GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Z tego co pisza, to jednak jest duzo betonow w grze czy problemow np. z szybka podroza, czy sama podroza. Jako, ze to Final to wiele sie wybacza, ze wzgledu na legendarnosc markik. Moim zdaniem w chwili obecnej nie oplaca sie kupowac, tym bardziej, ze jest drozszy niz reszta gier. Jak stanieje do 100 to wtedy jest to rozsadna pozycja szczegolnie, ze czas gry to jakies 20h.
Wtf? 20h? to wrócili na dobrą drogę i gra trwa 20 godzin ?
 
Z tego co pisza, to jednak jest duzo betonow w grze czy problemow np. z szybka podroza, czy sama podroza. Jako, ze to Final to wiele sie wybacza, ze wzgledu na legendarnosc markik. Moim zdaniem w chwili obecnej nie oplaca sie kupowac, tym bardziej, ze jest drozszy niz reszta gier. Jak stanieje do 100 to wtedy jest to rozsadna pozycja szczegolnie, ze czas gry to jakies 20h.
20h? :o o: Widać naprawdę pobieżnie przeglądałem te recki...
 
No to jest powód by kupić PS nowe ... tak za dwa lata. Plotki mówią, że premiera marzec 2019r.
 
No to jest powód by kupić PS nowe ... tak za dwa lata. Plotki mówią, że premiera marzec 2019r.

To nie wiem czy moje PS4 do tego czasu dożyje ... bo jest nie używane :lol: W 2019 to już pewnie nowa generacja konsol będzie wychodzić.
 
Wiedziałem, że prędzej czy później muszą to zapowiedzieć, ale uwierzcie mi, cieszę się jak kilkuletnie dziecko, które dostało ukochaną zabawkę pod choinkę. No i miałem w dupie całe to PS4 PRO, ale teraz to inna bajka.
Też się jaram niesamowicie. Chociaz z drugiej strony, jak spojrzeć na to chłodniejszym okiem to... napisać dobrą kontynuację do TLOU jest o wiele trudniej niż do Uncharted, bo to historia zupełnie innego typu. Mam wątpliwości czy druga część będzie w stanie mnie "chwycić" choćby w połowie tak mocno, jak jedynka. Ale na pewno będę czekał i prawie na pewno dorwę ten tytuł od razu po premierze.
 
Też się jaram niesamowicie. Chociaz z drugiej strony, jak spojrzeć na to chłodniejszym okiem to... napisać dobrą kontynuację do TLOU jest o wiele trudniej niż do Uncharted, bo to historia zupełnie innego typu. Mam wątpliwości czy druga część będzie w stanie mnie "chwycić" choćby w połowie tak mocno, jak jedynka. Ale na pewno będę czekał i prawie na pewno dorwę ten tytuł od razu po premierze.

Nawet jeśli, nie przebiją arcydzieła jakim jest pierwsze TLoU, to i tak moja wiara w psiaki jest ogromna i liczę, ze zrobią coś genialnego. Zwłaszcza, że niby zwykłym trailerem sprawili, że świat sika pod siebie z emocji i zachwytu. Wiadomo już, że to Ellie będzie główna bohaterką kontynuacji i historia będzie działa się 5 lat po wydarzeniach z pierwszego TLoU.
Ogólnie cały czas chodzi za mną jedna opcja w grze którą mogą totalnie zdewastować fanów
śmierć Joela
, ale mam nadzieję, ze jej nie wykorzystają.

BTW, Polak wiedział jak rysował :lol:
z15916244O-768x432.jpg
 


Druckam podesłał Ashley Johnson (Ellie) piosenkę do zwiastuna już 2 lata temu, więc prace nad grą pewnie trwają od dłuższego czasu. Zresztą mogli dać trailer już na E3, ale woleli to zrobić na PlayStation Experience z szacunku dla fanów. Pasja to słowo klucz na tym panelu i jestem przekonany, ze gdyby Druckamn nie wierzył w Part II to by się za niego nie zabierał.
 
Musze szybko konczyc jedynke. Sorry @MuraS mordo, ale dopiero z Pittsburgha uciekam, jeszcze troche gre sobie zatrzymam :D
To jesteś z grubsza w tym samym miejscu, w którym ja przerwałem podczas przechodzenia gry drugi raz. Przez to cholerne UFC od marca nie ogarnąłem w całości żadnej gry singlowej, tylko "Serca z Kamienia".
Nie skończyłem nawet Uncharted 4, na które się szarpnąłem w dzień premiery i wywaliłem przez to sporo kasy. Od paru dni lecę od nowa i tym razem już do końca. Chyba wszystko wraca do normy :P
 
Jaram się TLOS II, jedynka mnie tak pochłonęła, jak żadna inna gra (nawet wiesiek 3 aż tak mnie nie wciągnął).
 
Back
Top