Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

No czytałem już paru onanizujących się do tego "dzieła" "dziennikarzy/recenzentów", ale mało konkretów mieli. Kreacjonizm, wprowadzenie fauny do uniwersum etc. Co z tego, że fabuła durna, akcja prostacka, zero klimatu - "8/10" :benny: Rozumie, że opinia jak dupa, ale "priorytety" co poniektórych ludzi są bardzo dziwne.
 
Niestety, co było do przewidzenia, nowy Obcy to jest szit. Poziom debilizmów przerasta promka, widać, że demencja ostro dopadła dziadka Scotta, który ciągle sra na kanon, zaprzecza sam sobie i poprzednim częścią Aliena. Film trzyma poziom do momentu lądowania, później to jest już równia pochyła, a CGI Obcy to jest śmiech na sali. Ogólnie Covenant to jest konkretna kopalnia beki i można by wymieniać absurdy i debilne akcje jakie zaserwował na Ridlej.
Filmowi bliżej to takich dzieł jak Jason X czy AvP, nawet niema staru do najsłabszego A4.
 
Prometeusz: pierwsze "kreacjonistyczne" pare minut 12/10 :)
Reszta to piekny wizualnie bullshit dla amerykanskich licealistow.

Przymierza nie ogladalem, ale z tego co mowicie to zapowiada sie podobnie - ja strasznie nie znosze glupoty glownych bohaterow, niekonsekwencji uniwersum, itp.

Dziwi w tym wszystkim recenzja kinomaniaka, ale po tym jak Nowy Poczatek u niego przebil Interstellar, to wiem ze nie nalezy go sluchac w okolicach SF.
 
Potrzebuję linku do :
The Karate Kid *2010* [480p] [BRRip] [XviD] [AC3] [Dubbing PL]
Albo inny format (tylko nie 720 i więcej) - tylkożeby był dubbing.
Młody na YT ostatnio ogląda wersję po francucku i jest zajarany tym filmem mocno.
@VoRaNeK @Cactus #inni

Dzięki! :tiphatb:
 
Potrzebuję linku do :
The Karate Kid *2010* [480p] [BRRip] [XviD] [AC3] [Dubbing PL]
Albo inny format (tylko nie 720 i więcej) - tylkożeby był dubbing.
Młody na YT ostatnio ogląda wersję po francucku i jest zajarany tym filmem mocno.
@VoRaNeK @Cactus #inni

Dzięki! :tiphatb:

:dobry:

11b9318c3a923.jpg
 
Prometeusz: pierwsze "kreacjonistyczne" pare minut 12/10 :)
Reszta to piekny wizualnie bullshit dla amerykanskich licealistow.

Przymierza nie ogladalem, ale z tego co mowicie to zapowiada sie podobnie - ja strasznie nie znosze glupoty glownych bohaterow, niekonsekwencji uniwersum, itp.

Dziwi w tym wszystkim recenzja kinomaniaka, ale po tym jak Nowy Poczatek u niego przebil Interstellar, to wiem ze nie nalezy go sluchac w okolicach SF.

Ja poszedłem na ten film za namową kolegi bo myślałem, że to jest film związany z mitologią Grecką. Od tego czasu sprawdzam co i jak przed seansem.
 
LIFE obowiązkowy jak dla mnie do pokazania rodzicom i paru znajomym.

Pisałem, że byłem w kinie jakiś czas temu. Napisałem parę zdań. POLECAM. :-D
 
Code:
Dangal (2016) 1080p HDRip x264 - RDLinks
Jakość bardzo OK. Jedyny problem jest z napisami (chyba że ktoś nawija po hindusku, to nie), bo nie ma polskich, ale dialogi są na tyle proste, że angielskie suby zrozumie każdy, kto w miarę łapie język.

Film podobał mi się bardzo. Dałem 8/10 ale obiektywnie można odjąć jedno oczko, bo ja mam ostatnio wkrętkę na zapasy i pewnie dlatego tak mi podszedł. Choć może i nie. Bo w sumie jeśli ktoś chciałby ogarnąć sobie ocb w zapasach, jaki wymagający jest to sport itd. (zasady nawet), to to będzie idealna rzecz. Największą zaletą jest dla mnie to, że zatrudniono prawdziwe zawodniczki (nawet ekipa z PL się załapała) przez co walki są naprawdę realne i widz ma okazję oglądać popis sprawności tych dziewczyn. Nakręcone chyba nawet lepiej niż w "Foxcatcher", gdzie Mike Ruffalo i tak już nieźle wymiatał. Polecam, tym bardziej, że historia autentyczna.

PS: Jeśli ktoś się boi feministycznego pierdololo (ja się bałem), to uspokajam. Nie ma w zasadzie w ogóle, dosłownie kilka wzmianek całkowicie akceptowalnych zważywszy na status kobiet w Indiach.
 
Przeca nie negocjuje się z hakierami :)
Na piracie piraci się znajdą?

Ja tam nic nie widzę, ponoć było na zatoce, ale usunęli. Fejk czy nie fejk, tylko 800 MB - gdzieś czytałem, że mieli wrzucać w częściach :)
 
Alien: Covenant za mna. Moze byc, ale trzeba pamietac, ze to praktycznie kopia Osmego pasazera Nostromo i nie umywa sie do oryginalu pod zadnym wzgledem. Zero emocji podczas ogladania, a przy paru krwawych scenach sie nawet usmialem...
A ta zaloga glupia...
Jako fan serii pewnie obejrze kolejne filmy, ale kto nie widzial starych Obcych na odtrucie musi siegnac.
 
Back
Top