Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

1678188880624.png

:mjsmile:
 
warto? ^^


Tak. Tzn do wersji z 1931 roku się umywa, no ale tamten film to arcydzieło i wzór kina antywojennego. Lecz tutaj my piękne odwzorowanie realiów: od pięknego błotka, przez słynne szpadle do zabijania po psychiczne zgniecenie człowieka wojna pozycyjna. Niestety moim zdaniem w tym filmie nie czuć bohaterów, lecz głównie te realia wojny.
 
warto? ^^

Tak. Tzn do wersji z 1931 roku się umywa, no ale tamten film to arcydzieło i wzór kina antywojennego. Lecz tutaj my piękne odwzorowanie realiów: od pięknego błotka, przez słynne szpadle do zabijania po psychiczne zgniecenie człowieka wojna pozycyjna. Niestety moim zdaniem w tym filmie nie czuć bohaterów, lecz głównie te realia wojny.


Muszę się zgodzić z @Halibut 2.0 .

Stara wersja o niebo lepsza.

Ale Niemiaszki dobrze film zrealizowali,muzyka, klimat wojny w okopach bardzo dobry,
szkoda że aktorzy przezroczyści.
 
Serse Dembu 2023

Naplus:

- Barzo uadne zdjencia.
- szysko dobże sie kończy totesz moszna z ziećmi sopaczyć.
- rozima fauna i flora.
- nienajgorsza musyka

Naminus

— brak dialoguf wienc czeba paczeć. Do sklejania modela albo pisania na forum sie nienada.
- rudej nikt nie chce.
- film raczyj naras.

7/10 warto
 
O cholera jakie to było dobre :antonio: cieszę się, że coś mi przypadkowo wyświetliło ten tytuł.

Dawno tak dobrze nie oglądało mi się filmu :heart:

 
Fruszka zembuszka 2023

Animacja dla dzieci produkcji Kalifatu Frankijskiego. Skumate dwie rozbite rodziny. Ciapuch z synkami i mamusia z córeczko. Ciapuch ekoterrorysta, tytułowa wróżka o charakterze welman wpierdala wszystko co się rusza, kłamie, kradnie itd. Taki wzorzec. Generalnie straszne gunwo. Może cuś tam beło fajnego przez puł goziny kiedy spałę.

Naplus:

- kurwa nie wiem… może to, że syn ciapatego traci dwa zemby….?

Naminus

- Jazzgod
- vegeuchodźcza afirmacja
- cukierkowo moze nawet pedalsko
- wszystkie nowalijki poza ono/jeno i gejami odhaczone
- niewychowawcza postawa guwnej bohaterki
- muzyka to jakies nieporozumienie
- animacja daleko za np. takim Coco

Słabe. Jebać 2/10
 
Fruszka zembuszka 2023

Animacja dla dzieci produkcji Kalifatu Frankijskiego. Skumate dwie rozbite rodziny. Ciapuch z synkami i mamusia z córeczko. Ciapuch ekoterrorysta, tytułowa wróżka o charakterze welman wpierdala wszystko co się rusza, kłamie, kradnie itd. Taki wzorzec. Generalnie straszne gunwo. Może cuś tam beło fajnego przez puł goziny kiedy spałę.

Naplus:

- kurwa nie wiem… może to, że syn ciapatego traci dwa zemby….?

Naminus

- Jazzgod
- vegeuchodźcza afirmacja
- cukierkowo moze nawet pedalsko
- wszystkie nowalijki poza ono/jeno i gejami odhaczone
- niewychowawcza postawa guwnej bohaterki
- muzyka to jakies nieporozumienie
- animacja daleko za np. takim Coco

Słabe. Jebać 2/10
Homofoby znów atakują wybitną postępową produkcję
 
A co do filmów to obejrzałem Nope do którego zabierałem się jak pies do jeża i cóż :stevecarell:
Fabularnie i logicznie dramat, Daniel Kaluuya potwierdza że jest aktorem jednego filmu (Uciekaj) i na tym jedzie do dziś. Szkoda że Jesse Plemons nie wziął tej roli bo może jakośby to wyciągnął..
 
A co do filmów to obejrzałem Nope do którego zabierałem się jak pies do jeża i cóż :stevecarell:
Fabularnie i logicznie dramat, Daniel Kaluuya potwierdza że jest aktorem jednego filmu (Uciekaj) i na tym jedzie do dziś. Szkoda że Jesse Plemons nie wziął tej roli bo może jakośby to wyciągnął..
Nope nawet fajnie się ogląda tak do połowy. Potem jak już karty zostają odkryte to wszystko siada. Dla mnie najsłabszy film w dorobku Peela.
 
Nope nawet fajnie się ogląda tak do połowy. Potem jak już karty zostają odkryte to wszystko siada. Dla mnie najsłabszy film w dorobku Peela.
Jak mam być uczciwy to tak do 1/3 faktycznie jeszcze w miarę budowali to napięcie ale im dalej tym gorzej a finał to już bardziej przypominał filmy klasy Z niż kinową produkcję : |
 
Back
Top