Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Co do Projektu X,a na seruio nie ma czym się jarać? Proszę was,oddałbym całe życie żęby takie coś przerzyć, czysta poezja







Hubi obejrzyj Mechanika koniecznie--mistrzostwa rola Krystiana
 
wybacz, ale tym calym projektem x moze sie jarać ktoś, kto ma więcej niz 16 lat?


dwa, jakim cudem bale nabrał w rok nabrał tyle masy?
 
Ja w ogóle nie wiem czym miał być ten cały Project X, bo komedią na pewno nie, miał szokować ?? imprezy z brytyjskich Skinsów podobały mi się bardziej. Target filmu chyba wszyscy wiemy jaki był, dlatego wybrali tych trzech przygłupów do głównych ról ...


Uefo, nie ma lepszego/popularniejszego warezu niż wskazany przez Hanga warez-bb, jak już coś to prywatne trackery, dla mnie polskie dw czy peby chowają się przy wbb - przede wszystkim DARMOWE hostingi gdzienie trzeba mieć premium do max downloadu no i filmy, które ciężko znaleźć na rodzimych warezach, w ogóle nie rozumiem twojego przekonania, że same blue-raye, ja tam znajduje wszystkie jakości do tego świetnie pogrupowane tematami w zależności od nazwy relka


Żeby nie było, że OT to ostatnio (dopiero) zobaczyłem w TV drugą część Tropa de Elite, co prawda do Miasta Boga wiele brakuje ale i tak jest miazga.
 
Gambit - właśnie ściągam 2 film statąd, ale szukałem jakiś dwóch takich niszowych filmów i aktywne linki to były tylko blue-raye (skoro były blue-raye to nie aż takie niszowe), stąd może troche na wyrost napisałem.
 
Jak chcecie obejrzec popis aktorski, nie tylko Bale, to goraco polecam American Psycho. A jak ktos obejrzy film to niech sie wezmie za ksiazke. Mocne...
 
Właśnie wróciłem z nowego Batmana. Braciom Nolan za scenariusz i dialogi do filmu należy się wpierdol, a później kolejny wpierdol. Ten film jest idealnym przykładem jak dobrze zagrany, dobrze wyreżyserowany z dobrą muzyką film spierdolić fatalnym scenariuszem. Napisali to jak by film był przeznaczony dla max 12-latków. Takiej głupoty i durnoty nie widziałem/słyszałem w żadnym filmie Nolana. Po prostu jestem zszokowany. Z zażenowaniem oglądałem film i chciałem żeby się skończył. Ja pierdole ... 6/10 tylko i wyłącznie za warstwę techniczną i aktorstwo.
 
Napisali to jak by film był przeznaczony dla max 12-latków.


Dużo się nie pomyliłeś, nowy batek miał kategorię wiekową PG-13, stąd też wielke oburzenie fanów, że nie uświadczyli nawet kropli krwi ...
 
Kategoria wiekowa i brak krwi tutaj nie ma nic do rzeczy. Ten film ma głupszy scenariusz i dialogi niż Avatar.
 
Ja też byłem niezadowolony... ale jeszcze nie dałem ostatecznego wyroku, dlatego, że oglądałem film w Anglii, mogłem coś pojebać jeśli chodzi o dialogi i w ogóle byłem mocno... zmęczony. ;) Muszę obejrzeć jeszcze raz w Polsce.
 
@PatBateman - tak, nieźle zagrał w "American Psycho", szczególnie scena przed zarżnięciem Jareda Leto ;) Ale wg. mnie jego najlepsza rola to ta z "All the little animals"



@Hang - fakt, było kilka "głupiutkich" momentów, ale to nadal bardzo dobre kino, a już porównanie go z "Avatarem" to ogromna przesada.



@Mort - z tym Jezusem coś może być na rzeczy w kontynuacji "Prometheus". Tak mi się gdzies obiło o uszy, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ( okaże się prawdą ).
 
@corey



Ja porównałem scenariusze obu filmów i dialogi, a nie produkcję jako całość. Tych "głupiutkich" momentów było w pizdu, co 10min robiłem facepalm w kinie. Ja jestem strasznie rozczarowany. Dwie wcześniejszcze części wyglądają jak dzieło innych ludzi. Nie wiem jak Nolan może w nocy spać.



Co do American Pscyho to największe wrażenie zrobiła na mnie scena z porównywaniem wizytówek. Klimat i przemyślenie tej całej akcji jest rewelacyjny. Ogólnie moim zdaniem bardzo niedoceniony film, jak dla mnie świetny.
 
Taki naiwny jesteś, że wierzysz w te oceny imdb ? Ludzie jak owieczki oceniają pozytywnie to co innym się podoba bo też chcą być trendy czy być zaakceptowanym w grupie. Gdybym oglądał filmy, które podobają się większości/według rankingów to nie zobaczył bym takich perełek jak "Człowiek pogryzł psa" czy "Chopper" i tylko wkurzał się na kolejnych transformersach etc.



Wogóle to na metacritic (http://www.metacritic.com/movie/the-dark-knight-rises) wiele serwisów i użytkowników zjechało film używając przymiotników podobnych do moich. Nie chcę nikogo przekonywać, że mam rację czy nie bo wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje. Po prostu wyrażam swoje zdanie, a Ty mi wyskakujesz z jakimś imdb ...
 
Akurat te 2 filmy mają na IMDB wysoka notę, więc nie trafiłeś ze swoimi perełkami.



I tak, wierzę w opinie i oceny na IMDB, z polskich zaglądam na Filmweb również.



A sedno jest takie, że po prostu tego typu filmów nie lubisz i to wszystko. Nie chce mi się cofać , ale na którejs stronie poddałeś ocenie kilka tytułów - Twoja ocena różniła sie od mojeje i ogólnie od tej rankingowej, więc nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem tak niska ocena Batmana przez ciebie. Pozdro :-)
 
Hang, nawet na stronie podanej przez Ciebie, stosunek opinii pozytywnych do negatywnych wynosi 37-2, więc całkiem nieźle. Tutaj też ktoś wypisał i jest 47-6



" Ludzie jak owieczki oceniają pozytywnie to co innym się podoba bo też chcą być trendy czy być zaakceptowanym w grupie." W realnym życiu zapewne tak, ale w internecie, gdzie większość sądzi, że jest anonimowa jest troche inaczej.



Zresztą, chyba nie spodziwałeś się po Batmanie nie wiadomo jakiej fabuły?
 
Może ktoś mi wytłumaczyć co z tym Rash-al-Gulem jest? Dwóch w jednym ich było , czy ten co zgrywał szefa to jakiś podstawiony , a prawdziwy Rash to ten co uczył Wayne?
 
Batman bardzo dobry, nie zawiodłem się. wszystko już pewnie zostało napisane dodam tylko, że fajny wątek ze Scarecrow'em.



Nolan produkuje Man of Steel (premiera w 2013), na trailerach wygląda to ciekawie.
 
Na ch*j Ja tu wszedłem. Chciałem ocenić fajny film który przed chwilą widziałem, a ten !@#$%^& musiał zepsuć Mi inny którego jeszcze nie widziałem...







Zgłaszam oficjalną prośbę o BAN dla użytkownika Chisora ponieważ permanentnie balansuje na granicy trollingu, często ją przekraczając oraz jest toksycznym elementem tego forum który jest absolutnie zbędny.







z poważaniem, Dooży & Grooby
 
A skąd wiecie ,że Chisora pisał prawdę? Może zginął, może nie , może odszedł, może wrócił - nikt się nie dowie, aż nie obejrzy filmu sam.







Ps. Chisor, nie prowokuj ludzi
 
a ja jak idiota przez zasraną ciekawość musiałem przeczytać co ten troll napisał, dzis wybieram sie do kina, juz mam seans zjebany.
Zbanujcie go !!! albo chociaz usuncie jego post !!!
 
A jak ja napiszę: ani 1 osoba nie przeżyła w Prometeuszu - też Sonny uwierzysz ? Nie mówię, że Chisora nie napisał prawdy, ale też na niektore taksty trzeba patrzyć z przymrużeniem oka.







Ps. Dla widzów bedzie to kolejna zagwostka , oglądając Batmana: czy Chisora miał rację, czy nie.
 
Kurwa co za idiota. A Ty Kaczka też nie pierdol, że ludzie bedą miali zagwostkę czy debil mówił prawde czy nie.
 
Jak dla mnie kolejny świetny film Nolana, udane zakończenie trylogii, Bane na niesamowicie wysokim poziomie, niewiele gorszy od kapitalnego Jokera. Okrzyk więźniów oznaczający "powstań" ciągle szumi w głowie. Jak wyjdzie na DVD, obejrze po raz kolejny :-)



PS. Nie wchodziłem do tego topicu odkąd zaczeła się rozmowa o Batmanie bo wiedziałem, że ktoś może zepsuć frajdę jak panom powyżej.
 
Back
Top