GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Te karty sporo namieszają niektóre są przesadzone.
Przed każdym dodatkiem jest taka śpiewka. Okrzyknięto, że C'thun będzie wszystko rozpierdalał, jak pokazano karty z WooG, tak samo z mechami w GvsG, a gdy przychodziło do praktyki to okazywało się, że wszystko jest do pokonania. Blizzard wie, co robi. Nie ma, co panikować.
 
Co polecacie zrobić z Diablo 2, żeby wyglądało dobrze na porządnym monitorze?

Są różne mody, może ktoś z was próbował.
 
W kundlu teraz za 1$
- Train Simulator 2016 (Steam)
– RollerCoaster Tycoon: Deluxe (Steam)
– Out of the Park Baseball 17 (Steam)

W progu średnim m.in. Demokracja 3.

Ale jak mnie cieszy ten TS(aktywuje się wersja 2017, taka polityka tej gry), tylko brakujące DLC kosztują 5000E:lol:
 
Crysis cosplay

comment_EGVY8iXiSnWDV8JOpTOKs8y2MOFM74sU.jpg
 
System Shock + Bioshock + Dishonored = Prey

Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem kupiony.

(Jedyne co średnio przypadło mi do gustu, to styl artystyczny)




EDIT: Drugi zwiastun nowej gry Kojimy.

 
Last edited:
System Shock + Bioshock + Dishonored = Prey

Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem kupiony.

Jedyne co średnio przypadło mi do gustu, to styl artystyczny.



EDIT:


czy prey to ta gra, o ktorej byla gadka juz jakies 3-4 lata temu?
 
@Luke wyglada jak połączenie Bioshock-a z Dishonored, może wyjść ciekawe. Martwi tylko długa produkcja (Praya) czy nie bedzie przekombinowany.

@Gaara dokładnie. Na początku głównym tematem miał być łowca głow. Teraz koncepcja się zmieniła. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogolnie jeśli ktoś nie grał w Prey-a polecam nadrobić.

@kokaina grałem jedynie w czesc pierwszą i druga. Wyglada na to, że postawili na wiecej akcji, może to przez poziom trudności ustawiony na potrzeby prezentacji ale mam nadzieje, że gra bedzie trudniejsza
 
czy prey to ta gra, o ktorej byla gadka juz jakies 3-4 lata temu?
Tak.
Tamtą grę o łowcy nagród skasowali, następnie oddali markę "Prey" pod skrzydła Arkane (twórcy Dishonored), a Ci spłodzili właśnie to. Tyle tylko, że gra ma już niewiele wspólnego zarówno z oryginałem z 2006 roku, jak i wspomnianym skasowanym sequelem tej gry (który to również miał się znacząco różnić od protoplasty). To coś na kształt całkowitej rewizji marki.
 
@Luke wyglada jak połączenie Bioshock-a z Dishonored, może wyjść ciekawe. Martwi tylko długa produkcja (Praya) czy nie bedzie przekombinowany.

@Gaara dokładnie. Na początku głównym tematem miał być łowca głow. Teraz koncepcja się zmieniła. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogolnie jeśli ktoś nie grał w Prey-a polecam nadrobić.
Tak.
Tamtą grę o łowcy nagród skasowali, następnie oddali markę "Prey" pod skrzydła Arkane (twórcy Dishonored), a Ci spłodzili właśnie to. Tyle tylko, że gra ma już niewiele wspólnego zarówno z oryginałem z 2006 roku, jak i wspomnianym skasowanym sequelem tej gry. To coś na kształt całkowitej rewizji marki.
kurde a tak zajebiscie to wtedy wygladalo, bylem mocno napalony na ta gierce. chuj, sprawdze ten oryginal z 2006. dzieki ziomeczki
 
kurde a tak zajebiscie to wtedy wygladalo, bylem mocno napalony na ta gierce. chuj, sprawdze ten oryginal z 2006. dzieki ziomeczki
Sprawdź, bo naprawdę warto. Prey to świetny i niedoceniony FPS, który pomimo 10 lat na karku nadal nieźle się trzyma (PC).
A ponad to, posiada jeden z najlepszych openingów w grach EVER.
 
Sprawdź, bo naprawdę warto. Prey to świetny i niedoceniony FPS, który pomimo 10 lat na karku nadal nieźle się trzyma.
A ponad to, posiada jeden z najlepszych openingów w grach EVER.
juz zassane :D jak bedzie gites, to kupie kod na ebayu. ale dopiero wieczorem sprawdze
 
Graliście już w Final Fantasy XV?
Warto kupić, jeśli nie grałem w poprzednie części?
Czy warto kupić to nie wiem, bo grałem tylko w średnio udane demo. Ale na pewno mogę powiedzieć, że poprzednie części nie mają tu nic do rzeczy. W zasadzie każdy Final jest zupełnie osobną historią osadzoną w innym świecie. XV jest zupełnie odrębna.

Mogą Ci umknąć najwyżej mało istotne nawiązania do reszty serii, np. imiona postaci znane z innych części (ale tylko imiona), nazwy summonów albo potwory z którymi walczysz (niektóre pojawiają się chyba w każdej części).
 
Pierwszy raz kupiłem używaną część do komputera i od razu przysłali mi bubla mimo zapewnień o 100% działaniu. Teraz procedura gwarancyjna, która zapewne nic nie da:facepalm:

Dałem się pierwszy raz naciąć na używkę, dobrze, że kupione dla siebie, a nie dla kogoś.
 
Przejrzałem kilka recenzji i wszystkie są dobre albo bardzo dobre, także pewnie warto zagrać. Ale ja myślę, że póki co się wstrzymam, poczekam aż potanieje i za jakiś rok może wrócę do tematu.
 
Przejrzałem kilka recenzji i wszystkie są dobre albo bardzo dobre, także pewnie warto zagrać. Ale ja myślę, że póki co się wstrzymam, poczekam aż potanieje i za jakiś rok może wrócę do tematu.
Z tego co pisza, to jednak jest duzo betonow w grze czy problemow np. z szybka podroza, czy sama podroza. Jako, ze to Final to wiele sie wybacza, ze wzgledu na legendarnosc markik. Moim zdaniem w chwili obecnej nie oplaca sie kupowac, tym bardziej, ze jest drozszy niz reszta gier. Jak stanieje do 100 to wtedy jest to rozsadna pozycja szczegolnie, ze czas gry to jakies 20h.
 
Przejrzałem kilka recenzji i wszystkie są dobre albo bardzo dobre, także pewnie warto zagrać. Ale ja myślę, że póki co się wstrzymam, poczekam aż potanieje i za jakiś rok może wrócę do tematu.
Mam podobny plan. To nie gra sieciowa, więc nic nie tracimy, a wręcz przeciwnie.
 
Back
Top