Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Screenshot_2022-10-09-14-18-11-24_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg


:roberteyeblinking:
 
A drugi najmądrzejszy wyjebał maszynopis większy niż scenariusz tamtego filmu o agresji tego tekstu, a przecież jest największym znawcą filmowym na tym forum
Dobre, az zaplulem monitor, bo pamietam doklanie jak pisal, ze jest najwiekszym znawca filmowym na forum :D
 
Prosta ankieta. Dostosuje się.
Nie znam w ogóle tematu, ale kilka lat temu już była podobna ankieta. Wewiur farmazoniarz został przez kilku userów przyciśnięty i założył ankietę czy ma odejść. No i tyle wewiura widzieliśmy :lol:
Jeżeli chcesz odejść to spierdalaj bez ankiety, jeżeli nie chcesz odejść to nie odchodź i pierdol ankietę.
Proste.
 
Nie znam w ogóle tematu, ale kilka lat temu już była podobna ankieta. Wewiur farmazoniarz został przez kilku userów przyciśnięty i założył ankietę czy ma odejść. No i tyle wewiura widzieliśmy :lol:
Jeżeli chcesz odejść to spierdalaj bez ankiety, jeżeli nie chcesz odejść to nie odchodź i pierdol ankietę.
Proste.
wyjebał z forum jak przez szyberdach
 
A drugi najmądrzejszy wyjebał maszynopis większy niż scenariusz tamtego filmu o agresji tego tekstu, a przecież jest największym znawcą filmowym na tym forum


Ty sobie wymyśliłeś, że jestem największym znawca filmowym.

Normalna rzecz nie zawsze poznać jakiś cytat.

Jesteś agresywnym typem który jest dumny, że gardzi ludźmi, chce ich bić, i ktoś się dziwi, że gdy grozisz w zartach- ktoś weźmie to za Twoje typowe postępowanie.


Ok. Pominmy ten wpis. To co jest w moim elaboracie dalej jest prawda o Tobie. To, że raz nie byłeś wstrętnym chujem nie sprawia że nim nie jesteś gdy nim jesteś :)


Poza tym wstyd mi trochę, że nie poznałem. Jednak mam wady jakieś :(
 
Co za kwiaty :jarolaugh:
Pan Miękki Konar, którego już kilka osób rozgryzło, że jest google'owym mitomanem, się posrał, bo mu to kiedyś wytknąłem i teraz załączył misję "mściwy skurwiel". No i popłakał się przy akompaniamencie odezwy do ludu moderującego miast i wsi, marsylianki i "ody do uciemiężonych wukrinian", iż wrogi element szplinowy użył wobec niego ciężkiego oręża w postaci tekstu z najlepszej komedii świata, co omal nie doprowadziło do ludobójstwa. Bareja byłby ze mnie dumny :antonio:
Ty szplinie Ty jeden! ::duszenie::
 
To już ci chłopcy mają więcej jaj niż niektóre panienki z tego forum

:juanlaugh:
W czasach gimnazjalnych często bawiliśmy się w muki (pokazujesz kółko palcem i jak ktoś spojrzy walisz mu z pięści w ramie), nakurwialiśmy z całej siły, posiniaczone barki to była normalka, jak ktoś dobrze zajebał to skóra pękała a potem strupy, działało to jak test męstwa, wiadomo było kto jest miękka faja. :beczka:
Trzeba zrobić taki na cohones, kto nie przejdzie wypierdala. :mamed:
Halibut samym założeniem tego tematu pokazał do której grupy należy, także ten, w podskokach kurwa!
 
@szplin rybie sie koncza argumenty, ze juz robi takie szpagaty, ze bronie ciebie, bo atak na ciebie to jak atak na mnie, legitnie kurwa ;D ty go atakujesz czesciej, a ja brutalniej, czuje sie jakbym byl w zerowce :D i jeszcze hef caly na bialo wkracza i wyjasnia mnie jaka jestem patologia, mam taka zieje z tego tematu jak malo co.
 
:juanlaugh:
W czasach gimnazjalnych często bawiliśmy się w muki (pokazujesz kółko palcem i jak ktoś spojrzy walisz mu z pięści w ramie), nakurwialiśmy z całej siły, posiniaczone barki to była normalka, jak ktoś dobrze zajebał to skóra pękała a potem strupy, działało to jak test męstwa, wiadomo było kto jest miękka faja. :beczka:
Trzeba zrobić taki na cohones, kto nie przejdzie wypierdala. :mamed:
Halibut samym założeniem tego tematu pokazał do której grupy należy, także ten, w podskokach kurwa!
Muki to było coś :antonio:
 
@szplin rybie sie koncza argumenty, ze juz robi takie szpagaty, ze bronie ciebie, bo atak na ciebie to jak atak na mnie, legitnie kurwa ;D ty go atakujesz czesciej, a ja brutalniej, czuje sie jakbym byl w zerowce :D i jeszcze hef caly na bialo wkracza i wyjasnia mnie jaka jestem patologia, mam taka zieje z tego tematu jak malo co.
I nie zapomnij! Jesteś ‚bully’! :suchykarol:
 
Back
Top