De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Jak wolisz, w takim razie już się nie wtrącam i nie będę Ci tłumaczył co z nim będzie nie tak dość szybko

W kazdym sie cos psuje jak sie zle uzytkuje, niezgodnie z instrukcją ^^
To samo jest z ekspresami Jury. Nie ma nic idealnego co przetrwa nieudolność ludzką.
 
Ja mam zajebistego zelmera, najlepsza kawa jaka piłem pochodzi z tego ekspresu. Żadne kawiarniane nie mają podjazdu. Co prawda po pięciu latach ujebała się jedna część w module zaparzacza, pewnie bym to sam naprawił za grosze ale po rozebraniu i diagnozie tak długo zbierałem się żeby do tego usiąść że zapomniałem jak to złożyć.

Podsumowanie mojego wywodu jest takie że zelmer robił zajebiste rzeczy, szkoda że marka się sprzedała i posypała jak domek z kart.
 
U Was tez tak duzo mleka leje przy wyborze latte machiato ???

Wczoraj myslalem ze to blad i przerwalem proces, dzis przeczytalem dokladniej instrukcje i po prostu dalem ekspresowi ja zrobic od A do Z i wszystko wyszlo dobrze, ale nigdy nie sadzilem ze az tyle mleka naleje czyli jakies 3/4 wizualnie szklanki wychodzi i dopiero potem leje troche kawy i gotowe.

Latte Machiato bardzo ladnie wyszlo i z dodatkiem 1 lyzeczki cukru trzcinowego bardzo dobrze smakuje. ( kawa prima ziarnista o mocy 7 )
 
U Was tez tak duzo mleka leje przy wyborze latte machiato ???

Wczoraj myslalem ze to blad i przerwalem proces, dzis przeczytalem dokladniej instrukcje i po prostu dalem ekspresowi ja zrobic od A do Z i wszystko wyszlo dobrze, ale nigdy nie sadzilem ze az tyle mleka naleje czyli jakies 3/4 wizualnie szklanki wychodzi i dopiero potem leje troche kawy i gotowe.

Latte Machiato bardzo ladnie wyszlo i z dodatkiem 1 lyzeczki cukru trzcinowego bardzo dobrze smakuje. ( kawa prima ziarnista o mocy 7 )

Powinieneś jeszcze zamieszczać zdjęcia każdej zaparzonej kawy.

I cukru trzcinowego.

:mamed:
 
Jak zostanę przywódcą niezależnego świata to obiecuję sobie kupić ekspres ekskluzywnej marki Jura.

Póki co "git parzącha" co wykręca kręgosłup niczym diabeł z piekła.
 
ja mam siemens eq6 plus, polecam. de longhi to gówno, sorry brad.

jesteś jednym z tych klientów którzy wybrali philipsa i siemensa i dali sie nabrać na namowę pracownika sklepu z którego miał prowizję za sprzedaż bo te dwa modele ciągle próbują się wyzbyć :awesome:
 
jesteś jednym z tych klientów którzy wybrali philipsa i siemensa i dali sie nabrać na namowę pracownika sklepu z którego miał prowizję za sprzedaż bo te dwa modele ciągle próbują się wyzbyć :awesome:
o patrzcie go jaki ekspert. mówię ci bastiao bierz tego siemensa, jest lepszy w obsłudze i łatwiejszy w utrzymaniu czystości. no i robi lepszą kawę.
 
jesteś jednym z tych klientów którzy wybrali philipsa i siemensa i dali sie nabrać na namowę pracownika sklepu z którego miał prowizję za sprzedaż bo te dwa modele ciągle próbują się wyzbyć :awesome:
A Ty jesteś jednym z tych klientów,którzy wybrali De Longhi :fjedzia:
I tak,tak,wszyscy są robieni w chuja w sklepie, tylko Tobie @Baasteek sprzedawca powiedział prawdę jak to wszystko działa i jesteś prawdziwym rekinem biznesu :jarolaugh:
 
nawet nie wiesz jaki absurd mialem w sklepie, szkoda ze nie wszedlem z wlaczona kamerą do sklepu bym Ci puscil to bys inaczej teraz pisal :DD

Gość mi pomagał wybrać konkretny model De Longhi, bo tak sobie zażyczyłem, bo mialem pare pytań aby ostatecznie wybrać który z nich kupuje, a chwile potem drugi doradca slyszac o jakim rozmawiamy zaczal opierdalac tamtego ze mi nie poleca Siemensa albo Philipsa :jarolaugh:
( mimo ze tamten na poczatku spytal czy nie chce siemensa albo philipsa, ale stanowczo mu odparłem ze interesuje mnie tylko ekspres De Longhi )


No to jest po prostu jakiś obłęd, powinni do huja coś z tym zrobić... bo to niszczy rynek.
 
Back
Top