Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

F4t62aUaMAASvxd

 


1 odcinek zachęcił do dalszego oglądania. Dam szanse, chociaż wiele po netflixie się nie spodziewam.
 
Aha, oglądaliście "Bo we mnie jest seks"?

Jeśli nie, to polecam ze względu na najlepsze cycki polskiego kina, zwłaszcza tym którzy jak widzą duże cycki to myślą o silikonie... Tu macie duże, naturalne i jędrne cycuchy u całkiem małej kobietki, rzadkość ale się zdarza :happy dance:
 
Nie ukrywam, że też jestem ciekaw. Warto by było jednak dorwać wersję reżyserską, bo dysproporcja czasowa między nią a wersją kinową jest ogromna.
No właśnie i powstaje dylemat, czy jest sens iść na wersję kinową. Pamiętam już "Królestwo niebieskie" to cięcie zniszczyło, sam plułem na ten film dopóki kilka lat później nie obejrzałem wersji extended.
 
No właśnie i powstaje dylemat, czy jest sens iść na wersję kinową. Pamiętam już "Królestwo niebieskie" to cięcie zniszczyło, sam plułem na ten film dopóki kilka lat później nie obejrzałem wersji extended.
Chcesz powiedzieć że królestwo niebieskie miało jakiś sens?? ::really::

Edit - i może mnie jeszcze do chociaż próby oglądania wersji reżyserskiej przekonasz??? :mamedwhat:
 
Chcesz powiedzieć że królestwo niebieskie miało jakiś sens?? ::really::

Edit - i może mnie jeszcze do chociaż próby oglądania wersji reżyserskiej przekonasz??? :mamedwhat:
Tak, zdecydowanie warto jak wspomniał ninja, no i przyjemnie się ogląda na te trzy i pół godziny... Jest mocno zmieniona historia dziedzictwa tronu przez dodanie dodatkowej osoby.
:roberteyeblinking:
 
To będzie hit:awesome:

Z zaciekawieniem będę oglądał kiedyś, w dalekiej przyszłości, jak te wszystkie lewicowe pacany będą wybijane w pierwszej kolejności... Współczuć nie ma co, bo to już od samego początku było wiadomo, jeszcze jak pierwsze filmy Hollandowej oglądałem - to od razu wiadomo, że takie podejście w życiu musi się kończyć dramatem. No musi, a jak nie - to dramat trzeba sobie samemu odpierdolić. No to sobie odpierdalają dramat. I swoim dzieciom.

I dobrze im tak. Tylko naszych szkoda.
 
Back
Top