Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Hardy super, mało kto by pasował do tej roli tak jak on, ale to A. Hathaway grała pierwsze skrzypce jeśli chodzi o gre aktorską.
 
Ja ściągnąłem z neta jakąś cam rip tego nowego Batmana, odpaliłem i jakaś ucięta wersja była.







(wiem, wiem - suchar):-)
 
kaczka, po co ściągać CAMa Batmana jak jest już TS nagrywany kamerą internetową z rajstopą jako filtr ???
 
Film bardzo dobry, Hardy serio zagrał świetnie. Tylko nie wiem jak intepretować tą końcówkę... Przepraszam za głupie pytanie , ale wyszło sporo częsći filmowych adaptacji Batmana i może mi ktoś powiedzieć , które składają się na tę Trylogię?



coś a la SPOJLER NIŻEJ







SPOJLER: Przeżył on w końcu czy nie? Bo niby jest pokazany w tej kawiarence z jakąś brunetką na końcu..
 
trylogia jest tego samego reżysera dla podpowiedzi, czyli to co oglądałeś plus dwa poprzednie obrazy
 
Niestety jakoś mam problem z tą częścią, nie wiem jak mam ją odebrać ale faktycznie Hardy jako Bane świetny.
 
Hubi







SPOILER !!!



Nie ma nic do zastanawiania, scena wyjaśnia Ci in your face kto przeżył, mogli zakończyć na uśmiechu alfreda, ale co tam ...



Co do Bane w wykonaniu Hardego to klasa sama w sobie .Hardy idealnie tę postać odegrał - pozbawiony głównego środka aktorskiego przekazu (bo przez cały film ma na twarzy maskę) tworzy swoją rolę wszystkimi pozostałymi - głosem, posturą, sposobem poruszania się, drobnymi gestami i jedyną widoczną częścią twarzy, czyli oczami i brwiami. Bane w jego interpretacji jest po prostu przerażający a zarazem magnetyczny. I choć nie miał do zagrania tyle, co Ledger, wycisnął ze swojej roli absolutne maksimum. Wielka w tym też zasługa Nolana, że pomimo ograniczeń wiekowych udało się to, czego nie zdołał dokonać przy okazji Jokera - wykorzystał niemal cały potencjał, tkwiący w postaci Bane'a, ukazując go jako Zło Wcielone, jako kogoś, kogo można podziwiać, kogo można nienawidzić, ale trzeba się bać. Bane = Zguba.
 
Wlasnie wrocilem z kina z Batmana. Film ogolnie dobry, jednak zabraklo jak dla mnie troszke tej mrocznej otoczki. No i denerwujaca rzecz - Batman nie zabija przeciwnikow ( chodzi o zwykle zle charaktery). Szkoda, ze rezyser nie poszedl w tym samym kierunku co nowa seria Bonda z Craigiem, czyli bardziej brutalny bohater. Nie chodzilo mi o stworzenie na ekranie krwawej rzezni, aby lataly flaki. Jednak film bylby lepszy, gdyby Batman walczac robilby to jak nalezy. Ogolnie film na plus i warto zoabczyc. Koncowka filmu wyraznie pokazuje, czy Batman przezyl, czy tez nie :)
 
@noodles

Oczywiście Artur (piesek) :-)
Z jednej strony wątek pokręconego nieco związku Oliviera z Aną, jako lek na smutek i samotność głównego bohatera, który jednocześnie splata się z próbą zbliżenia się do ojca i niełatwymi relacjami z nim, potem to rozstanie z Aną i śmierć ojca (jakby domek z kart się rozsypał) a potem happy end. Ja lubię takie historie, możnaby rzec romantyczna historia ze szczyptą komplikacji w sferze emocjonalnej ;)

Aha, skoro już wypuszczam kolejnego posta w tym temacie to skożystam z okazji i polecę polski znakomity film (korzystać, bo to rzadko sie zdarza :P) mianowicie Drzazgi, film w którym losy kilku osób które pozornie kompletnie nic nie łączy w finale splatają sie ze sobą tworząc dramatyczne zwieńczenie opowieści, a do tego debiut na dużym ekranie i chyba najlepsza jak do tej pory rola Karoliny Piechoty (fotka niżej)

4029_1.jpg
 
@Gambit







SPOILER







Ale myslałem , że to mogło być tylko wyobrażenie Alfreda , nawiązujące do tego co mówił wcześniej do głównego bohatera.
 
Ja dzisiaj byłem na Batmanie, nie będe oryginalny jak powiem, że jest bardzo dobry.



SPOILER



Hubi



o tym że Batman, przeżył mówi także scena gdzie Fox, rozmawia z tym gosciem siędzącym w tym latającym czymś Wayna, a ten mówi mu, że autopilot został zrobiony(nie dosłownie, tam była zdaje się, że oprogramowanie było z aktualizowane i auto pilot działa).
 
Ja już byłem 2 razy na TDKR. Mimo, że 2 część moim zdaniem jednak była lepsza to zakończenie trylogii i tak miażdży pytkę.
 
Też jestem zdania, że TDK jest lepsze, ale jako zakończenie trylogii TDKR daje radę, takie mocne 8/10. Film ma swoje wady, tak po zastanowieniu to nawet sporo, jednak to samo zakończenie najbardziej mnie wkur***a, wygląda tak jakby na końcu Nolanowi zabrakło cohones, jakby "zgwałcił" to co tak mozolnie budował. Sam nie wiem czmu miało to służyć ...
 
Mi zakończenie nie przeszkadza. Ale faktycznie jest kilka dziwnych dziur w scenariuszu. W poprzednich częściach się tak nie rzucały w oczy (bo pewnie też jakieś były), ale z drugiej strony to zakończenie trylogii i największy hype się z tym wiązał, więc większa ilość błędów zostanie zauważona i wytknięta.
 
Prometeusz - jak dla mnie świetny film! Uwielbiam ten gatunek. Świetne ujęcia, świetne efekty, tajemniczość, re-wel-ka! 8,5/10



Batman - Głos Bane - mistrzostwo! Sam film też ekstra: 8/10
 
Nie, po prostu uwielbiam science-fiction i jestem pod wrażeniem. Widziałem dziś te filmu jeden po drugim i jak dla mnie Prometeusz minimalnie. 8/10 to nadal wysoka nota.
 
Back
Top