Doping, sterydy i inne środki

myślę, że jest to trochę nieprawda. W sensie jak chcesz urosnąć i być dużym koksem, to masz absolutną rację. Ale np jak weźmiesz zwykłego gościa, który nie ma jakiejś wyspecjalizowanej diety i nie ćwiczy, wrzucisz go na cykl trt, powiedzmy nawet 250mg/tydzień, to po pewnym czasie GWARANTUJĘ ci, że takiemu gościowi zejdzie tkanka tłuszczowa. Po prostu testosteron tak działa - suprafizjologiczne dawki teścia będą promowały syntezę białek w mięśniach i zanik tkanki tłuszczowej. To zwykła fizjologia, ale oczywiści istnieją ludzie, którzy tak jak mówisz - genetycznie ni chuja nic się u nich nie zmieni, ale z punktu widzenia biologii, to jest to odstęp od normy IMO.
A tu się zgodzę w 100% bo nawet wrzucenie 50tki teścia w tygodniu da kolosalną różnicę.

Z tym że teść to jest jednak ingerencja w hormony i trzeba tego pilnować, a peptydy są bezpieczniejsze dla zwykłego "jasia" na pewno lepsze niż sarmy bo tam nikt nie wie co jest sypane.
 
A tu się zgodzę w 100% bo nawet wrzucenie 50tki teścia w tygodniu da kolosalną różnicę.

Z tym że teść to jest jednak ingerencja w hormony i trzeba tego pilnować, a peptydy są bezpieczniejsze dla zwykłego "jasia" na pewno lepsze niż sarmy bo tam nikt nie wie co jest sypane.
Co to so peptydy? Bo ja zwykły jasio jestem...
 
No właśnie taki mialem plan 250mg/tydzień enana. I tak to traktuje jak terapia trt.
125 co 3-4 dni żeby skoków stężeń nie było, a i tak zrobi robotę.

Ja tam jestem zdania że każdy facet po 40 powinien co tydzień 100tke w dupe przyjąć I by szybko przeszły wszystkie problemy "kryzysu wieku średniego".
Podłogi by były wymyte, treningi zrobione I żony dobrze wyruchane.
:roberteyeblinking:
 
Co to so peptydy? Bo ja zwykły jasio jestem...
Organiczne związki chemiczne krótsze łańcuchy aminokwasów.

Andrzej ty duzo pijesz na bank się znajdzie peptyd na poprawę wątroby:juanlaugh:

Jak ktoś się interesuje to fajny podcast dużo można się dowiedzieć


 
To dawaj ten peptyd na wątrobę!

a w ogóle to, kurwa, pomówienia :boystop:
Na wątrobę jako zabezpieczenie to wystarczy Essentiale Forte, sylimarol jakiś heparegen albo N-acetylcysteina (NAC).
Łatwiej dostępne i nie trzeba nic wbijać.

Tobie od tego picia to bardziej S-adenozylo-L-metionina (SAMe) to się na marskość wątroby stosuje
:juanlaugh:
 
@lugasek @Siwy25_1 wezme sie za diete, po prostu bede robil sobie szejki, szybko i kalorie bede mial, 2500 w tyle celuje. Juz odpada oxa, ale czy sam enan 250 tyg to taki zly pomysl. Wiem @lugasek, ze juz sie wypowiedziales, ale jakbym mial miche, to nie moge sobie tego dorzucic, dla poprawienia samopoczucia i motywacji? nie wiem kto jeszcze @vast? bo tutaj bede prowadzony wlacznie z odblokiem w okolicach pazdziernika.
 
@lugasek @Siwy25_1 wezme sie za diete, po prostu bede robil sobie szejki, szybko i kalorie bede mial, 2500 w tyle celuje. Juz odpada oxa, ale czy sam enan 250 tyg to taki zly pomysl. Wiem @lugasek, ze juz sie wypowiedziales, ale jakbym mial miche, to nie moge sobie tego dorzucic, dla poprawienia samopoczucia i motywacji? nie wiem kto jeszcze @vast? bo tutaj bede prowadzony wlacznie z odblokiem w okolicach pazdziernika.
wrzuć najpierw badania
 
@lugasek @Siwy25_1 wezme sie za diete, po prostu bede robil sobie szejki, szybko i kalorie bede mial, 2500 w tyle celuje. Juz odpada oxa, ale czy sam enan 250 tyg to taki zly pomysl. Wiem @lugasek, ze juz sie wypowiedziales, ale jakbym mial miche, to nie moge sobie tego dorzucic, dla poprawienia samopoczucia i motywacji? nie wiem kto jeszcze @vast? bo tutaj bede prowadzony wlacznie z odblokiem w okolicach pazdziernika.
Teść to zawsze dobry pomysł ;)
 
wrzuć najpierw badania
testosteron całkowity
testosteron wolny
estradiol
prolaktyna
progesteron

to wystarczy? kortyzol koniecznie? pozostale badania mam, iniekcja wplywa na wyniki aspal alat, teraz mam w normie, ale czesto zdarzalo mi sie miec ok 200.
 
testosteron całkowity
testosteron wolny
estradiol
prolaktyna
progesteron

to wystarczy? kortyzol koniecznie? pozostale badania mam, iniekcja wplywa na wyniki aspal alat, teraz mam w normie, ale czesto zdarzalo mi sie miec ok 200.
lh,fsh, shbg jeszcze

a reszta wszytko w normie? ty nie miałeś cukrzycy czasem?
 
testosteron całkowity
testosteron wolny
estradiol
prolaktyna
progesteron

to wystarczy? kortyzol koniecznie? pozostale badania mam, iniekcja wplywa na wyniki aspal alat, teraz mam w normie, ale czesto zdarzalo mi sie miec ok 200.

Ciśnienie krwi sprawdz jakie masz przed cyklem.

Dodatkowo cholesterol.

Imo dwie ważne rzeczy, a czesto pomijane.
 
Długie czy krotkie estry tescia sa lepsze dla poczatkujacego? Celem nabrania troche. I czy macie jakieś sprawdzone stronki/kontakty? Teraz duzo tego wiec pole do oszustwa tez wieksze hehe
 
Długie czy krotkie estry tescia sa lepsze dla poczatkujacego? Celem nabrania troche. I czy macie jakieś sprawdzone stronki/kontakty? Teraz duzo tego wiec pole do oszustwa tez wieksze hehe
ja bilem enan na pierwszy cykl i nabilo mnie okrutnie
 
Długie czy krotkie estry tescia sa lepsze dla poczatkujacego? Celem nabrania troche. I czy macie jakieś sprawdzone stronki/kontakty? Teraz duzo tego wiec pole do oszustwa tez wieksze hehe
Ja pierwszy "cykl" wbrew szamanom, że długie estry to na masę leciałem sam enan 200 co 4 dni i wystarczyło, żeby zrobić znaczący progres.

-10 kg na wadze - 20 cm w pasie, a wszystkie inne obwody w górę
:śmiech:
 
Ja pierwszy "cykl" wbrew szamanom, że długie estry to na masę leciałem sam enan 200 co 4 dni i wystarczyło, żeby zrobić znaczący progres.

-10 kg na wadze - 20 cm w pasie, a wszystkie inne obwody w górę
:śmiech:
ile leciales na enanie?
 
Do wrzesnia poleci enan, nic innego nie bede dorzucal. 125 co 3-4 dni.

No to rozsądnie. Tylko badania rób! Jak długi cykl planujesz? Czy może jak zdrowie pozwoli to terapia permanentna będzie?

EDIT, sorry lol przeczytałem "OD września", nie było tematu.

PS sermy załatw, clomidy, etc. inhibitory aromatazy i cabergoline na zbijanie prolki.

PS 2 jak ci trądzik wypierdoli to finsteryd lub dutasteryd ładuj
 
Last edited:
Badanie po 2-3 tygodniach i pozniej co miecha. Nie powiem ci teraz ile czasu, znam ludzi, ktorzy mowia, ze juz nigdy nie zejda :) Ktos kto mnie prowadzi, mowi, ze enanie pol roku zebym sobie polecial. Jesli wyniki beda ok to taki jest plan na teraz.
 
Pytanie z innej polki Mordy... :lol:
Utrata nasienia, seks/masturbacja a budowanie masy miesniowej?
Czytalem kiedys że ze sperma sporo hormonow spierdala z organizmu tez te dzieki ktorym buduje sie miesnie.
Zaglebial sie ktos w temat?
 
Back
Top