Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Oglądałem nową sieczkę z Denzelem "Bez litości" (zaskakujący tytuł), gupie ale idealne na odmóżdżenie. Cały czas zastanawiałem się kogo przypomina mi aktor grający złego ruska... a potem znalazłem jego zdjęcia z zarostem:)
411039.1.jpg

B5_jzRc-.jpeg
 
Właśnie wróciłem z Hobbita. Uczta dla oczy, nie wiem czy kręcili to w jakiś nowy sposób ale 3D na tym filmie wymiotło wszystko co widziałem do tej pory.
 
Właśnie wróciłem z Hobbita. Uczta dla oczy, nie wiem czy kręcili to w jakiś nowy sposób ale 3D na tym filmie wymiotło wszystko co widziałem do tej pory.
W piątek idę na maraton Hobbita :D się już doczekać nie mogę, dwie części oglądałem i były super, trzecia też będzie mega.
 
Oglądałem nową sieczkę z Denzelem "Bez litości" (zaskakujący tytuł), gupie ale idealne na odmóżdżenie. Cały czas zastanawiałem się kogo przypomina mi aktor grający złego ruska... a potem znalazłem jego zdjęcia z zarostem:)
411039.1.jpg

B5_jzRc-.jpeg

Ogladalrm. Taki film na niedzielny wieczor. Nie bola oczy jak sie paczy.
 
@mateusz19191010 pracuję chwilowo w kinie w Białymstoku, i tak szczerze powiem podziwiam ludzi którzy idą na maraton Hobbita. Przecież to kurwa, prawie 10 godzin, jak każdy film ponad 2, podchodzący po 3 :D Masakra dla mnie tyle w kinie wysiedzieć :D

Grzesiu --- jeśli maraton to wszystkie 3, masakra tyle czasu :D
 
A ja myśląc, że już widziałem, a jednak nie, wczoraj zobaczyłem Wyspę tajemnic. Zajebisty film Scorsese, zwłaszcza jak na 1 raz.
 
Maraton w sensie ostatnia część, czy o zgrozo wszystkie 3 części od razu? :D
Oczywiście to maraton - wszystkie 3 części :D
@mateusz19191010 pracuję chwilowo w kinie w Białymstoku, i tak szczerze powiem podziwiam ludzi którzy idą na maraton Hobbita. Przecież to kurwa, prawie 10 godzin, jak każdy film ponad 2, podchodzący po 3 :D Masakra dla mnie tyle w kinie wysiedzieć :D
Ostatnio jakieś 2 tyg temu byłem na maratonie Noc Kina Polskiego ( Obywatel, Bogowie, Służby specjalne, Miasto 44) było długo, 7h filmów po każdym 15 minut przerwy, trochę ciężko wysiedzieć, ale było warto, świetne filmy.
 
Pany - potrzebuje angielskie napisy do polskich filmow. gdzie szukac takich rzeczy? np do hardkor disko albo dzien swira albo mis.
chce sobie obejrzec z dziewczyna a ona po polsku nie kumata.
 
@defthomas
Ten nowy sposób kręcenia 3D to polega na tym, że film jest puszczany w 48 klatkach. Hobbit na razie jako jedyny był puszczany w kinach właśnie w ten sposób. Jak ja nie trawie 3D i zawsze wybieram 2D jeżeli jest tylko taka możliwość, tak Hobbit jest genialny właśnie w tym połączeniu. W sumie w Polskich kinach będzie kilka wersji do wyboru: 2D z napisami, 3D z napisami, 3D w 48 klatkach z napisami i jeszcze dwie wersje z dubbingiem.
 
Heh dzięki, już myślałem że coś nie tak z moją głową. Film wyglądał świetnie, prawdziwa uczta dla oczu. No i cały czas akcja akcja akcja :)
 
Orientuję się ktoś czy już jest film interstellar w ladnej kopi gdzies na torrentach ?
 
W końcu obejrzałem Prestiż. 8/10 Film chwalony ponoć jest za zaskakujące zwroty - sory, ale ja dość szybko przewidziałem większość kwestii :) Nie rozgryzłem jedynie tricku Bale'a, ale reszta była wręcz podana na tacy. Tak czy inaczej, bardzo mi się podobał ten film
 
Ostatnio obejrzałem Hobbita 2 - bardzo dobrze się bawiłem, rozczarowanie przyszło od momentu spotkania ze smokiem. Wczoraj natomiast spędziłem miło czas przy filmie Prisoners (Labirynt). Gęsta atmosfera, akcja rozgrywa się powoli i trzyma w napięciu. Dobre role Jackamana i Gyllenhaala. Polecam.
 
Kurde, Pany, z Gyllenhaalem brać wszystko w ciemno. Ja jeszcze biorę w ciemno wszystkie filmy tego reżysera, polecam Pogorzelisko - majstersztyk.

Dzisiaj na internetach pojawił się film zagadka o znajomo brzmiącej nazwie ... Kac Wilno :] Jednak nie tytuł jest tutaj zagadką, ale ocena na IMDB - 8,9 przy prawie 12k głosów o_O.
 
@Gambit, a Wróg - Enemy oglądałeś z nim? Jak tak to co sądzisz? Podobno ciężki do zrozumienia co mnie zachęca do obejrzenia ;-)
Jarhead i kod nieśmiertelności fajne z nim :) Ale Tajemnicę Brokeback obejrzałem dawno temu, nie wiedząc, że to taka w ogóle historia będzie i mimo nagród nie będę oglądał jakoś drugi raz ;-D
A Prisonersów oblukam jak tak polecacie, dzięki.

@down Dzięki Yagiel i dzięki Gambit za odpowiedzi.
 
Last edited:
Back
Top