DT-Shogun HI-TEC Nutrition

Trzymam kciuki. Głowa do góry. Porażki są wpisane w ten sport i przede wszystkim uczą.

dokładnie ja z niej wyniosłem bardzo dużo i jestem mega szczęśliwy za tą lekcje przynajmniej woda sodowa została wybita z głowy bo było momenty w których zaczynałem gwiazdorzyć ale widać nie mam dalej do tego prawa :fingers:
 
T1gwnNF.png




Dzień 126- Regeneracja/ off sezon przed Przygotowaniami do Mistrzostw Polski


13.12.2015r - wpiska z wczoraj !

Siema, dzień wczorajszy to już totalny odjazd czysty spontan, dzień zaplanowany tylko do południa czyli do oko godziny 14 później to już tylko czysta zabawa i odpały świętowanie ostatnich zwycięstw wyjście na miasto się rozerwać, zapomnieć o problemach, wybawić się, powiem szczerze, że zabieg bardzo udany ! Jestem wyluzowany w świetnym nastroju gotowy żeby przez najbliższy czas lecieć na 120% swoich możliwości, ale niestety picie na pusty żołądek to nie był najlepszy pomysł mimo że ogarniałem wszystko co się dzieje to nieźle mnie siekło, powoli zaczynał się chwiejny kroczek i głupia gadka jak to mówią zamek bez tajemnic :D czasem jednak nawet mi zdarza się zabalować >.<





Trening :










Dieta :


1- bagietka 150g z czosnkiem
2- gofry + dżem + bita śmietana + jagody

3- zupa krem + ziemniaki 200g + kurczak 100g

4- czekolada + ćwiartka %% + sok bananowy



Cheat w ciągu dnia :



-Wódka

-sok bananowy

-gofry

-dżem

-bita śmietana




index.php


post-237140-0-99168200-1449957751.jpg


index.php










Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji







Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 127- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy





Siema, dzisiaj już wracam na treningi ilość mojej energii aż mnie rozniosła, humor genialny dawno nie miałem lepszego, w szkole też dużo śmiechu mimo że moja genialna klasa dalej nie ogarnęła nic w sprawie studniówki a mamy już połowę grudnia a nie ma zaproszeń ani nic więc ja chyba już podziękuję za coś takiego, nawet nie wiadomo ile trzeba płacić w ciągu dnia wpadło sporo owoców bo akurat sezon na mandarynki to się nimi objadam bo strasznie lubię, co do treningu to rano mocne cardio znów wieczorne Muay Thai w luźnej formie, ponieważ idą święta część zawodników odpoczywa a nie ma co zmieniać treningu pod kilka osobowości dla mnie bonusowo tarcze na sam koniec treningu, muszę popracować nad agresją niestety sporo mi jej w walce brakuje..





Trening :



Bieganie :

16km czas - 1h 6min 19 sek

Tętno -150-160

średnie - 156

maksymalne -170

kcal - 761





Muay Thai :

-rozgrzewka

-technika

-kontry

-siła

-tarcze 3x2min





Dieta :


1- 4 jaja + 70g boczku
2- 300g warzyw + 200g karczku

3- 100g ryżu + 150g kurczaka

4- 35g wpc + 50g carbo



Cheat w ciągu dnia :





serek Danio do kolacji




index.php


index.php


index.php








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Protein 80 35g

-Carbo 50g

-Zma do spania 2 tabletki

- TCM 5g do Muay Thai



Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 128- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy





Siema, dzisiaj kolejny mocny dzień, masa wyzwań znów mało snu czyli to co lubię najbardziej całe szczęście w takie dni towarzyszy mi odpowiednia suplementacja bez niej ani rusz bo rano byłbym mega słaby wstając rano do tego dochodzi świetne wsparcie Adriana z zakresu diety ! Co do dzisiejszego dnia, to rano wyjście na siłownię niestety byłem tak słaby że pomyliłem szejkery i zamiast na siłowni popijać carbo popijałem coś co zawsze piję po treningu Muay Thai, czyli białko i węgle taki gainer z moimi proporcjami, ale trening siadł konkret daleko mi do moich ciężarów ale wszedł dobrze z 2 tygodnie zajmie mi rozruszania tyłka po 2 miesiącach stagnacji, co do drugiego treningu to wszedł jak marzenie, lubię sparować a ostatnio głową pełna problemów to się na nich mogę wyładować jutro czeka mnie egzamin w WORD teoretyczny a niestety miałem pecha i wskoczyła nowa pula pytań i jest źle bo część jest niesamowicie głupia, no i polegam na nich do czasu aż pytają o sytuacje na drodze jest dobrze ale nie zawsze tak jest bo pytają raczej o pierdoły..





Trening :



Siłownia :

FBW A :

-Power Clean 4x5/45kg

-Przysiad Przedni 4x8/60kg

-Martwy Ciąg + wyciskanie żołnierskie 4x40kg

-Podciąganie na drążku 4x9/9/9/7

-Dipsy 4x5





Muay Thai :

-rozgrzewka

-technika

Sparing 4x4min

-tarcze





Dieta :


1- 3 jaja + 50g boczku

2- 300g warzyw + 200g karczku

3- 100g ryżu + 150g kurczaka

4- 75g płatków jaglanych + kako + 4 jaja + dżem + WPC



Cheat w ciągu dnia :




index.php


index.php










Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Protein 80 25g do omleta + 30g po siłowni

-Carbo 50g na Muay Thai + 50g po siłowni

-Zma do spania 2 tabletki

-TCM 5g do siłowni





Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 129- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy





Siema, dzisiaj dzień mega zabiegany i mega szalony w sumie nie wiem co się ze mną działo rano miałem problem wyjść z łóżka mało się z nim nie pobiłem żeby z niego nie wychodzić straszne zakwasy i ból w mięśniach nie jest dla mnie siłownia była złym pomysłem z takimi zakresem powtórzeń mega moc ! Dzisiaj też udało się zdać egzamin wordzie część teoretyczna za mną można walczyć dalej w lutym część kolejna, co do samego treningu to od samego początku zarzucone mega tempo co mi się podobało bo lubię ostry wysiłek fizczyny, nie lubię z treningu wychodzić o własnych siła zawsze wolę padać na pysk, z poczuciem spełnienia ! :D

Dzisiaj też przyjechał do mnie prezent na święta ! Bardzo dziękuję za dobrą bluzę i zapas białeczka ! Bardzo dobry sponsor ! Dziękuję Kamilowi i Emilowi ! :D





Trening :





Muay Thai :

-rozgrzewka

-technika

Sparing 6x3min

-tarcze 3x3min (krótkie filmiki dostępna na instagramie)









Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła + bułka
2- kanapki + mandarynki + cheat

3- 100g ryżu + 180g kurczaka + warzywa

4- 75g płatków jaglanych + kako + 4 jaja + dżem + WPC



Cheat w ciągu dnia :

2 3bity

index.php


index.php


index.php


index.php











Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Protein 80 30g po treningu

-Whey C6 25g do omleta

-Carbo 50g na Muay Thai

-Zma do spania 3 tabletki







Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 129- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Wpis z 17 grudnia 2015
Siema, wczoraj wieczorem zabrakło mi prądu i nie dało rady zrobić wpiski niestety, ale już nadrabiam, wczoraj dzień mocno w biegu, zaraz po szkole musiałem biec do kuzyna załatwić kilka spraw i pogadać czy nie chciałby w styczniu mnie na studniówkę zawieźć. Co do samopoczucia i humoru to jest okej ale jestem mocno zaspany ostatnio sypiam jeszcze mniej niż ostatnio, wszystko przez nadmiar obowiązków, no i nie daję rano się wyrobić tak jak miałem, będę musiał jakoś zacząć jedzenie dzień wcześniej szykować na minimum 2 dni bo nie wyrabiam już rano, dzisiaj trening to tylko "luźne" cardio, nie było więcej czasu w sumie też siły, bo mam niesamowicie zakwaszone mięśnie..





Trening :







Bieganie :

-12km czas: 54min 41 sek

założenie tempa - 150-155

średnie - 148

maks - 191 (chyba błąd pomiaru
morda.gif
)


kcal - 576kcal





dalsza część ostatniego treningu :







Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła + bułka

2- kanapki + mandarynki + cheat

3- 100g ryżu + 180g kurczaka + warzywa

4- 75g ryżowych + kako + 4 jaja + dżem + WPC



Cheat w ciągu dnia :

----

index.php


index.php











Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Protein 80 30g do omleta

-Whey C6 40g po bieganiu

-Carbo 50g po bieganiu

-Zma do spania 3 tabletki







Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 130- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Siema, dzisiaj mocny dzień jestem mało spałem niestety mało czasu na wszystko, staram się jak mogę wszystko godzić ale dzisiaj dopiero po 21:40 wróciłem do domu jak ogarnąłem wszystko to już mega późno nie ma na nic czasu, projekt dzisiaj oddany ocena jaką dostałem to 5 więc jestem zadowolony jak na taki czas pracy jaki w to wsadziłem, co do humoru ? to taka jakaś dzisiaj huśtawka nastroju bo się bardzo zmieniał, rano coś tam wesoły byłem w szkole już gorzej a potem na treningu już znów było humor i trening siadł jak marzenie w zasadzie dwa ale na 2 już odczuwałem mocny dyskomfort niestety, muszę poświęcić jeszcze więcej czasu na treningi interwałowe żeby jechać w gazie 2 treningi i na koniec walić na 120% w tarcze, co do jedzenia to dzisiaj miska czysta więc jest dobrze ! Oby jak najdłużej bo nie chcę tracić efektów swojej pracy tym bardziej święta coraz bliżej więc będzie gruuuubo :D



Trening :







Bieganie :

Muay Thai 1

-rozgrzewka

-sparing 7x3min

-klincz

-tarczowanie koleżanki




Muay Thai 2

-rozgrzewka

-sparing 6x3min

-obwód 10x45sek

-tarcze 3x3min









Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła + bułka

2- kanapki + mandarynki + cheat

3- 100g ryżu + 180g kurczaka + warzywa

4- 100g chleba + ser + szynka + 4 jaja



Cheat w ciągu dnia :

----

index.php



index.php




index.php


index.php








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Whey C6 25g po MT

-Carbo 50g po MT + 50g na treningu

-Zma do spania 3 tabletki







Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 131- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Siema, dzisiaj ostatni mocny dzień w tym tygodniu połączony z miłym wypadem na miasto szczerze bardzo się udał, potrzebowałem chwilki luzu, bo byłem zmęczony siedzeniem w domu i chodzeniem na treningu przez to że dzisiaj ciut późno zacząłem dzień wypadł jeden posiłek ale myślę że ilość węgli się zgodzi bo wpadł lód który jest mega kaloryczny, ale bardzo go lubię, dzisiejsze treningi weszły jak marzenie, na siłowni rzucałem takimi ciężarami bez większego wysiłku było sporo zapasu ale wolałem nie ryzykować, bo dopiero co wracam po ponad 2 miesiącach przerwy, a bieganie weszło najlepiej jak do tej pory czas to kolejny rekord jestem mega zadowolony z tego powodu !



Trening :







Bieganie :

-16km czas 1h 5min 39sek

tempo 155-160

średnie 160

maks 173

kcal 782









Siłownia

-podrzut sztangi 4x5/40kg

-przysiad 4x5/80kg

-wyciskanie sztangi leżąc 4x5/50kg

-Wiosło 4x5/50kg





Nagranie wideo za jakiś czas powinno się pojawić :





Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła + bułka
2- -----

3- 100g ryżu + 160g kurczaka +ogórki

4- 75 płatków jaglanych + Protein 80 30g + kakao+ dżem + 4 jaja



Cheat w ciągu dnia :

MC Flurr Lion Karmelowy

Bagietka

sok



index.php


index.php


index.php


index.php









Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Whey C6 25g po Siłowni

-Carbo 50g po siłowni

-Protein 80

-5g tcm przed siłownią









Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 132- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Nie Treningowy




Siema, luźny dzień pojedzone, wypoczęte, no i zajęcie się swoimi sprawami, później kolejne wyjście ze znajomymi na miasto żeby się delikatnie rozluźnić ale pełna kulturka bez alko bez niczego same śmiechy żeby nie było problemu jak już to coś dopiero na sylwka wpadnie i będzie okej, ostatnio więcej skupiam się nad odpoczynkiem bo bywają dni w którym jestem za bardzo przemęczony i jest lipa, bo mam ciężko żeby potem coś zrobić muszę bardziej diety pilnować bo ciężko jest.



Trening :






Dieta :


1- 3 jaja + 50g czoku
2- 200g karczku + warzywa

3- 100g ryżu + 150g kurczaka +ogórki

4- 100g chleba + 40g Whey C6 + 60g carbo + szynka



Cheat w ciągu dnia :

MC Flurr Lion Karmelowy






index.php


index.php


index.php


index.php








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Whey C6 40g

-Carbo 60g









Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 133- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Siema, dzisiaj fatalny dzień brak humoru w sumie mam jedynie ochotę dać paru osobom w pysk i może ze mnie to zejdzie, ale wątpię jeśli tak ma wyglądać wstawanie lewą nogą to ja serdecznie podziękuję bo nie mam nastroju na nic, trening wychodzi fatalny bo nie umiem się na tym skupić bo nerwy biorą górę, ogólnie lepiej zapomnieć ten dzień jak najszybciej i skupić się na nowych celach, nowych ? Tak ponieważ od stycznia 2 razy w tygodniu planuję udać się na sekcję bokserską, no i zacząć szkolić boks bo strasznie u mnie kuleje niestety to widzę, co już jest dla mnie bardzo fatalne w skutkach, muszę to poprawić jak najszybciej, jutro wpadnie jakiś cheat bo klasowa wigilijka więc nie mam zamiaru zabierać michy do szkoły trzeba wyluzować waga jest w normie więc nie ma co się przejmować !



Trening :



Bieganie poranne :

16km czas : 1h 5min 30sek

tętno 155-160

średnie - 158

Maks - 191

KCAL 770



Muay Thai :

rozgrzewka

technika

sparingi

tarcze 3x2min




Dieta :


1- 3 jaja + 50g boczku
2- 200g karczku + warzywa

3- 100g ryżu + 150g kurczaka +ogórki

4- 100g chleba + 4 jaja + szynka



Cheat w ciągu dnia :

MC Flurr Lion Karmelowy





index.php


index.php









Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Whey C6 25g po treningu

-Carbo 50g po treningu

-ZMA 3 tabletki do spania









Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 134- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Siema, dzisiaj mega luźny dzień w sumie czuję się mega znużony przez to za mało roboty miałem nie było czym się zająć przez cały dzień a jednak i tak nie zrobiłem tego co chciałem, co do całego dnia to humor raczej nie fajny, moja klasa to syf i metr mułu nic nie potrafią załatwić i się dogadać wielka porażka, całe szczęście już za niedługo koniec tej żenady, koniec szkoły średniej wreszcie ! Nie mogę się tego doczekać, co do treningu to wypadła mi rano jedna jednostka treningowa niestety, plan zmieniony a ja nie dałem rady się z łóżka podnieść zmęczenie wzięło górę, co do treningu Muay Thai jestem bardzo zadowolony od dawna nie miałem z kim trenować na tarczach w takim zakresie jak dzisiaj wróciły kombinacje na koordynację więc wymaga to od mojej osoby wiele myślenia co czasem się nie udaje, jutro do południa idę na spotkanie po latach z klasą wpadnie meczyk piłkarski, pewnie coś dobrego do jedzenia więc będzie całkiem fajnie a po świętach tniemy wagę będzie do zbicia oko 4kg więc mało jestem z tego powodu bardzo zadowolony że nie muszę bardzo się odwadniać.



Trening :





Muay Thai :

rozgrzewka

walka z cieniem

tarcze 3x4min + 3x3min + 8x2min




Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła + bułka + ser + szynka
2- ------

3- ------

4- sałatka warzywna + kurczak



Cheat w ciągu dnia :





Jedzenie na wigilijce klasowej + KFC



index.php


index.php







Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

- 4 kapsułki glukozaminy do kolacji

-Whey C6 25g po treningu

-Carbo 50g po treningu











Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 135- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Treningowy




Siema, dzisiaj kolejny w miarę luzacki dzień ale już czuję trud przygotowań brak mi świeżości, czas ciut odpocząć, jutro wigilia z rana planuję ostatni trening i dam sobie 2 dni wolnego postaram maksymalnie obciąć węgle żeby waga nie skoczyła do zrobienia mam 65kg ostatnio waga trzyma się na poziomie 68-69 kg więc muszę uważać żeby nie przedobrzyć od poniedziałku tniemy węgle jak najbardziej żeby nie było tego za dużo do cięcia a jest już sporo, za dobrze się bawię ostatnio. Dzisiaj też wpadło spotkanie ze znajomymi z klasy sportowej, było mega fajnie bo przyszli nawet takie "gwiazdy" które mają fajne pieniądze za grę i są na wysokim poziomie sportowym, pograliśmy i się pośmialiśmy było wesoło, no może po za tym że ktoś nam zwinął jedną piłkę
morda.gif
co do drugiego treningu to już wychodzi brak świeżości i zmęczenie nie mam siły walczyć tak jak wcześniej łatwo tracę siły a na tarczach mam wrażenie że idzie mi gorzej niż zawsze.
morda.gif




Trening :





Muay Thai :

rozgrzewka

sparingi 7x3min

obwód 2x10x45sek + 15 sek przerwy

tarcze 1x3min + 2x2min



do południa mecz piłkarski 45min + 15min




Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła
2- Whey c6 + Carbo

3- 100g płatków ryżowych + 5jaj + kako + Protein 80 + dżem

4- 100g ryżo + kurczak 150g



Cheat w ciągu dnia :



Czekolada Wedel w ciągu dnia




index.php


index.php


index.php


index.php






Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-Whey C6 25g po treningu

-Carbo 50g po treningu + 50g po gierce

-Protein 80 25g do omleta + 40g po treningu











Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 136,137,138- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dni luźnego treningu.


24-26.12.2015r




Siemanko ! Ostatnie 3 dni spędzone w miłej rodzinnej atmosferze treningi wpadały codziennie niestety nie wpadały one tak jakbym tego chciał. Czemu ? Bo nie chciałem się dojechać chciałem odpocząć, święta to jest czas rodzinny a nie biegania po lasach jak idiota, co prawda od kilku lat święta nie były dla mnie straciłem całą magię świąt, nie widzę tego czego widziałem kiedyś nie ma tej frajdy i radości są to tylko zwykłe puste dni, wolne od szkoły, to w tym roku jakoś nie wiem czemu ale w wigilię pozytywnie, się zaskoczyłem znów zacząłem czuć delikatną magię świąt, nie ma może tego wyczekiwania prezentów ale cieszyłem się z tego że wreszcie mogłem posiedzieć z rodzicami, starać się znaleźć jakiś wspólny język, porozmawiać na spokojnie bez kłótni, dla mnie to było takie magiczne, może przez to że pierwszy raz od dawana w domu była jeszcze moja ciocia ? Nie wiem ale wiem, że to pierwsze święta od kilku lat w których poczułem klimat. Co do humoru i samopoczucia ? To w wigilię był on jeszcze fatalny, byłem mega nerwowy wszystko mnie irytowało, w sumie wyszedłem na miasto i zachowywałem się tak jakbym szukał zaczepki ale całe szczęście na chwilę wpadłem na znajomych i w miarę szybko wybili mi coś takiego z głowy, rozluźnili mega napiętą atmosferę w moim życiu, 1 dzień świąt spędzony z rodziną, no i skończony wizytą w kościele na koniec dnia o 18 poszedłem biegać, drugi dzień kolejna wizyta wujków i cioć więc znów siłą rzeczy spędzony czas z nimi, wieczorem znów wyjście biegać. Można powiedzieć że ze świąt jestem zadowolony mimo że diety nie było super, ale starałem się ograniczać nadmiar dobroci i waga pokazała tylko 1,4 kg więcej jak dla mnie jest to sukces, do zawodów dalej muszę zbić tylko 3kg, do tego czasu mam jeszcze prawie 3 tygodnie więc spokojnie dam rade.



Trening :





24.12.15 :

Bieganie 16km czas : 1h 5min 30 sek

tętno : 155-160

średnie tętno : 154

maksymalne tętno : 167

Kcal : 734




25.12.15:

Bieganie 16km czas : 1h 5 min 29s + 15min przerw

tętno : 155-160

średnie tętno :152

maksymalne tętno : 153


Kcal : 729



26.12.15:

Bieganie 16km czas : 1h 5min 46 sek + 15 min przerw
tętno : 155-160

średnie tętno : 153

maksymalne tętno : 166

Kcal : 747














Dieta :

Pozostawię bez komentarza
morda.gif



1-
2-

3-

4-



Cheat w ciągu dnia :

Sporo
gon.gif











Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania (zawsze)

-Whey c6 do uzupełnienia braków białka przez 3 dni

-ZMA (tylko 26.12.15 do spania 3 tabsy)











Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 139- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień nie treningowy + wybieganie






Siemka, dzisiaj jedynie poranne wybieganie ale było to bardzo mocne wybieganie ze znajomymi się ugadaliśmy na bieganie tak że wyszliśmy rano o 7 biegać o 9 dopiero zawitałem do domu, nie było to nic mocnego tylko bieg z nogi na nogę sporo śmiania się zatrzymywania się i pauz żeby wypocząć taki inny dzień żeby nie było tylko mega sztywnego biegania, co do diety ? Dzisiaj już było względnie okej po za ostatnim posiłkiem bo do domu wszedłem dopiero o 21:40 nie miałem na nic już ochoty zrobiłem sobie najpierw kanapkę a potem uznałem że jednak zjem tosta, co do humoru ? To znów jestem jakiś markotny bez ochoty na cokolwiek, ale to już jest u mnie norma że humor zmienia się jak sinusoida. Mam nadzieję że jutro będzie duużo lepiej :D



Trening :





Bieganie ???km czas : 1h 33min 31sek

tętno : 140-150

średnie tętno : 138

maksymalne tętno : 214
morda.gif


Kcal : 894
box.gif

















Dieta :




1- 3 jaja + 30g masła

2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- ryż 75g + 150g kurczaka

4- tost z serem i szynką



Cheat w ciągu dnia :












Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-Carbo PUR 60g przed bieganiem













Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 140- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, dzisiaj jedynie poranne wybieganie ale było to bardzo mocne wybieganie ze znajomymi się ugadaliśmy na bieganie tak że wyszliśmy rano o 7 biegać o 9 dopiero zawitałem do domu, nie było to nic mocnego tylko bieg z nogi na nogę sporo śmiania się zatrzymywania się i pauz żeby wypocząć taki inny dzień żeby nie było tylko mega sztywnego biegania, co do diety ? Dzisiaj już było względnie okej po za ostatnim posiłkiem bo do domu wszedłem dopiero o 21:40 nie miałem na nic już ochoty zrobiłem sobie najpierw kanapkę a potem uznałem że jednak zjem tosta, co do humoru ? To znów jestem jakiś markotny bez ochoty na cokolwiek, ale to już jest u mnie norma że humor zmienia się jak sinusoida. Mam nadzieję że jutro będzie duużo lepiej :D





Komentarz :

Na czas robienia wagi z diety na początek wypada CARBO podczas treningu i odżywa białkowo-węglowodanowa po treningu, jest to pierwsze cięcie które zastosowałem już dzisiaj od przyszłego tygodnia będę leciał dalej w dół z KCAL czego się mocno obawiam.





Trening :





Bieganie 16km czas 1h 3min 41 sek

tętno : 150-160

średnie tętno :155

maksymalne tętno : 171

Kcal : 740
box.gif




Muay Thai :

rozgrzewka

tarcze wytrzymałość 6x1min

tarcze technika 8x3min
















Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła
2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- ryż 100g + 220g kurczaka

4- 50g płatków jaglnych + odżywka 40g



index.php


index.php


index.php




Cheat w ciągu dnia :



---








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-Protein 80 40g do kolacji













Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 141- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy/wybieganie + sauna




Siemka, dzisiaj jedynie wybieganie dość konkretnie w teren potrzebowałem pobyć troszkę sam udało się, nie było innej opcji cały czas coś chciał i nie miałem jak zostać samemu a chciałem coś sobie w głowie ułożyć ale niestety się nie udało za dużo się ostatnio dzieje w moim życiu nie umiem nadążyć za tym wszystkim, cieszę się jedynie że mam wolne no i mogę jakoś to poukładać, dzisiejsza sauna bardzo udana zeszło 2kg wody która jeszcze ciążyła mi od świąt mega lekki się czuję, jutro w planach bieganie poranne oraz trening MT zobaczymy jak wyjdzie z takim humorem nie wróże sobie sukcesu..





Komentarz :

Od jutra zaczynam powolne odwadnianie, do diety wlatuje pokrzywa parzona w ilości litra lub półtora dziennie





Trening :





Bieganie ????czas 1h 49min 45 sek

tętno : 130-140

średnie tętno :132

maksymalne tętno : 154

Kcal : 1021
box.gif










Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła

2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- wypadło wyjście na saunę uzupełnione w następnym posiłku

4- 4jaja + 100g płatków + kako + dżem + 25g Proetin 80



Cheat w ciągu dnia :



MC Flurr kit kat


index.php


index.php


index.php






Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-Protein 80 25g do kolacji













Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 142- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, dzisiaj konkretny dzień, konkretne plany, wszystko wyszło tak jak miało wejść podczas biegania na 16km palnąłem swój rekord na 16km ! jestem mega zadowolony czasem dzień wolnego działa u mnie cuda ale niestety na następny trening już nie było tyle pary muszę sobie znaleźć jeden dzień w którym będą miał możliwość odpoczynku i dobrego jedzenia żeby uzupełnić zapas glikogenu, ale taki dzień pewnie będzie zaraz po walce bo teraz cały czas jednak tnę wagę i nie ma jak odpocząć, co do humoru ? To dalej utrzymuje się fatalny w sumie momentami było gorzej niż wczoraj, ale jakoś dałem radę się skupić na treningu.





Komentarz :

Waga leci w dół tak jak planowałem dzisiaj na czczo 66,7 aktualnie po całym dniu jedzenia 67,1 kg !





Trening :





Bieganie 16km czas 1h 2min 34 sek

tętno : 150-160

średnie tętno :154

maksymalne tętno : 164

Kcal : 712
box.gif




Muay Thai :

rozgrzewka

Sparingi 5x3min

Tarcze 3x3 min

Obwód 13x45sek + 15 sek przerwy






Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła

2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- 50g ryżu + 150g kurczaka

4- Whey c6 40g + 60g Carbo + kanapka (zabrakło gazu w domu
cenzura.gif
)


index.php


index.php


index.php



Cheat w ciągu dnia :



Czekolada








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-Whey C6 40g do kolacji

-Carbo Pur 60g do kolacji

- ZMA 3 Tabletki przed spaniem













Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 143- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, wczoraj DT ale dość lekki niestety nie udało się zrealizować całego mojego treningu jaki miałem zaplanowany na ten dzień ponieważ klucze do sali dostałem tylko na godzinę a trening zaplanowany na 2 więc no nie było za dobrze, musiałem wywalić połowę rzeczy jakie zaplanowałem ale cóż trening mi się udał przynajmniej w mojej ocenie. Nie wiem czy innym podobał się trening na 120%. Co do całego dnia to wpadło sporo cheatów bo impreza sylwestrowa...





Komentarz :

Waga leci w dól mimo szaleństw na sylwku
morda.gif






Trening :





Muay Thai :

rozgrzewka

Sparingi 5x3min

wytrzymałość 3x3 min

tarcze 3x1min






Dieta :


1- 3 jaja + 30g masła
2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- sylwek
str.gif


4- sylwek
str.gif






Cheat w ciągu dnia :



sporo %%%%%

frytki

pizza i inne syfy. Waga ? kg w dół
morda.gif








Suplementacja :


-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania





















Dzień 144- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień Nie treningowy




Siemka, dzisiaj tj 1.1.2016 dostaję po dupie za skutki ostatniej zabawy w nocy spałem tylko 2 godziny, czułem się fatalnie do oko 10 bo w głowie grało mi jak w dzwonnicy co mnie nie cieszy bo miałem nie polecieć a poleciałem może nie aż tak bardzo jak część innych ale jednak dalej poleciałem, nie jestem z siebie zadowolony, jutro idę biegać, w niedzielę pewnie też, jak ktoś chce zapytać mnie czy KAC męczy to odpowiadam przestał o oko 10, jak zjadłem i się napiłem
morda.gif






Komentarz :

....





Trening :





wolne






Dieta :


yy brak...





Cheat w ciągu dnia :





.....





Suplementacja :

brak

















Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 145- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, dzisiaj już mocno mogłem się zabrać do pracy nad sobą, co mnie bardzo cieszy rano na czczo wpadł biegowy trening życia poprawiłem każdy rekord ! Kosztowało mnie to sporo wysiłku ale było warto widać progres na każdym stopniu, dało mi to niesamowitą motywację i chęć bicia kolejnych barier, następną barierą będzie złamanie fatum na większej imprezie i wreszcie przywiezienie czegoś więcej niż tylko obity ryj bo nie tędy droga. Czuje, że jestem bardzo dobrze przygotowany takiej formy nie miałem od mojej walki półzawodowej a tutaj czuję, że jestem jeszcze lepszy waga już prawie jest 66,9 teraz na czczo już pewnie pokonam 65,x kg co będzie dobrym wynikiem na 2 tygodnie przed imprezą nic tylko się cieszyć. Co do dzisiejszego humoru, to jestem niesamowicie zadowolony cały czas chodzę uśmiechnięty, cały czas się cieszę, raczej nic mi tego humoru nie zabierze, wszystko idzie po mojej myśli to co było do niedawna zostawione daleko za mną, teraz wychodzę na prostą będzie już tylko lepiej !





Komentarz :

Ogólna poprawa kondycji, jestem mega zadowolony z moich czasów które na poszczególnych pomiarach wyglądały następująco :

10km - 39min 56sek

12km - 47min 34sek

16km 1h 1min 56sek





Trening :



Bieganie 1 :

16km czas 1h 1min 56sek

tętno 155-165

Maks 173

Średnie 161

Kcal 755





Bieganie 2 :

16km czas 1h 8min 47sek

tętno 145-155

Maks 175

Średnie 150

Kcal 757



Dieta :


1- 3 jaja + 50g boczku

2- karkówka 200g + warzywa na patelnię 300g

3- 4 jaja + 60g płatków jaglanych + kakao + Protein 80 + dżem

4- 4 kiełbaski + sałatka warzywna + Whey C6 + Carbo Pur





Cheat w ciągu dnia :



brak





Suplementacja :

-Vitamin A-Z do kolacji

-Whey c6 do kolacji 25g

-Carbo PUR po 2 bieganiu 40g

-ZMA 2 tabletki do spania





index.php


index.php


index.php


index.php

index.php












Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 146- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień nie treningowy




Siemka, kolejny dzień odpoczynku no ale czasem trzeba się zresetować bo człowiek nie daje rady, dzisiaj do południa wypad z dziewczyną na basen, saunę i solanki, mega wypocząłem cieszę się z tego, na nogach moje kable są aż straszne, kiedyś nie pojawiały się wcale a teraz jak na zawołanie, dzisiaj też zrobiłem zdjęcie do PT no i powiem wygląda to źle, forma jedynie na plaże strasznie mały jestem i zbity ale jednak w moim sporcie sylwetka to dodatek ale teraz będę bardzo chciał ją poprawić bo wakacje idę, matura się zbliża zacznie się praca i już nie będzie tyle czasu na trenowanie. Co do humoru to dalej świetny oby go jak najwięcej przed Mistrzostwami Polski !





Komentarz :





Trening :



Wolne !



Dieta :


1- 3 jaja + 50g boczku + 2 cebule

2- 200g schabu + 200g sałatki warzywnej z majonezem

3- zupa pomidorowa z ryżem

4- 4 jaja + szynka + 2 cebulki





Cheat w ciągu dnia :



kilka kostek czekolady.

index.php



index.php


index.php






Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania



















Kq9UaH8.jpg
 
forma jedynie na plaże strasznie mały jestem i zbity ale jednak w moim sporcie sylwetka to dodatek ale teraz będę bardzo chciał ją poprawić bo wakacje idę
Dobrze wygladasz. Wystarczy, ze wiecej tluszczy i wegli wrzucisz do diety i na pewno Cie nie zaleje, a doda wizualnie troche objetosci ;)
Trudno zebys byl duzym bykiem, jak nie trenujesz typowo na mase, w ciula kalorii spalasz na treningach no i po budowie to bym powiedzial, ze jestes ekto z predyspozycjami, bo klata jest ok. Nie wiem jak przemiana materii u Ciebie :D
Budowa ciala jak moja, w okresie gdy byla mata+plus silka ;)
 
Dobrze wygladasz. Wystarczy, ze wiecej tluszczy i wegli wrzucisz do diety i na pewno Cie nie zaleje, a doda wizualnie troche objetosci ;)
Trudno zebys byl duzym bykiem, jak nie trenujesz typowo na mase, w ciula kalorii spalasz na treningach no i po budowie to bym powiedzial, ze jestes ekto z predyspozycjami, bo klata jest ok. Nie wiem jak przemiana materii u Ciebie :D
Budowa ciala jak moja, w okresie gdy byla mata+plus silka ;)

To teraz Cię zszokuję, jestem endo masa mi idzie bardzo łatwo znów zrzucanie już gorzej, przez to, że tak bardzo podniosłem intensyfikację treningów przez ostatnie lata zmienił mi się też metabolizm, jadam teraz lekko ponad 3000 kcal ale to z prochem i wszystkim. Ale wiadomo kulturystom nie jestem ale fajnie się podobać :D
 
T1gwnNF.png




Dzień 147- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, dzisiaj kolejny ciężki dzień ale widać, że potrzebuję jakiejś dłuższej przerwy niestety brak mi świeżości, trzeba będzie jutro odpocząć i wracać wypoczętym i dużo silniejszym nie ma że boli, dzisiejszy dzień w całości znów mi super wyszedł forma w bieganiu chyba życiowa wykręciłem dzisiaj takie czasy, że nawet się tego nie spodziewałem, widać odpowiednia suplementacja, dobra micha i ciągłe dążenie do celu przynosi zamierzone efekty, tak samo mam na treningach na salce mimo, że dzisiaj dostałem ostro po głowie podczas sparingu która jakiś czas teamu walczyła zawodowo, widać jak ogromne doświadczenie posiada i każdą moją akcje łatwo i szybko kontrował, widać jeszcze po 2 latach treningów nie mam co marzyć o walce na takim poziomie jestem zbyt narwany potrzebna mi bardzo dobra szkoła albo ktoś kto mi pokaże inny sposób walki, ale jestem zadowolony z lekcji !





Komentarz :





Trening :



Bieganie

-16km czas : 1h 0min 48sek (10km-38min 36sek/ 12km 46min 12sek) 3 NOWE REKORDY

-tętno 155-165

-średnie - 161

-Maksymalne - 185

-Kcal - 743



Muay Thai :

-rozgrzewka

-sparingi 4x3min

-worek 5x1min

-tarcze 5x1min

-obijanie w ringu 5x1min





Dieta :


1- 3 jaja + 50g boczku

2- 150g kurczaka + 225g kalafioru + 30g masła + odrobina bułki tartej

3- 150g kurczaka + 50g ryżu

4- 3 jaja + 80g mąki żytniej


index.php


index.php


index.php



Cheat w ciągu dnia :



8 sztuk ptasiego mleczka





Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-ZMA do spania 2 tabletki

-glukozamina 4 tabletki w ciągu dnia





















Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 148- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień nie treningowy




Siemka, dzisiaj dość luźny dzień ze względu na to że jestem konkretnie zajechany, zrobiłem sobie tylko wybieganie i podciągnąłem to pod dzień treningowy bo jednak starałem się biec w beztelenie, co do całego dnia to prawie cały Boży dzień widziałem się z dziewczyną, wolne miałem dopiero po 21 kiedy to ją odprowadziłem i wróciłem do domu, chwila czasu żeby zjeść coś ubrać się i lecieć w trasę która okazała się wielką pomyłką, czemu ? Warunki do biegania fatalne ślizgałem się nie miłosiernie mało sobie zębów nie wybiłem na chodniku a kiedy biegłem drogą to kierowcy wielce oburzeni bo tamuję im ruch o 22..., co do humoru to świetny i jeszcze długo taki pozostanie





Komentarz :



mimo delikatnej zmiany diety waga dalej w dół
morda.gif




Trening :



Bieganie

-12km czas : 52min 48 sek

-tętno 150-155

-średnie - 152

-Maksymalne - 198
morda.gif


-Kcal - 597





Dieta :


1- 3 jaja + 50g masła
2- brak

3- spaghetti z makaronu ciemnego kurczaka i wołowiny (100g makaronu + 300g mięsa)

4- 3 jaja + 80g mąki żytniej





Cheat w ciągu dnia :



kilka kawałków piernika z marmoladą, cola light





Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-ZMA do spania 3 tabletki

-glukozamina 4 tabletki w ciągu dnia





















Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 149- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień treningowy




Siemka, dzień treningowy ale niestety większość dnia po za domem stąd wyleciało tyle jedzenia a wieczorem musiałem uzupełniać ogólnie ten tydzień muszę wyluzować ze swoim życiem bo za dużo miałem tych treningów jestem strasznie przemęczony i jedyne o czym marzę do żeby się więcej wyspać, nie daję rady funkcjonować na lepszym poziomie w ostatnich dniach, co do treningu to wszedł średnio wychodzi zmęczenie materiału czasy dużo grosze niż ostatnio, muszę więcej odpocząć, co do zawodów to dochodzi do mnie powoli smutna informacja że możemy na nie jednak nie jechać bo bardzo mało ludzi z klubu jest na to chętnych, mnie to smuci bo jednak sporo czasu się przygotowywałem i wiele odpuściłem żeby się do nich dobrze przygotować zobaczę jak to będzie. Przepraszam za brak zdjęć w ostatnim czasie ale niestety mam niesamowity brak czasu żeby je zrobić, jadam zazwyczaj w biegu i na nic nie pozwalam sobie za bardzo, nie znoszę tego ale mam nadzieję że po maturze już sobie ułożę życie na spokojnie bo teraz nie ma na to czasu.





Komentarz :



mimo delikatnej zmiany diety waga dalej w dół, w dwa dni zeszło ponad 2,3kg jestem dumny



Trening :



Bieganie

-16km czas : 1h 5 min 48sek

-tętno 150-160

-średnie - 159

-Maksymalne - 223
morda.gif


-Kcal - 787





Dieta :


1- 3 jaja + 50g masła
2- brak

3- brak

4- odżywka białkowa + cukry





Cheat w ciągu dnia :



cukier, miód,



Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-ZMA do spania 3 tabletki

-glukozamina 4 tabletki w ciągu dnia

-Whey C6 60g do spania





















Kq9UaH8.jpg
 
co do zawodów to dochodzi do mnie powoli smutna informacja że możemy na nie jednak nie jechać bo bardzo mało ludzi z klubu jest na to chętnych
Kurwa, a co to wycieczka szkolna? Trochę jaja jakby się okazało, że ty wypruwasz flaki, a tu nie będziesz się ciurał na zawodach ;)
 
Chyba na to wychodzi, mało osób ostatnio chce jeździć na zawody, czas chyba lecieć gdzieś dalej. Bo nie po to już tyram 2 miechy w święta patrzę na to co jest na stole żeby usłyszeć że nie jedziemy, jutro się dowiem co i jak mam nadzieję że jakaś drobna ekipa na zawody będzie bo bardzo mi na tym zależy
 
T1gwnNF.png




Dzień 150- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień nie treningowy




Siemka, czuję się dzisiaj jakbym osiągnął swój limit, nie mam już na nic sił podniesienie się z łóżka było niesamowitym wyzwaniem, chęci na trening zero nie miałem nawet sił żeby wyjść pobiegać, zasypiam na siedząco w zasadzie momentami ale dam radę jeszcze troszkę i się wyśpię i odpocznę po zawodach teraz jeszcze się zepnę, co do całego dnia to treningu brak jak już wspominałem, doszedł za to basen i relaks, ostatnio sporo go ale mam nadzieję że przez to mi świeżość wróci której mi brakuje jutro już postaram się cisnąć na 120% jak to zawsze mam w planie jutro w miarę dobrze ułożył mi się dzień więc rano wpadnie pewnie bieganie a o 18 trening na salce więc nie ma źle. Dzisiaj humor mimo braku energii dalej dopisuję aż jestem zdziwiony, że mimo tego że jestem tak słaby humor utrzymuje się na takim poziomie wysokim.





Komentarz :



Do diety wleciała pokrzywa, czas spuszczać wodę.



Trening :


Wolne !





Dieta :


1- 3 jaja + 50g masła

2- 50g ryżu + 100g kurczaka

3- 50g ryżu + 100g kurczaka

4- 4 jaja + 30g masła + bułka

index.php


index.php



Cheat w ciągu dnia :



ciastko + gorąca czekolada



Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-ZMA do spania 3 tabletki

-glukozamina 4 tabletki w ciągu dnia























Kq9UaH8.jpg
 
T1gwnNF.png




Dzień 151- Przygotowania do Mistrzostw Polski ! Dzień nie treningowy




Siemka, dzisiaj kolejny mocny dzień, niestety dieta leży jest to związane z wyjściem na ślub do południa i w sumie do 15 nie było mnie prawie w domu bo jednak sporo załatwiania z tym było, co do siły to jestem padnięty niesamowicie potrzebuję kilku dni przerwy nie wiem kiedy wpadnie ale mam nadzieję że za jakiś czas bo tak się jeszcze nie czułem, co do treningów to weszły mega konkretnie ale niestety byłem na nich częściowo nie obecny, w następnym miesiącu chyba będę musiał ugryźć jakąś przedtreningówkę bo kolejny okres przygotowawczy zapowiada się jeszcze bardziej dziki niż obecny mimo że na 100% będzie dużo łatwiej bo nie ma świat ani nic takiego po drodze.





Komentarz :



Do diety wleciała pokrzywa, czas spuszczać wodę.



Trening :



Bieganie :

16km czas : 1h 4min 51sek

Tętno : 155-165

Średnie 163

Maks 237
morda.gif


Kcal 805


Muay Thai :

Rozgrzewka

Sparingi 5x3min

tarcze 10x3min



Dieta :


1- 3 jaja + 50g masła
2- Szejk z Białka i Carbo

3- 100g chelba białego + ser + szynka + pomidor

4- 4 jaja + 30g masła



Cheat w ciągu dnia :







Suplementacja :

-Vitamin A-Z 2 tabletki do śniadania

-glukozamina 4 tabletki w ciągu dnia

-60g Protein 80

-60g Carbo Pur























Kq9UaH8.jpg
 
Back
Top