GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

comment_OuNPcf3qsIwzB2cHYYdU2iZpZevduZ8Z,w400.jpg
 
Mam pytanie. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie może grać przez neta bez PS+ na PS4? Póki co sprawdzałem TLoU, Fife 17 i Bloodborne, z czego ten trzeci na 100% wymagał PS+ do grania online.
 
Jak to Panie?

Dziś wyprzedaże ruszyły na Steam i Origin, FIFA 17 przytulona :) Może bym jeszcze Wieśka w GOTY zakupił, ale święta i upgrade PC pochłonęły dużą część funduszy:jon:

Musiałem podłączyć inne głośniki bo przy starych nie działa dźwięk :jon:
 
Orientuje się ktoś gdzie najlepiej kupić aktualnie kupić konsolę ? W jakich sklepach mają najlepsze zestawy i w jakich cenach ? Niezależnie od tego czy xbox one czy PS4, jak ktoś widział gdzieś fajną ofertę ostatnio po dobrej cenie to będę wdzięczny za info.
 
Orientuje się ktoś gdzie najlepiej kupić aktualnie kupić konsolę ? W jakich sklepach mają najlepsze zestawy i w jakich cenach ? Niezależnie od tego czy xbox one czy PS4, jak ktoś widział gdzieś fajną ofertę ostatnio po dobrej cenie to będę wdzięczny za info.
Zaglądaj tutaj: http://lowcygier.pl/
Jakiś czas temu był Xbox One S z dwoma padami i jakąś grą za trochę ponad 1000 zł, tylko gdzieś zza granicy. Ogólnie jak jest gdzieś w dobrej cenie PS4, albo XO to zazwyczaj tam wrzucają.
 
Orientuje się ktoś gdzie najlepiej kupić aktualnie kupić konsolę ? W jakich sklepach mają najlepsze zestawy i w jakich cenach ? Niezależnie od tego czy xbox one czy PS4, jak ktoś widział gdzieś fajną ofertę ostatnio po dobrej cenie to będę wdzięczny za info.
U mnie był w media ps4 za 230 euro ale tylko od 8 do 10 we wtorek :no no:
 
Bloodborrne to zajebista gra, ale co oni dają z tym sterowaniem... Pamięć miesniowa sprawia, ze w ferworze wciskam calkiem inne przyciski i przez to ...molotowy szybko mi się kończą. :lol: Z sejwami też latwo nie jest ale i to mni nie złamie, huehue
 
1. Firaxis planuje jeszcze wydać jakieś dodatki do Beyond Earth, czy zakończyło już wspieranie tej gry i można w końcu zacząć grać ?

2. W Civilization V po kilkudziesięciu/kilkuset (nie pamiętam już dokładnie) turach, gra zaczynała niemiłosiernie mulić przez słabą optymalizację. Naprawili to w VI, czy jest tak samo zjebana w tym aspekcie jak poprzedniczka ?
 
Gra(ł) ktoś w Bloodborne? Jakoś nie mogę namierzyć bestii żądnej krwi a dziwnym trafem już zaciukalem pastor Amelię a nie wiem, czy nie powinna kolejnym bossem.
Druga sprawa, gdzie znajdę hasło do zamkniętych drzwi?
 
Back
Top