Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dokładnie, filmy o niczym, bo problemy wymyślone w dupie Hollandowej. Sam wiesz, czym to się kończy :juanlaugh:

Czemu uważasz, że problem biedy i samotnego rodzicielstwa w Kobiecie Samotnej są wymyślone?
Albo skomplikowana kwestia ratowania Żydów w Gorzkich Żniwach?
To nie istnieje?
 
:penn:

O gustach się podobno nie dyskutuje.

,,Kobieta samotna”, ,,Europa, Europa”, ,,Zabić księdza”, ,,Gorzkie żniwa”, ,,Całkowite zaćmienie” i tyle w temacie.
Masz na myśli te gnioty?
::really::

Masz bardzo wątpliwy gust filmowy.
 
Masz na myśli te gnioty?
::really::

Masz bardzo wątpliwy gust filmowy.


A możesz rozwinąć swoją opinię?

Wiesz, to się robi tak "Uważam, że Gorzkie Żniwa są gniotem, ponieważ po obejrzeniu tego filmu zauważyłem takie a takie wady..."
 
Mea culpa

:childcry:
5.jpg


a ukrobot mający się za kinomaniaka to tylko tyle mogę zostawić
1649947229.gif
 
U mnie w kinie są zapisy na 3 tygodnie do przodu, więcej chętnych niż miejsc. Dodatkowe seanse o 2 i o 4 w nocy uruchomili a i tak fuksem udaje się jakies pojedyncze miejscówki wyłapywać gdy ktoś rezygnuje z rezerwacji. No nic, odświeżam dalej, może i mi się udać dorwać jakiś bilet
A będzie Ibrahim? Ten co tydzień pod zimną wodą pływał? Co platfusopodobne się nad tym tygodniami spuszczały? Ależ to była historia. Będzie prawda?
:redford:
 
A będzie Ibrahim? Ten co tydzień pod zimną wodą pływał? Co platfusopodobne się nad tym tygodniami spuszczały? Ależ to była historia. Będzie prawda?
:redford:

Historie z Ibrahimem widziały te same osoby, co nagle, w całej Polsce, widziały w 50 miastach Ukrainki które nie chciały zapłacić u kosmetyczki, bo wojna?
 
Back
Top