Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Horns z Harry Potterem :) Dobra rola Radcliffa i film taki trochę w starym zwariowanym stylu

 
Horns z Harry Potterem :) Dobra rola Radcliffa i film taki trochę w starym zwariowanym stylu



Oglądałem i szczerze powiem podobał mi się :) Jest zwariowany i może być nie zrozumiany - ale to chyba jego też urok. Mroczny? bardziej tak jak Def ujął zwariowany :)
 
Przy okazji nadchodzacych swiat,polecam "stary"film "Bad Santa".Mimo,ze widzialem ten film pare lat temu ,naprawde sie ubawilem.
Ci co nie znaja,uprzedze,ze nie jest to typowy film "Swiateczny"i nie nadaje sie do ogladania z dziecmi.Moze dlatego mi sie go milo ogladalo,gdyz ostatnio zone "magluje" Swiateczno/rodzinne filmy i ten byl dobra "odskocznia"
 
Właśnie obejrzałem Homefronta, film taki sobie, ale kurde, przez cały seans miałem jedną myśl - ta dziewczynka kapitalnie nadawałaby się na Ellie z TLoU !!!

Izabela-Vidovic.jpg


No i wyszła w miarę niezła kopia '71.
http://www.rottentomatoes.com/m/71_2015/
Jaram się.
 
Że temu Polsatowi nie nudzi się słaby świąteczny trolling z Kevinem samym w domu. Mam nadzieje że zdążymy z rodzina z rozpakować prezenty przed projekcją.
 
Że temu Polsatowi nie nudzi się słaby świąteczny trolling z Kevinem samym w domu. Mam nadzieje że zdążymy z rodzina z rozpakować prezenty przed projekcją.

Ja w zeszłym roku oglądałem, teraz znowu 5-6 lat przerwy. W tym roku Love Actually i Die Hard :)
 
Obejrzałem "Enemy". Ciężki film. Zagmatwany. Polecam oglądać w pełni skupionym, najlepiej dwa razy.
 
A ja obejrzałem w końcu Gone Girl.
Ktoś mi powie czemu na koniec
on z tą żoną został? Rozumiem, że policja nie mogła kontynuować śledztwa, bo wyżsi zamknęli sprawę. Mimo, że poddawana była już w wątpliwość jej wersja po jej powrocie, ale, że dziecko nie jego to mógł udowodnić i po prostu dać sobie z nią spokój ostatecznie?
 
Dziecko było jego, więc (najprawdopodobniej) zrobił to dla bobasa. W filmie było to słabo przedstawione ale Nick cierpial na kompleks "złego ojca" i sam chciał być lepszy dla swojego potomka. Dochodzi do tego jeszcze kwestia tego rodzaju, że Amy wydobywała z niego cechy, o których istnieniu on sam niejednokrotnie nie zdawał sobie sprawy, a które sprawiały, iż bardziej akceptował siebie samego. Poza tym gdyby próbował odejść zostałby zniszczony. Amy to dobry szachowy gracz i była cały czas kilka ruchów przed nim
 
Dzięki, choć
film to pokazywał, że była megaprzebiegła, ale zaczęła się w swej historii już motać po powrocie. Dziecko jego? Przecież oni nie spali ze sobą od jej powrotu. Spuścił się w nią gość, którego zabiła...Z resztą wyciągnąłbym też sprawę jej byłego, którego wrobiła tak samo. Przy okazji mu pomagając, bo widać, że chłop rozbity po jej wyżyciu się na nim i upozorowaniu gwałtu. Trzy historie przeciw jej wersji to już coś. Niebezpieczna była dalej, ale chyba bardziej, gdy była blisko niego, co więcej mogłaby mu zrobić jakby odszedł? Fakt, że media jej mocno wierzyły, ale...
No ale to tylko film...
 
Born
przecież Nick robił testy na płodność, więc Amy "skorzystała" z jego próbki, która była w laboratorium :] Nie wiem tylko jakim cudem udało jej się dokonać sztucznego zapłodnienia, ale Amy to bardzo inteligentna socjopatka, więc jestem w stanie w to uwierzyć.
 
Kevin to mus:) Jak choinka i świecidełka :) Uwielbiam ten film, dodaje atmosfery w te święta, która od kilku lat są bez śniegu.

Die Hard uwielbiam "jupikaej maderfaker" :)
 
A ja na dzisiaj polecam Invictus, zainspirowała mnie reklama perfum. Film dla fanów Clinta Eastwooda, rugby i sportu. Nie wiem czy Clint nie jest moim ulubionym reżyserem. Przynajmniej z takich, którzytorzy historie opowiadają w klasyczny sposób. Szkoda ze tak pozno złapał się tego fachu :(
 
Ach, uszczypliwy Masu jak zwykle ;-)
Dzięki Gambit, niech będzie,
choć trochę już to naciągane co do całej historii, która była dość nieźle ukartowana. Tak czy inaczej nie powinien chcieć z nią wychowywać dziecka i żyć w ogóle ;-)
 
Mój TOP 3 filmów 2014 roku
1. The Guest
2. Boyhood
3. Gone Girl/Nightcrawler

Wydaje mi się, że tylko Whiplash, Birdman i Foxcatcher mogą coś zmienić w tym aspekcie.
 
Przy okazji nadchodzacych swiat,polecam "stary"film "Bad Santa".Mimo,ze widzialem ten film pare lat temu ,naprawde sie ubawilem.
Ci co nie znaja,uprzedze,ze nie jest to typowy film "Swiateczny"i nie nadaje sie do ogladania z dziecmi.Moze dlatego mi sie go milo ogladalo,gdyz ostatnio zone "magluje" Swiateczno/rodzinne filmy i ten byl dobra "odskocznia"


Hehe dzięki @DD40 .

Zły mikołaj to idealna męska komedia na święta . Ogólnie cały film ekstra ;)
 
Mój top 3 :
1.The Rover
2.Blue Ruin
3.Gość
Jeszcze warto wspomnieć o "Bardzo poszukiwany człowiek", "Obywatel roku" i "Cold in July" są w sumie okej, do obejrzenia mam "Gone Girl" (w najbliższym czasie), "Boyhood", "'71", "Birdman", "Foxcatcher", "Lewiatan", "Nightcrawler" i "Whiplash".
 
Last edited:
@up
Ostatnie dwa filmy Malicka sprawiają, że ten jest dla mnie obojętny - pewnie znowu NUDA i jedynie fenomenalne zdjęcia Lubezkiego dają jaką nadzieję, że kiedyś to zobaczę.


Są już napisy PL do Gościa, więc cohones oglądać, bo film fenomenalny, szczególnie dla osób uwielbiających kino z lat 80-tych.

KOCHAM !!!

 
Back
Top