sądzę.
Bezdomność to nie surivival/ciekawostka. To dramat ludzi! Zarówno samych bezdomnych jak i ich rodzin. A ty się jarasz krzywdą innych. Zaspokajasz swoje najniże instynkty (rozumiem już Twoje zainteresowanie zarówno patusami jak i bezdomnymj ). Ty nie tylko jest głupi. Ty jesteś zły człowiek!
Jakby bezdomność była Twoją pasją to:
1. Zostalbys bezdomnym na kilka dni i zobaczył jak to jest.
2. Zamiast nabijać wyświetlenia ludziom żerującym na nieszczęściu innych, fizcznie powinieneś pomagać wyjść z bezdomności poprzez fundacje czy instytucje tym się zajmujące. A jak nie masz jaj na to, to choć:
3. Wsparłbyś finansowo ludzi tym się zajmującym.
Jakbyś się naprawdę interesował survivalem, to Byś rozumiał, że to nie znaczy siedzieć przed kompem i oglądać głupie filmiki czy nawet wielkie hollywoodzkie produkcje (tak samo oglądając mecze nie siedzi się w środowisku piłkarskim).
Myślę, że tak dużo spędzasz czasu przed kompem i tv, że odleciałeś całkowicie.
Nie znaczy, że jest mi ciebie żal. Raczej brzydzę się tobą i mam nadzieję, że ciebie ani kogoś podobnego nie spotkam na swojej drodze.
Myślę, że i tak tego nie zrozumiesz, tak samo jak ćpun nie rozumie swojego uzależnienia.
 
Kanał Kurzatkowskiego to zwykły kanal z wywiadami osób bezdomnych. Gdzie jest tam jakie zaspokajanie swoich instynktów to nie mam pojęcia. To jest ten sam problem jak FM czyli zbyt wiele ludzi potęguje to do niesamowitych rozmiarów. Obejrzyj jeden z drugim i wtedy zabierz głos. PS 2- ja w ogóle nie oglądam tv. Dobra facet a teraz idziesz w ignore bo jest w tobie ta żółć która między innymi zabija dobrych zadymiarzy z FMa , a ja nie lubię takich osób, oj nie.
 
Kanał Kurzatkowskiego to zwykły kanal z wywiadami osób bezdomnych. Gdzie jest tam jakie zaspokajanie swoich instynktów to nie mam pojęcia. To jest ten sam problem jak FM czyli zbyt wiele ludzi potęguje to do niesamowitych rozmiarów. Obejrzyj jeden z drugim i wtedy zabierz głos. PS 2- ja w ogóle nie oglądam tv. Dobra facet a teraz idziesz w ignore bo jest w tobie ta żółć która między innymi zabija dobrych zadymiarzy z FMa , a ja nie lubię takich osób, oj nie.
Nie wiem co to kurzatkpwski. Jarałeś się bezdomnymi z Elbląga. To pokazuje jak nisko moralnie upadłeś. Piszę to bez szydery.
Co do ignora, to mam cię w paździe. Kręcę dymy, a ty szacunku się domagasz. Zwykły cwel jesteś czy tam żelek, cokolwiek to znaczy (nie znam języka bezdomnych, patusów czy surivivalowców).
Dlaczego mnie nie lubisz? Bo kręcę za małe dymy, czy one ciebie dotyczą? Zobacz ile ci postów w temacie nabiłem. Jestem nowym królem a ty moim paziem.
 
Dla Marcinka ciężko coś znaleźć, by grzało. Kasjo i Boxdel nie wezmą z nim walki, a tu podgrzeją historia o rewanżu sprzed już 11 lat. Ale może jeszcze zaskoczą czymś.


Najman vs Burneika będzie kogoś grzać? Wątpię.

Mnie kompletnie nie.

Tak szczerze tu bardziej idzie o konfy, bo walki Neja to mnie nigdy zbytnio nie grzały.

Ogólnie to FM przez tą mizerną kadrę poniósł wielkie straty. Stracenie Muranów i Bomby to wielki cios.

Nawet gdyby trwała era dymu to ostał się ,,chłodny aktor " Ferrari , Denis,Tyburski,Szeliga i Kwiat. Ja tu nic więcej nie widzę. Mizeria.
 
Last edited:
Najman vs Burneika będzie kogoś grzać? Wątpię.

Mnie kompletnie nie.

Tak szczerze tu bardziej idzie o konfy, bo walki Neja to mnie nigdy zbytnio nie grzały.

Ogólnie to FM przez tą mizerną kadrę poniósł wielkie straty. Stracenie Muranów i Bomby to wielki cios.

Nawet gdyby trwała era dymu to ostał się ,,chłodny aktor " Ferrari , Denis,Tyburski,Szeliga i Kwiat. Ja tu nic więcej nie widzę. Mizeria.
Ewentualnie jest do odkopania jeszcze konflikt ze Świrem.
 
Ewentualnie jest do odkopania jeszcze konflikt ze Świrem.


To byłoby sto razy lepsze.


Ogólnie łowcy skautingu talentów FMa to niech się biorą za poszukiwanie utalentowanych sebixów na konfy, bo nawet jeśli będzie tak jak dalej i śmierć Murana nic nie zmieni to pusto jak na pustyni. Tu potrzeba koniecznie nowych twarzy.
 
To byłoby sto razy lepsze.


Ogólnie łowcy skautingu talentów FMa to niech się biorą za poszukiwanie utalentowanych sebixów na konfy, bo nawet jeśli będzie tak jak dalej i śmierć Murana nic nie zmieni to pusto jak na pustyni. Tu potrzeba koniecznie nowych twarzy.
Sam jesteś łowcą skautingu talentów pacanie. Używasz słów których nie rozumiesz. Głupiś jak but i wstyd swojej madce robisz.
Poza tym Paździerzu wstań i następnie klęknij na kolana. Odpowiedź swojemu władcy co to znaczy w twoim slangu "żelki"? I dlaczego że swoim multikontrm prowadzisz dialog?
Jestem tu żeby kręcić dymy i rozruszać smutny jak pizda temat, bo sam jesteś smutny jak pizda walenia.
 
Back
Top