GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W tym roku król RPG jest tylko jeden - Torment: Tides of Numenera.
Pilarsami się jarałem, Tyrany kupiłem i się rozczarowałem. Z Tormentem poczekam. Albo kradnę z internetu i jak będzie dobre to kupię. Czuję się tak wyymany po Tyranny że jeszcze mnie tyłek picze do teraz.
 
Skończyłem GTA V.

Rozpocząłem grę w GTA jakiś rok temu, jednak zupełnie mi nie podeszła.. Teraz do tego wróciłem i się zastanawiałem jak mi ta gra mogła się nie spodobać? Toć to skandal!

10/10. Gra ma jedną wadę: jest zbyt krótka. Reszta jest fenomenalna.
 
Skończyłem GTA V.

Rozpocząłem grę w GTA jakiś rok temu, jednak zupełnie mi nie podeszła.. Teraz do tego wróciłem i się zastanawiałem jak mi ta gra mogła się nie spodobać? Toć to skandal!

10/10. Gra ma jedną wadę: jest zbyt krótka. Reszta jest fenomenalna.
Jedyna gra obok Sherlocka jaka ukonczyłem w tamtym roku. Super, ale tak jak piszesz za krótka. Pewnie multi znacznie przedłuża zabawe.
 
Mafia III ukończona, raczej wybrałem ciekawe rozwiązanie sprawy. Gra by dostała ode mnie 9/10 za muzykę, przerywniki, fabułę, ale jest strasznie powtarzalna. Praktycznie tak samo wyglądają misje, ludzie, ustawienia wrogów i zarazem ich sposób chodzenia i myślenia. W dodatku gra łapie dalej bugi, zcrashowała mi się bez powodu. Na osobny minus misje poboczne, gdzie wleczesz się całą mapą, a później wracasz jeszcze gorszym pojazdem. Dla sztucznego wydłużania gry mówię stanowcze NIE. To mogła być gra, kampania taką jaką ma GTA V, tylko że 2k, a właściwie to co z niego zostało do pracy z tą grą nie udźwignęło tej gry. Mimo wszystko tak 6+/10 mogę dać, bo klimat nieziemski, czuć tamte lata i zbiera się autentyczne gazetki Playboya, a potem się przegląda!!!
 
Mafia III ukończona, raczej wybrałem ciekawe rozwiązanie sprawy. Gra by dostała ode mnie 9/10 za muzykę, przerywniki, fabułę, ale jest strasznie powtarzalna. Praktycznie tak samo wyglądają misje, ludzie, ustawienia wrogów i zarazem ich sposób chodzenia i myślenia. W dodatku gra łapie dalej bugi, zcrashowała mi się bez powodu. Na osobny minus misje poboczne, gdzie wleczesz się całą mapą, a później wracasz jeszcze gorszym pojazdem. Dla sztucznego wydłużania gry mówię stanowcze NIE. To mogła być gra, kampania taką jaką ma GTA V, tylko że 2k, a właściwie to co z niego zostało do pracy z tą grą nie udźwignęło tej gry. Mimo wszystko tak 6+/10 mogę dać, bo klimat nieziemski, czuć tamte lata i zbiera się autentyczne gazetki Playboya, a potem się przegląda!!!
 
Czemu? Pytam, bo mam tę grę na radarze.
Oprócz tego że były bugi np z nieśmiertelnymi przeciwnikami to gra jest po prostu niedokończona. Urywa się w połowie i chcąc dokończyć przygodę trzeba będzie kupić kolejną część jeżeli wyjdzie. Porównując ją powiedzmy do Baldura to wyobraź sobie że grasz w jedynkę. Dochodzisz do Wrót Baldura, już masz wejść i leci już nawet filmik jak stoisz przed wejściem i koniec gry, pozdrawiamy, developerzy. Yo.
 
GamesDoneQuick 2017 się zaczęło. Polecam serdecznie, świetna rozrywka, świetni ludzie. Promuję gdzie się da co roku bo kolesie wymiatają!

 
Wycięli chyba z listy tytułów nowego Assasyna, który miał dziać się w Egipcie. Głośno było, pojawił się na ulotce informacyjnej NS, a jednak trzeba będzie dłużej poczekać.
Ten plan konferencji, o którym piszesz to fejk.
Za to na 4Chanie poszedł przeciek na dzień przed konferencją, który - jak się później okazało - mówił prawdę:

jss.png
 
No i niestety u nas cena nie wygląda tak fajnie.

-Prawdopodobny koszt 1450 zł co za konsolkę z takimi bebechami jest trochę na wyrost.
W tej cenie jednak lepiej dopłacić i kupić Ps4 lub Xbox-a

-Niestety nintendo wzięło przykład z MS i Ps i również będzie posiadać abonament. Jest to nie do pojęcia że płacąc za sprzęt wycinana jest jego funkcjonalność którą trzeba odblokować... czemu nikt wcześniej się nie zbuntował w końcu płacić dwa razy za internet to paranoja.

-Zamiast indyków gry SNES ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Pewnie dużo osob się ucieszy mogąc pograć w stare tytuły ale myśle, że tylko na początku.

-Mało gier. Jeśli nie zapowiedzą multiplatform to kiepsko wróże tej konsolce chyba, że pójdzie drogą 3ds-a.

-No i najważniejsze narazie nic nie wskazuje by nintendo chciało wspierać bardziej nasz rynek niż zwykle.
 
No i niestety u nas cena nie wygląda tak fajnie.

-Prawdopodobny koszt 1450 zł co za konsolkę z takimi bebechami jest trochę na wyrost.
W tej cenie jednak lepiej dopłacić i kupić Ps4 lub Xbox-a

-Niestety nintendo wzięło przykład z MS i Ps i również będzie posiadać abonament. Jest to nie do pojęcia że płacąc za sprzęt wycinana jest jego funkcjonalność którą trzeba odblokować... czemu nikt wcześniej się nie zbuntował w końcu płacić dwa razy za internet to paranoja.

-Zamiast indyków gry SNES ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Pewnie dużo osob się ucieszy mogąc pograć w stare tytuły ale myśle, że tylko na początku.

-Mało gier. Jeśli nie zapowiedzą multiplatform to kiepsko wróże tej konsolce chyba, że pójdzie drogą 3ds-a.

-No i najważniejsze narazie nic nie wskazuje by nintendo chciało wspierać bardziej nasz rynek niż zwykle.
Myślę nad zakupem konsoli ale pierwsze informacje raczej mnie zniechęciły. Napewno taka cena jest dla mnie zaporowa. Jakby oscylowała w granicach 1000 to jak najbardziej. Lineup gier też nie powala. Zobaczymy co sie wydarzy po premierze.
 
Tak a propos Assasin's Creed to jest teraz kundel z grami z serii Chronicles za 1$: https://www.humblebundle.com/assassins-creed-bundle
+ Dirt Showdown za free jeszcze przez kilka godzin.

Ja mam też Raspberry Pi, ale jedynkę. Muszę w końcu wziąć się za budowę ambilighta, szczególnie, że wrażenia są genialne

??? Jak to dziala?

Edit:
Ok, juz czytam. Ale tam gosciu pisze ze musi byc pi 2 min


Do tej pory nie miałem problemów, ale ogarniam jeszcze co nie co. Masz pi?
Nie mam.
 
@lugasek, po polskiemu: http://www.dobreprogramy.pl/command-dos/Raspberry-Pi-OSMC-Hyperion-Ambilight-TV,71741.html, http://malinowepi.pl/post/57066739715/malinowy-ambilight-30-lipca-pojawiła-się

Dłuższa wersja, english: https://hyperion-project.org/threads/raspberry-pi-3-mediacenter-hyperion-ambilight-no-soldering.77/

W skrócie: odpowiednie LED-y, które możesz sterować(każdą z osobna); zasilanie, komendy i niestety podobno RPi w wersji minimum 2 więc mam trochę problemu, ale zobaczymy.
 
@lugasek, po polskiemu: http://www.dobreprogramy.pl/command-dos/Raspberry-Pi-OSMC-Hyperion-Ambilight-TV,71741.html, http://malinowepi.pl/post/57066739715/malinowy-ambilight-30-lipca-pojawiła-się

Dłuższa wersja, english: https://hyperion-project.org/threads/raspberry-pi-3-mediacenter-hyperion-ambilight-no-soldering.77/

W skrócie: odpowiednie LED-y, które możesz sterować(każdą z osobna); zasilanie, komendy i niestety podobno RPi w wersji minimum 2 więc mam trochę problemu, ale zobaczymy.
Wlasnie skonczylem czytac. Zajebiste.
 
Wlasnie skonczylem czytac. Zajebiste.
Parę razy mocno obciążyłem jedynkę, więc nie obawiam się o nią, najwyżej się zresetuje xD. To mimo wszystko dobrze pomyślane sprzęty i nie tak łatwo uwalić. A tutki dla RPi w wersji 1B są także dostępne. Trochę inaczej, może wolniej, ale działa więc mnie to nie przeraża.
 
Parę razy mocno obciążyłem jedynkę, więc nie obawiam się o nią, najwyżej się zresetuje xD. To mimo wszystko dobrze pomyślane sprzęty i nie tak łatwo uwalić. A tutki dla RPi w wersji 1B są także dostępne. Trochę inaczej, może wolniej, ale działa więc mnie to nie przeraża.
Jak zrobisz dawaj filmik.
 
Back
Top