1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Doping, sterydy i inne środki

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by midern, Oct 7, 2014.

1. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,011
    Zdobyte Lajki:
    8,528
    Punkty:
    1,790
    no to poprawić diete, nac mozesz dolozyc, dokwasić żołądek i będzie luksja.

marcinos likes this.
  2. marcinos

marcinos Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,602
    Zdobyte Lajki:
    874
    Punkty:
    40
  3. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,011
    Zdobyte Lajki:
    8,528
    Punkty:
    1,790
    aaa, to Ty totalnie początkujący. Masz te suple już kupione?

marcinos likes this.
  4. marcinos

marcinos Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,602
    Zdobyte Lajki:
    874
    Punkty:
    40
    tak, plus jakies witaminy, kapiele w magnezie, w temacie supli to tak, nigdy nie bralem nic oprocz gainera, teraz jestem na redukcji juz jakis czas, troche zeszlo, ale chcialbym wrzucic suple bo i stawy zaczynaja bolec i ogolnie zima i samopoczucie takie o.

5. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,011
    Zdobyte Lajki:
    8,528
    Punkty:
    1,790
    jak juz masz to. BCAA przed treningiem 10g, w nietreningowe mieszaj sobie z białkiem. Glutamine daj miedzy posilkami 5g. Wiecej już tego nie kupuj.

kreatyne 5g codziennie. Białko lepiej jakieś polskie kup olimp, trec, ale jak juz masz tamto to spoko. Ile białka to zalezy ile dostarczasz z diety. Bieganie jakies powyzej 30min nie polecam. Treningu na czczo też nie polecam.

Lepiej jakieś krótkie interwały w wolny dzien. No chyba, że jestes jakis ulany zwierz, to nie rob bo się przekrecisz.

marcinos and PeSTAo like this.
  6. marcinos

marcinos Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,602
    Zdobyte Lajki:
    874
    Punkty:
    40
    kreatyne kiedy brac? bialko ile czasu po treningu? nie jestem ulanym zwierzem, ale jakis czas temu mialem ponadrywane wiezadla 2 stopnia w obu kolanach, i lekki trucht zalecil mi fizjoterapeuta. I czy uwazasz, ze na redukcji dokupic jakies wegle?

7. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,011
    Zdobyte Lajki:
    8,528
    Punkty:
    1,790
    Kreatyna i białko bierz kiedy Ci pasuje. Wegli nie kupuj.

marcinos and PeSTAo like this.
  8. Seven25

Seven25 Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,749
    Zdobyte Lajki:
    1,321
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Dębica
    Kreatyne możesz śmiało brać kiedykolwiek, aczkolwiek unikałbym brania na pusty żołądek, posiłek jej nie przeszkadza, a może na czczo drażnić śluzówkę żołądka. 5g dziennie, jest ok nawet 356 dni w roku, według badań po treningu jest najbardziej anaboliczna, oczywiście nie musi być 5 minut po, możesz razem z białkiem jeśli chcesz pić po treningu. Białko możesz śmiało i godzinę po treningu, możesz też zaraz, ja mam uczucie zamulenia jak wypiję zaraz po treningu dlatego na spokojnie 20-30 minut po sobie piję, jeśli wezmę ze sobą bo nie przywiązuję do tego jakiejś wielkiej wagi :D. Białko po treningu wcale nie jest konieczne możesz sobie je uzupełnić posiłkiem. Węgle tak jak @lugasek pisze są zbędne, lepiej więcej żarcia ojebać. :D

9. dssport

dssport KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,285
    Zdobyte Lajki:
    2,156
    Punkty:
    1,190
    Tak mnie to ostatnio zastanawia. Kazdy pisze o tych 5g dziennie nie zaleznie od wagi tylko raz sie spotkalem z 1g na 1 kg masy. Dlaczego gosc co wazy 120 ma brac tyle samo co 80 kg?

10. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,011
    Zdobyte Lajki:
    8,528
    Punkty:
    1,790
    Tu chodzi tylko o wysycenie. Możesz ładować więcej, po prostu szybciej się wysycisz. Potem zejść na 3-5g na podtrzymanie. Jak szykujesz forme na np. jakieś zawody, to ładowanie jest nawet bardzo ok. Przez pierwsze 2-3 dni przyswajalność jest największa i mozesz zrobic pick formy. 1g na 1kg, to pierwsze słysze :) 1g na 10kg czesto w kulturystycznych poradach się pojawia. Ja bym się skłaniał ku 0,2g na 10 kg przy ładowaniu.

11. mewson

mewson Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,874
    Zdobyte Lajki:
    1,275
    Punkty:
    1,190
    Trochę dźwigałem za młodu, czytało się te wszystkie opinie na necie, stosowało jakieś pierdy, fazy nasycenia 30g dziennie, sratytaty etc.
    3g dziennie imo tak samo działa, niezależnie od stażu zawsze coś tam pomoże :)

12. panpan

panpan Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,702
    Zdobyte Lajki:
    1,668
    Punkty:
    1,790
    Nikt nic nie pisze o zwiększeniu ilości przyjmowaniu wody przy suplrmrntacji kreatyny. Mit czy prawda?

13. Pat Bateman

Pat Bateman UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,257
    Zdobyte Lajki:
    5,377
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
  14. Inkwizytor

Inkwizytor Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    97
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    140
    Zdania są podzielone ale picie wody na pewno nie zaszkodzi, najwyżej częściej będziesz korzystał z kibla. Co do dawkowania to ja znowu spotkałem się z następującym: 5g w dni nietreningowe i 10g w treningowe (5g przed i 5g po treningu), bez fazy nasycenia.

15. Piotrek1797

Piotrek1797 Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    579
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,190
    Ja kreatynę biorę tylko w dni treningowe. miarkę przed i miarkę po treningu. w trakcie treningu pije 1.5l wody i w ciagu dnia ponad 2l, nieraz 3. Nie wiem czy to jest aż tak dużo, ale w każdym bądź razie jest w porządku no i nie zmuszam się do picia na przymus

16. Plywak

Plywak Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    681
    Zdobyte Lajki:
    366
    Punkty:
    490
    doping, sterydy, a oni o kreatynie tylko piszą, jajka se miodem jeszcze posmarujcie, testosteron kurrrwaaa !!!!

rado1948, eazy-e-1997, panpan and 2 others like this.
  17. mewson

mewson Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,874
    Zdobyte Lajki:
    1,275
    Punkty:
    1,190
    Ić stont, kohones to same naturale!
    #timnatural

18. Piotrek1797

Piotrek1797 Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    579
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,190
    deka z teściem 1:2 :bomb:

19. skunx

skunx Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,753
    Zdobyte Lajki:
    5,172
    Punkty:
    1,190
    Ja pierdolę - w ręce me wpadły ostatnio 2 numery muscular development. Przejrzałem, te jebane bzdury i porady z dupy i bez żalu wywaliłem to do prawdziwego śmietnika. Na dwie gazetki znalazłem tam może z jedną osobę na zdjęciu która nie była nafutrowana koksem po same uszy. Kiedyś czytałem te ich bzdury i porady o kreatynie czy innym twarożku lub objętości treningowej a przecież to wszystko pieprzony bullshit bo chuj z tego co mówi koleś najebany insuliną . To samo dotyczy instagrama czy YouTube'a gdzie królują sami wyżyłowani kolesie bez tkanki tłuszczowej. Strength wars na koksie, seba kot na koksie, Ruscy powerlifetrzy wszyscy na koksie, brodacze z Crossfitu nasterydowani w chuj, bikini fitness na koksie, nawet kurwa Płetwal na koksie. Jak żyć? skąd brać motywacje - od Bonusa? Od Koike?
    I jeszcze te wszystkie pozerskie mordy spotykają się na jakiś Fibo Sribo i poklepują się po plecach i robią filmiki dla frajerów jak to nie mogą przestać rosnąć albo jak planują wycisnąć na klatę 400kilo... 400kilo kurwa? serio? nie wstyd im chujom ?

Grubas and panpan like this.
  20. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,178
    Zdobyte Lajki:
    13,021
    Punkty:
    1,190
    Wystarczy zobaczyć jak wygląda Da Costa, który określa się naturalnem i raczej wszystko wskazuje, że jest, a jak wyglądają inni, którzy ćwiczą dwa razy krócej od niego i niezbyt chętnie opowiadają o swojej "suplementacji".

skunx likes this.

Share This Page