Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dziś czytałem recenzje, ze nowy Batman jest najgorszy z serii, choc nadal dobry. W sumie trailer też na mnie wrażenia nie zrobił jakiegoś wielkiego. Chyba poczekam na dvd.
 
Chyba kogoś nieźle porypało z tym, że Batman Begins jest lepszy od TDKR. Tak samo opinia Kaczki raczej mocno nieobiektywna. Prometeusz jest niezły, ale nawet fani SF często po nim jadą. Dla mnie Prometeusz to maksymalnie 7/10. Nie sprostał hype'owi, nowy Batman trochę też, ale tylko trochę, a Prometeusz dosyć mocno.
 
Tak dawno nie widziałem dobrego s-f, że oglądało mi się super. Podtrzymuje swa opinie. Dla wielbiceili tego gatunku - pozycja obowiązkowa!
 
Mnie niestety Batman trochę zawiódł. Jedynie Bane robił na mnie tak naprawdę wrażenie chociaż było go trochę mało.
 
Jak dla mnie Prometeusz to film dosc dobry choc daleko mu do Obcego. Troche taki bez sensu mi sie wydaje... Batman dobry. Wart pojsci a do kina. Rzeczywiscie Bane'a malo, ale tu nie o niego chodzilio. Jak dla mnie najlepszym czarnym charakterem byl Joker, a scena kiedy wysadza szpital po prostu miazdzy...



SPOJLER



PS. Co do tego tekstu Foxa a propos autopilota to chyba chodzilo o to, ze on zostal naprawiony, ale to moglo w owym momencie zasugerowac, ze Batman dobrowolnie wybral smierc...



Teraz czekam na Total Recon i Bourne Legacy bo zwiastuny wygladaly naprawde niezle. No i oczywiscie Teda...
 
Z aktorów to na mnie najwieksze wrażanie zrobiła Hathaway. Hardy'ego lubię dużo bardziej i wiązałem z nim duże nadzieje. Nie zawiódł, ale jednak ze względu na to, że Bane ma maskę jego gra była trochę "ograniczona" i nie błyszczał tak jak Hathaway.
 
Promek może się podobać, ale niedzielnym fanom sf, Ridley za bardzo chciał stworzyć nowy kult i się na tym ostro przejechał, dla tych którzy są fanami uniwersum obcego niestety, ale nowy film Scotta jest po prostu wielkim rozczarowaniem, ale jest tak jak wspomniał Mobius, zbyt duży hype towarzyszył temu filmowi, ja sam miałem ciary na plecach po trailerze i nie wierzyłem, że może się nie udać, a jednak ...







A co do Hathaway też jestem pod wrażeniem, nie widziałem jej zbytnio w tej roli, ale lubię się mylić na tym polu :] W ogóle aktorsko TDKR stoi na wysokim poziomie bo Nolan zebrał samą plejadę gwiazd, a Batmana jako samej postaci do było w tym filmie chyba z 15 minut :]
 
Ja jakoś na Prometeusza specjalnie nie czekałem, ale mam kolegę, który praktycznie już od pierwszej informacji o filmie był podjarany. No i właśnie się srogo zawiódł, a mi tam się nawet spodobał, chociaż nie tak, żeby się nim zachwycać.


W TDKR faktycznie gruba obsada, ale zaczyna mnie trochę martwić, że Nolan tak się trzyma niektórych aktorów. W Batmanie prawie wszyscy z Incepcji grają i co gorsza część ma podobne role w obu filmach.
 
@Gambit: ja na Promka nie szedłem jako kontynuacja ( cover) Obcego. Baaa. Liczyłem właśnie ,że nie będzie podobieństw właśnie. Dla mnie te podobieństwa momentami do Obcego, to właśnie największa wtopa filmu
 
255264_456035481103340_196169115_n.jpg
 
Z Bale'n nigdy by nie było problemów na wadze, jakby walczył w MMA. Do tego, mógłby toczyć kazdy pojedynek w innej kategorii wagowej. :D
 
SPOILER - Batman!!!!











Wiem ,że Bane miał uszkodzona twarz, bylo powiedziane jak do tego doszło i ze maska miała łagodzić ból....Tylko w jaki sposób to robiła i jak działała? Było to gdzieś wyjaśnione, bo nie kojarzę?
 
Wcześniej został ranny. Cierpi ból i potrzebuje pewnego gazu, aby przetrwać. Bez maski nie jest w stanie znieść bólu. Rurki z maski idą wzdłuż szczęki w kierunku pleców i tam trafiają do dwóch zbiorników.


W komiksowej wersji korzystał z środka o nazwie Venomu wtłaczanego do mózgu, który dawał nadludzką siłę.
 
co do tej grafiki z wagą Bale'a, to widziałem wywiad jak kręcili Batman begins, to powiedział że ważył nawet 220 funtów, ale jak go nolan zobaczył to powiedział zeby trochę zrzucił :D
 
Obejrzę , obejrzę. Ale wpierw muszę obejrzeć kilka znaczących tytułów , których o dziwo nie oglądałem.







Projekt X - 6,5/10. Niby prostackie, głupie i bez barier. Ja jednak nie widze nic odstraszającego w tym filmie i budzącego odrazę, jak to większość , dodatkowo trochę na siłę, bo przecież nie wypada nie krytykowac filmu , który jest "dla gimbazy". Jeżeli ma ktoś ochote na luźne kino - polecam.
 
Co do Projektu X to mam takie samo odczucie jak Hubi, nie ma się czym jarać, ale fajnie się ogląda.



Mam pytanko, zna ktoś jakieś dobre anglojęzyczne forum warezowe? Bo na tych polskich to za dużo filmów z Lektorami, których nie potrafię zdzierzyć.
 
Właśnie jestem tam zarejestrowany i mało odpowiednich jak na moje łącze uploadów (same blue-raye po ileśtam giga, albo filmy po 7 partów na jednym serwerze), myślałem, że może jest jakaś alternatywa jeszcze :P Pozatym w porównaniu do takiego darkwarez to to forum prezentuje się jak na mój gust dosyć biednie.
 
http://rapidmoviez.com



ale tylko nowe releasy



Jeżeli coś szukam to zazwyczaj w tych dwóch miejsach.



co do WBB to chyba największe forum na dzień dzisiejszy (ang języczne, kebaby mają coś większego), 40mln postów i 3mln użytkowników.
 
UWAGA SPOILER PROMETEUSZ!!!!!!!!!!!







Z ziomkiem rozkminiliśmy, że te alieny leżały na tej planecie 2 tysiące lat... a był rok 2045 (coś takiego) gdy akcja się działa... nasza konkluzja: alieny były karą za oblany test, jakim było zabicie Jezusa. xDDDDDD Jak myślicie, mogłoby tak być pierwotnie w scenariuszu? Może przycisnęli ich, żeby to zmienili, albo nie powiedzieli od razu... tylko w drugiej części? :D
 
Back
Top