De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Boli mnie wasz brak szacunku do samych siebie, on na was szcza, wy jesteście na pstryknięcie palca czytaj " byle wysryw":kis:
Czyli po prostu boli atencja dla młodego baristy krótko mówiąc :korwinlaugh:

Nikt nikogo przecież nie zmusza do pisania z nim. Ktoś chce dla beki napisać odpowiedź to niech pisze.

Tak samo bylo z ryba. Najwieksi wojownicy szacunku do siebie pisali z nim największe i najdłuższe elaboraty w stylu "a ty to taki!", po czym chcieli z pizdy pouczać innych by go ignorowali samemu nie stosując sie do swoich złotych rad.


Pytanie, po chuj?
 
No już już, po co te nerwy :blebleble:
6CEFBEDD-79FF-4EF0-9C41-E0B24CFD0663.jpeg
 
Ukryty przekaz? :zakręcony:
Pyra zginiesz Siedem? :wow::brainoverload::ponymindfuck:
Krecik @Siedem w niebezpieczeństwie? :scary:
Ale wjechała mi rozkimina, niczym @Roshi po grzybach :jarolaugh:
:no no:
pyra - bo jest okragly, prawie nog nie widac i slodki w drodku niczym ziemniak :mamed:
n to literowka, najebany byl jak zakladal maila i mu sie kliknelo, od tamtej pory nie wie jak zalozyc nowy
:beczka:
ta siodemka to pewnie jakas dlugosc :awesome: albo jego szczesliwa liczba
:mjsmile:
zgierza chyba nie musze tlumaczyc?
comment_GiozLrg0ekHbHglKKgQ4yELXOe0WA0K2.jpg
 
Last edited:
pewnie mial jakies banalne pytanie dotyczace ekspresu ale sie bal zapytac publicznie zeby sie z niego nie śmiali


Chciał się zapytać czy Cię z roboty przypadkiem nie wylali, bo masz coś podejrzanie za dużo czasu wolnego na zabawę z ekspresem.

:jjsmile:
 
Może i ja się skuszę na kolbę. ::clintdis::

Podziel się opinią jak znajdziesz coś wartego uwagi. :goldi:
Do domowego użytku dla mnie zdało egzamin idealnie. Kilka nieudanych kaw na początek żeby dograć wszystko, ale wpadł sąsiad i wyjaśnił wszystko.

Dla 2 osób w sam raz. Gorzej jak trzeba zrobić kilka kaw więcej w tym samym czasie. Bojler i pojemnik na wodę jednak małe.

Jakościowo - TOP

Jedna uwaga dla mnie kompletnie nieistotna, ale kilka osób mi zwracało uwagę: lelit mają kolby o rozmiarze 57 mm i podobno nie jest to bardzo popularne i mniej jest akcesoriów dostępnych…ale chuj wie, mi to ma parzyć kawę po prostu i nie wiem co ja miałbym kupować do tego :fjedzia:
 
Back
Top