De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

OMG każdy z tych ekspresów widze ze na allegro jest tańszy o 200-300 zł jakieś niż na rtv po tych ich super obniżkach
 
Jura. Jura i może jeszcze Jura. Posiadam 2 modele regenerowane. Nic się z nimi m nie dzieje, a smaczna kawusia.

Pan @Evo juz mi natlukl do glowy zeby nie kupowac z Jury bo to jest dla firm ekspres a do uzytku domowego wystarczy De Longhi , ale dziekuje za wskazanie
 
Jura. Jura i może jeszcze Jura. Posiadam 2 modele regenerowane. Nic się z nimi m nie dzieje, a smaczna kawusia.
Potwierdzam. Miałem w pracy, kupiłem mniejszy do domu, Wcześniej miałem wysoki model Siemensa, który ciągle się psuł i nigdy nie parzył kawy jak trzeba.
 
Czy De Hujnghi przetrwa kocią karmę zamiast kawy?

8E3F170E-DFC0-46E3-9DAC-8DBA05F87457.jpeg
 
sami eksperci wydający na ekspresy do kaw po 5k tu widze...

nie zamierzam przeplacac za Jurę, która też nie jest idealna i też się psuje i ma jakieś wady przecież, do użytku domowego (aż 2-4 osób! na dobę) wystarczy mi De Longhi, chciałem tylko dograć model
 
sami eksperci wydający na ekspresy do kaw po 5k tu widze...

nie zamierzam przeplacac za Jurę, która też nie jest idealna i też się psuje i ma jakieś wady przecież, do użytku domowego (aż 2-4 osób! na dobę) wystarczy mi De Longhi, chciałem tylko dograć model
To nie pykło!!!!

Jura !!!
Jura !!!!
Jura Jura JuJura!!!
Jura Jura!!

Dalem za regenerowano jure 1250 zł, a nie 5k
 
Piję tylko w Jura Giga S8 XC biturbo, chłodze tylko w Smeg, piekę tylko w Miele, a dla Ciebie mam Thermomix® inteligentne wielofunkcyjne zachodnie urządzenie kuchenne, zaprojektowane do przyrządzania codziennych domowych posiłków a także bardziej wymagających dań.
Wiadomo, Jura nie jest dla każdego, trzeba mieć hajs i dużą klasę. Jak ktoś chce pić zwykłą kawę, niech sobie kupi DeLonghi. :wink:
 
Ja mam tego bodaj 5 rok.

Zwykłe, małe gówienko, tyle że z kolbą więc potrzebny młynek. Dla mnie OK, bo w domu praktycznie tylko ja piję kawę i to zazwyczaj espresso, więc żaden kombajn nie był mi potrzebny. Kawa smaczna, zero problemów użytkowych.

+ kiedyś byłem w jakimś airbnb i mieli zwykłą kawiarkę i kawa z niej dosłownie mnie uwiodła. Nie lubię gratów w chacie, a więc druga maszyna do kawy mi nie potrzebna, ale czasem mnie nachodzi myśl, żeby jednak kupić.
 
Ja mam tego bodaj 5 rok.

Zwykłe, małe gówienko, tyle że z kolbą więc potrzebny młynek. Dla mnie OK, bo w domu praktycznie tylko ja piję kawę i to zazwyczaj espresso, więc żaden kombajn nie był mi potrzebny. Kawa smaczna, zero problemów użytkowych.

+ kiedyś byłem w jakimś airbnb i mieli zwykłą kawiarkę i kawa z niej dosłownie mnie uwiodła. Nie lubię gratów w chacie, a więc druga maszyna do kawy mi nie potrzebna, ale czasem mnie nachodzi myśl, żeby jednak kupić.
Seba takiego gufna dla plebsu nie weźmie, przecież tu trzeba kolbe nabijać jak jakiś parobek
 
Seba takiego gufna dla plebsu nie weźmie, przecież tu trzeba kolbe nabijać jak jakiś parobek
Tata Anżej by mu nabijał :awesome:
Ja mam taki sam model,teraz w grudniu minęło dwa lata i odpukać żadnych problemów.
Fakt,że to taki pseudo ekspres,ale do moich celów jest wystarczający,bo w domu piję kawę,tylko w weekendy,czasem żona też się takiej napije,więc łącznie to może 12-14 kaw w miesiącu.
Poza tym jest bardzo kompaktowy i idealnie pasuje do małej kuchni,nie zajmuje dużo miejsca, a kupiłem go na promocji w dobrej cenie,więc dla mnie same plusy.
 
Biore ten model co kosztuje 2,8k i wyswietlacz ma chociaz a te tansze nie mialy, tylko jakies napisy.

Dokupywac gwarancje ta 5 letnia na uszkodzenia mechaniczne za 1000 zl ?

U mnie woda z kamieniem ogolnie i sie jeszcze tylko nad tym zastanawiam..
 
Biore ten model co kosztuje 2,8k i wyswietlacz ma chociaz a te tansze nie mialy, tylko jakies napisy.

Dokupywac gwarancje ta 5 letnia na uszkodzenia mechaniczne za 1000 zl ?

U mnie woda z kamieniem ogolnie i sie jeszcze tylko nad tym zastanawiam..
Na wodę z kamieniem nie dostaniesz gwarancji. Tak samo jak na uszkodzenia występujące w wyniku złego użytkowania.
Sprawdzą czy czyściłeś po tylu użyciach na ile jest zaprogramowane jak nie czyściłeś to nie masz gwarancji. Koleś w tym robi dobrze przeczytaj warunki gwarancji.

Jak będziesz dbał i regularnie go czyścił to będzie żył.
 
Na wodę z kamieniem nie dostaniesz gwarancji. Tak samo jak na uszkodzenia występujące w wyniku złego użytkowania.
Sprawdzą czy czyściłeś po tylu użyciach na ile jest zaprogramowane jak nie czyściłeś to nie masz gwarancji. Koleś w tym robi dobrze przeczytaj warunki gwarancji.

Jak będziesz dbał i regularnie go czyścił to będzie żył.

Yyyy czyli nawet jak sie cos tam porobi od kamienia to mowisz ze nie zwroca?

A typ w sklepie bajerowal ze za wszystko zwracaja przy tej dodatkowej gwarancji

Ps.
To moze zadzwonie na infolinie de longhi i tam poznam szczegoly o ile jest taka mozliwosc
 
Yyyy czyli nawet jak sie cos tam porobi od kamienia to mowisz ze nie zwroca?

A typ w sklepie bajerowal ze za wszystko zwracaja przy tej dodatkowej gwarancji

Ps.
To moze zadzwonie na infolinie de longhi i tam poznam szczegoly o ile jest taka mozliwosc
Przeczytaj warunki gwarancji. Tam będzie wszystko napisane.

Koleś robi ekspresy i mówi, że ludziom się jebią, bo nie dbają o regularne czyszczenie i odkamienianie obiegu.
U niego w firmie jak ekspres ma program "czyszczenie po 1000 kaw", a nie zrobisz i się zjebie na 1001 kawie to nie uznają reklamacji na gwarancję.
 
Przeczytaj warunki gwarancji. Tam będzie wszystko napisane.

Koleś robi ekspresy i mówi, że ludziom się jebią, bo nie dbają o regularne czyszczenie i odkamienianie obiegu.
U niego w firmie jak ekspres ma program "czyszczenie po 1000 kaw", a nie zrobisz i się zjebie na 1001 kawie to nie uznają reklamacji na gwarancję.

A tak serio to nie ma czegoś takiego jak gwarancja dodatkowa sklepu, to ściema żeby opierdolic ludzi z hajsu... Wie to każdy kto robił jako sprzedawca ^^
:tiphatb:
 
Last edited:
Back
Top