Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Born, widziałem prawie wszystko od Donniego Darko w górę (prawie 20 filmów) - nawet teledysk Time to Dance, po którym jestem już pewien, że Jake to taki nowy American Psycho/Patrick Bateman i w takich rolach jest najlepszy. Zresztą w Nightcrawlerze potwierdza tą tezę.
Enemy bardzo dobry, na Yt jest bardzo dobra rozkmina tego filmu. Enemy to drugi po Labiryncie film duetu Villeneuve + Gyllenhaal.
 
Widzę, że i Terrence Howard poza Gyllenhaalem i Jackmanem gra w Prisonersach. Temat ciekawy, ale chyba obejrzę z kobietą akurat to, tak jak Gone girl ;-)
 
Born, Pogorzelisko też sobie zobacz bo to film lepszy od Labiryntu, choć zupełnie inny. Jakby to ująć - doskonale kino, zaskakujące i bolesne. Wybitne. Najlepszy wg mnie film 2010 roku.

 
Prisoners to naprawdę jeden z lepszych filmów, dałem 8/10, świetna obsada, dla myślących.
Uwielbiam filmy z Jackmanem( cała rola Wolverina, Prisoners, Les Miserables 8/10), Gyllenhaal( Jarhead 7/10, Prisoners, Kod nieśmiertelności 8/10, Prince of Persia 8/10, na dniach obejrzę Enemy).
Film dla myślących tak a pro po Prisoners, polecam Dom snów z Danielem Craigiem 7/10 zwala z nóg do pewnego momentu.
Miałem taką zajawkę jakiś czas temu, że oglądałem tylko trudne filmy, w których działo się coś czego nikt nie mógł przewidzieć, takie w których występowało mało ludzi, często zamkniętych w pomieszczeniach czekając na śmierć np. Pogrzebany, 127 godzin, Telefon, Diabeł, Bankomat, Pokój śmierci, wiele tego jeszcze było tak mnie wciągnął ten styl gdzie trzeba myśleć co się wydarzy.
 
Atlas Shrugged 3 (Atlas Zbuntowany 3) podobno miał kilka dni temu swoją premierę. Ktoś coś słyszał? Może da się jakoś ściągnąć film?
 
Equalizer - 10/10. Wczoraj jeszcze dałem 9/10, ale dziś przemyślałem i nie mam temu filmowi nic do zarzucenia. Najszczęśliwszy jestem, że akurat tym razem nie przeczytałem opisu tylko w ciemno obejrzałem. Kozak fchuj.
 
A ja obejrzałem dziś fiński Heart of lion w skrócie mówiąc o nazistach...Ciężko ocenić, ale polecam mimo wszystko.
 
Equalizer - 10/10. Wczoraj jeszcze dałem 9/10, ale dziś przemyślałem i nie mam temu filmowi nic do zarzucenia. Najszczęśliwszy jestem, że akurat tym razem nie przeczytałem opisu tylko w ciemno obejrzałem. Kozak fchuj.


Man on Fire tylko szczuplejszy:)
 
Mi się bardziej podobał Equalizer, wg mnie w TOP 3 Denzela, choć wszystkich nie widziałem jego filmów. Dzień próby na pewno #1, dalej kwestia gustu. Zbliża się ciekawa komedia z nim: Uptown Saturday Night, w rolach głównych on i...Will Smith :]
 
Obejrzałem Wróg - enemy. Ciekawy film, choć kurde za krótki :-) Tylko kto mi powie co z tym pająkiem na koniec?
Ta jazda samochodem wiedziałem, że tak się skończy, ale ogólnie nauczyciel klucha niezła, że się dał na to wszystko namówić.
 
Dzięki Piotrek, kilka elementów sam zauważyłem, jak to z fotką chociażby. Tak czułem, że to jedna i ta sama osoba, ale nie do końca ogarniałem, że to wszystko się dzieje w jego głowie. Dało się też zauważyć znaczną różnicę w osobowościach, ale to raczej na zasadzie rozdwojenia jaźni niż jeden czas był przeszloscią, a drugi przyszłoscią. Ciężko by człowiek dorosły aż tak się zmienił w podejściu do życia. Film mimo wszystko fajny i na rozkminę!
 
Jak za dzieciaka oglądałem Brudnego Harryego czy Każdy sposób jest dobry to nie spodziewałem się że Clint na starość będzie kręcił musicale. Ale Jersey Boys poruszył moje stare serce :)
 
Wczoraj nadrobiłem Geneze Planety Małp 7/10, widomo, że to już nie te same małpy co kiedyś, no ale jak dla mnie to trzymają dobry poziom
dzisiaj zamierzam obejrzeć Ewolucje Planety Małp, ciekawi mnie jak ta część wyszła, po ocenach na filmwebie jest minimalnie lepsza od genezy.
 
Prisoners obejrzane. Elegancki film, końcówka znowu do interpretacji, jakaś moda się robi chyba ;-) Ale można się było domyślić i ogólnie dużo łatwiejszy film po takim Enemy :D
 
Nowości w dobrej jakości:

Expelled.2014
When.the.Game.Stands.Tall.2014
Street.Fighter.Assassins.Fist.2014
No.Good.Deed.2014
Dolphin.Tale.2.2014
Jungle.Shuffle.2014
My.Man.Is.a.Loser.2014
Return.to.Zero.2014
 
The Mule (2014)
calkiem spoko - historia oparta na faktach i do tego autentycznych ;) dobrze zagrany, moze czqasami nudnawy ale do przerobienia.

Gone Girl (2014) - bardzo dobry film. obejrzec obowiazkowo! z dziewczyna wtulona w ramie najlepiej ;)
 
sajd moze miales podobne doswiadczenia i dlatego przewidywalny? ;)
jak dla mnie byl zaskoczeniem, no moze pod koniec troche dojebal do pieca ale w sumie byl swietny.

dzisiaj wjezdza Annabelle
 
Back
Top