Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

A jak będzie chińczykiem pedałem albo tranzystorem to też lepiej?
:awesome:
thinking-gif-2018-1.gif

.
.
.
.
.
.
Nie wiem O. o zagiales mnie ... Cohones pomocy!
 
Kurwa, nie oglądałeś? Koniecznie do nadrobienia :antonio:

Po tym filmie wszystkie, nawet najbardziej bezsensowne, horrory nabierają sensu :redford:

Polecam bardzo mocno :)

Edit: to co wkleiłeś to ultraspoiler, końcówka filmu, szkoda bo już Ci takiej frajdy nie sprawi.

Kto nie oglądał, ten nie wciska tutaj play.
W takim razie, moze wleci przy sobocie:)
 
Kurwa, nie oglądałeś? Koniecznie do nadrobienia :antonio:

Po tym filmie wszystkie, nawet najbardziej bezsensowne, horrory nabierają sensu :redford:

Polecam bardzo mocno :)

Edit: to co wkleiłeś to ultraspoiler, końcówka filmu, szkoda bo już Ci takiej frajdy nie sprawi.

Kto nie oglądał, ten nie wciska tutaj play.

Ja również polecam!
Na Filmwebie film błędnie figuruje jako horror i ludzie sięgając po niego myślą, że będą mieć do czynienia z typowym przedstawicielem gatunku slasherów. W rezultacie, zawiedzeni po seansie wystawiają mu niskie oceny, kiedy jest to naprawdę bardzo dobry pastisz slasherów/horrorów. Ja sam o mało nie przegapiłem tego świetnego filmu przez zaniżoną ocenę na FW. :boystop:
 
Ja również polecam!
Na Filmwebie film błędnie figuruje jako horror i ludzie sięgając po niego myślą, że będą mieć do czynienia z typowym przedstawicielem gatunku slasherów. W rezultacie, zawiedzeni po seansie wystawiają mu niskie oceny, kiedy jest to naprawdę bardzo dobry pastisz slasherów/horrorów. Ja sam o mało nie przegapiłem tego świetnego filmu przez zaniżoną ocenę na FW. :boystop:
Jeszcze dla pewności dopytam, promocji LPG tam nie ma?
 
Back
Top