Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

"Fuck 69, Give me 666" Raw rozpierdzelił system. Julia Ducournau walnąć taką petardę w reżyserskim debiucie to czapki z głów.
 
nie doczekam sie na napisy

@VoRaNeK @Cactus

zarzucicie linkami do nowego Wicka i Szybkich-Najszybszych z wtopionymi napisami? :pray:

tylko nie 720p, niestety moj obecny sprzet tego nie udzwignie
 
nie doczekam sie na napisy

@VoRaNeK @Cactus

zarzucicie linkami do nowego Wicka i Szybkich-Najszybszych z wtopionymi napisami? :pray:

tylko nie 720p, niestety moj obecny sprzet tego nie udzwignie
Szybcy i wściekli to chyba jeszcze nie śmigają po sieci w żadnej sensownej wersji-same TC.
Wicka mogę Ci podrzucić, ale trochę później.
 
W takich dniach jak dzisiejszy smutno mi, że zostawiłem świat filmu. W dniach, kiedy masa znajomych wrzuca zdjęcia z cannes, jako widzowie i jako uczestnicy :(
 
Ja żałuję, że w tenisa grałem tylko na kompie. Teraz bym był w Paryżu wyrywał tenisistki razem ze Stanem Wawrinką...:no no:
Tylko, że ja nie żartuję. Jak kończyłem trenować zapasy w wieku 16 lat miałem za sobą ponad 10 lat treningów różnych sportów walki. Jak miałem 17 zacząłem się bawić w MMA i bardzo szybko skończyłem. A po 5 miesiącach odkąd zacząłem Adrian Dziarnowski chciał mnie wysyłać pwooli na ALMME ale ja się jeszcze nie czułem zbyt pewnie. Może nie był bym teraz na poziomie UFC ale jakbym zapierdalał jak przez całe swoje wcześniejsze życie to na pewno byłbym na zbliżonym poziomie do Zombiaka.
 
Tylko, że ja nie żartuję. Jak kończyłem trenować zapasy w wieku 16 lat miałem za sobą ponad 10 lat treningów różnych sportów walki. Jak miałem 17 zacząłem się bawić w MMA i bardzo szybko skończyłem. A po 5 miesiącach odkąd zacząłem Adrian Dziarnowski chciał mnie wysyłać pwooli na ALMME ale ja się jeszcze nie czułem zbyt pewnie. Może nie był bym teraz na poziomie UFC ale jakbym zapierdalał jak przez całe swoje wcześniejsze życie to na pewno byłbym na zbliżonym poziomie do Zombiaka.
Jeśli tak, to nie myśl o tym zbyt dużo, bo tylko zgryzoty się nabawisz. Mój kumpel wymiatał w piłkę, był naprawdę dobry i każdy myślał, że skończy jako zawodowiec. Niestety kontuzja kolana + rodzice, którzy koniecznie chcieli syna z dyplomem, a nie piłkarza i chłopak sobie odpuścił, czego do dzisiaj nie może sobie darować.
Było minęło. Grunt żeby wykorzystywać obecne możliwości.
#coelhostyle
 
Jeśli tak, to nie myśl o tym zbyt dużo, bo tylko zgryzoty się nabawisz. Mój kumpel wymiatał w piłkę, był naprawdę dobry i każdy myślał, że skończy jako zawodowiec. Niestety kontuzja kolana + rodzice, którzy koniecznie chcieli syna z dyplomem, a nie piłkarza i chłopak sobie odpuścił, czego do dzisiaj nie może sobie darować.
Było minęło. Grunt żeby wykorzystywać obecne możliwości.
#coelhostyle
Ten mityczny trener zapasów z Sharka - Dawid Pepłowski wcale nie był lepszy ode mnie. W wieku 15 lat zdarzało mi się czasem trenować z Adrianem Mazanem, ówczesnym mistrzem Polski juniorów i v-ve msitzrem Polski seniorów. Moimi trenerami byli mistrz Polski seniorów oraz trenber kadry Polski kadetek, a kończąc z zapasami maiłem medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i przede wszystkim prawie 6 lat treningów Shotokanu i taekwondo.
 
Jeśli tak, to nie myśl o tym zbyt dużo, bo tylko zgryzoty się nabawisz. Mój kumpel wymiatał w piłkę, był naprawdę dobry i każdy myślał, że skończy jako zawodowiec. Niestety kontuzja kolana + rodzice, którzy koniecznie chcieli syna z dyplomem, a nie piłkarza i chłopak sobie odpuścił, czego do dzisiaj nie może sobie darować.
Było minęło. Grunt żeby wykorzystywać obecne możliwości.
#coelhostyle
to jest moj scenariusz... 1,5 roku od drugiej ligi niemieckiej
 
Łączę się z Wami w bólu. Ja byłem o krok od przebicia się do pierwszego składu zespołu z ligi okręgowej juniorów starszych obrębu Warmińsko-Mazurskiego.
 
Skąd ten wrzut Gambit ?:P Stare, ale fakt, przesadzone :D. Szkoda, że takie krótkie.

Oba filmy (Tour De Pharmacy i 7 Days In Hell) robi dla HBO ta sama ekipa czyli Andy Samberg i spółka. Jak Ci się 7 Days podobało, to możesz śmiało obejrzeć Popstar: Never Stop Never Stopping.
 
Tylko, że ja nie żartuję. Jak kończyłem trenować zapasy w wieku 16 lat miałem za sobą ponad 10 lat treningów różnych sportów walki. Jak miałem 17 zacząłem się bawić w MMA i bardzo szybko skończyłem. A po 5 miesiącach odkąd zacząłem Adrian Dziarnowski chciał mnie wysyłać pwooli na ALMME ale ja się jeszcze nie czułem zbyt pewnie. Może nie był bym teraz na poziomie UFC ale jakbym zapierdalał jak przez całe swoje wcześniejsze życie to na pewno byłbym na zbliżonym poziomie do Zombiaka.
Oj banana banana dałeś ostro dupy.
KSW czekałoby z otwartymi ramionami. Znam kilku gości co teraz też żałują. Mnie kontuzja usadziła na dupie.
 
Back
Top