Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Ten temat to hit. Następny temat proponuje " czy halibut jest brucem Lee?"

Do tego mu daleko:


Najlepsze że nieoficjalną nagrodą dla wygranego ankiety miał być ban, a finalnie djuk go dostał jako nagrodę pocieszenia za wytrwałą walkę o 1 miejsce. :rofl:
 
"Pytał ich namiestnik: Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił? Odpowiedzieli: Barabasza!”

pomysł by zamiast ryby poleciala głowa fałszywego proroka od freakowych gal jest idealny.

"Zlo to zlo, male, duze, wieksze, proporcje sie zacieraja.. Jesli jednak mam wybierac miedzy wiekszym a mniejszym zlem.... wole czytac o ukraincach"
 
nie wiem co masz do @szplin ,ale ja zawsze bede za nim. Z prostego powodu, cos potrzebuje, zawsze mi odpowie. Nigdy nie widzialem, zeby byl niemily, oprocz jednej osoby. Nie wiem po co sie w to pchasz.
No właśnie więcej osób obraża, niż tylko człowieka rybę. Zresztą parę postów wyżej grozi mi wpierdolem za to, że dostanie bana za wyzwiska... Trochę dziwne, bo powinien grozić redakcji, ale dobra. Coś się temu misiu odkleiło i myśli, że każdego może wyzywać. Ps. W nic się nie pcham, uważam że to forum jest barwniejsze dzięki przekrojowi przez społeczeństwo, nawet jeśli jeden jest marudny a drugi wyzywa bez powodów. Proste. A zamiast głosowania czy wypierdolić Hala powinniśmy zrobić głosowanie czy nie przywrócić Odyńca, za którym tęskni zdecydowana większość forum. O ile Odyniec jeszcze miałby chęć wrócić.
 
Ktoś tu chyba chce żeby matka miała syna bez zęba

I nie mówcie mi, że to nie jest jakaś patologia. Jak to sam Szplin lubi nazywać? Za mniejsze przewiny nazywa innych gównem i podludzmi. To kim on jest, jeżeli określenia, jego ulubione, podludz, gówno, to za mało?

nie wiem co masz do @szplin ,ale ja zawsze bede za nim. Z prostego powodu, cos potrzebuje, zawsze mi odpowie. Nigdy nie widzialem, zeby byl niemily, oprocz jednej osoby. Nie wiem po co sie w to pchasz.


Czy Ty jesteś jakiś ograniczony, że nigdy nie widziałeś by Szplin był niemiły, oprócz jednej osoby? Już ja i Bastek to więcej niż jedna osoba. Miliony mieszkańców Polski którym by skakał po głowie, uważał za podludzi itd to też więcej niż jedna osoba.
Od kilku miesięcy regularnie uprawia hejt na forum.
Czesciej niż Ty i mniej patologicznie, ale jednak.
Ciągnie swój do swego. Bronisz go bo atak na niego to atak na Ciebie.
Pogróżki do nołnejma z sieci. Do kolejnej obcej osoby.
To nie tylko patologia, ale czysty bezsens i głupota.

I tacy ludzie stawiają się wyżej od Ukraińców xd

To Wy robicie te patologie w Polsce i Was powinno się bac. Nie słyszałem by Ukraińcy chcieli nas zabijać. Za to tu czytam, że chcą userzy, Polacy, skakać po głowie, wybijać zeby. I jeszcze, że są dumni iż są taka patusiarnia.

Tak, wiem, że złapiesz mnie za jakieś słówko czy skrót myślowy, ale ja już się nie dam sprowokować patologii.

Kurwa, straszyć wybiciem zębów mimo, że typ go nawet nie obraził w sumiw xd
To musisz, z logiki to wynika, uznać, że Szplin za swoje teksty powinien nie mieć już żadnego zęba?
 
Last edited:
I nie mówcie mi, że to nie jest jakaś patologia. Jak to sam Szplin lubi nazywać? Za mniejsze przewiny nazywa innych gównem i podludzmi. To kim on jest, jeżeli określenia, jego ulubione, podludz, gówno, to za mało?




Czy Ty jesteś jakiś ograniczony, że nigdy nie widziałeś by Szplin był niemiły, oprócz jednej osoby? Już ja i Bastek to więcej niż jedna osoba. Miliony mieszkańców Polski którym by skakał po głowie, uważał za podludzi itd to też więcej niż jedna osoba.
Od kilku miesięcy regularnie uprawia hejt na forum.
Czesciej niż Ty i mniej patologicznie, ale jednak.
Ciągnie swój do swego. Bronisz go bo atak na niego to atak na Ciebie.
Pogróżki do nołnejma z sieci. Do kolejnej obcej osoby.
To nie tylko patologia, ale czysty bezsens i głupota.

I tacy ludzie stawiają się wyżej od Ukraińców xd

To Wy robicie te patologie w Polsce i Was powinno się bac. Nie słyszałem by Ukraińcy chcieli nas zabijać. Za to tu czytam, że chcą userzy, Polacy, skakać po głowie, wybijać zeby. I jeszcze, że są dumni iż są taka patusiarnia.

Tak, wiem, że złapiesz mnie za jakieś słówko czy skrót myślowy, ale ja już się nie dam sprowokować patologii.
No offesne ale Ty to masz cos z Korwina :korwinlaugh: czyta sie Twoje posty juz sie nawet pojawia iskierka nadziei w glowie i nagle odpalany jest protokół "Dima" jak u Pana Janusza protokół 4.7% i jest wjazd o ukrach niczym Korwin za starych czasow o Hitlerze :waldeklaugh: wiem ze miales dobre intencje pisząc ten post i pewnie korwin tez mial jakies tam intencje tlumaczac ludziom na przykladzie Hitlera i jego polityki ale nie, tak sie nie przekonuje ludzi. Nie porownuje sie grupy ludzi do grupy przez tych ludzi nielubianej.


Az by sie chcialo przerobic klasyka "Panie Halibut nieeeee!" I wtedy wychodzisz Ty "a ma Pan dowod ze ukriancy?... ty robisz to i to, dobrym przykładem sa ukraincy.." i napedzasz znowu to kolo dyskusji spierdolenia na forum. Czy ma Pan dowod? Niestety nie mam ale mysle ze idzie to wydedukowac :korwinwhat: no i kolejna sprawa, ciagle wracasz do tych tematow. Po co?
 
No offesne ale Ty to masz cos z Korwina :korwinlaugh: czyta sie Twoje posty juz sie nawet pojawia iskierka nadziei w glowie i nagle odpalany jest protokół "Dima" jak u Pana Janusza protokół 4.7% i jest wjazd o ukrach niczym Korwin za starych czasow o Hitlerze :waldeklaugh: wiem ze miales dobre intencje pisząc ten post i pewnie korwin tez mial jakies tam intencje tlumaczac ludziom na przykladzie Hitlera i jego polityki ale nie, tak sie nie przekonuje ludzi. Nie porownuje sie grupy ludzi do grupy przez tych ludzi nielubianej.


Az by sie chcialo przerobic klasyka "Panie Halibut nieeeee!" I wtedy wychodzisz Ty "a ma Pan dowod ze ukriancy?... ty robisz to i to, dobrym przykładem sa ukraincy.." i napedzasz znowu to kolo dyskusji spierdolenia na forum. Czy ma Pan dowod? Niestety nie mam ale mysle ze idzie to wydedukowac :korwinwhat: no i kolejna sprawa, ciagle wracasz do tych tematow. Po co?

Serio, z tego komentarza wyniosłeś tylko tekst o Ukraińcach, zresztą bardzo na miejscu?

Przywalasz się na siłę :)

Możesz napisać w czym się ze mną nie zgadzasz i dlaczego w opinii o Szplinie jaka wyraziłem.
 
Po co wracam do tematu Szplina i Marcinosa, którzy kolejne dnie mnie obrażają, grożą, wylewają kał, i odnoszę się do tego? Dlaczego krytykuje patusiarski wpis wobec Drzewa? A czemu nie mam tego krytykować?
Czy po co wspomniałem o Ukraińcach? Jeżeli z tego komentarza tylko to ci się rzuciło w oczy to trochę słabo. Zwłaszcza iż porównanie jest bardzo na miejscu i odpowiednie. On ciągle pisze o gównie i podludziach, a nie czytam byś zarzucał mu, że ciągle o tym wspomina i do tego wraca.
Nie bylo na miejscu, zupelnie nie na miejscu. Wiekszosc osob tu nie boi sie ukrow bo sa patologia tylko ich wkurwiaja ukry bo sa jebanymi pijawkami w wielu przypadkach. Ale to nie temat o nich takze nie zamierzam sobie juz scierac dotykowego ekranu na tych ludzi.

Wy to sie zachowujecie jakbyscie mieli internet od wczoraj. Obrzucacie sie jakimis argumentami z dupy, i odbijacie w nieskonczonosc pileczke. Juz nawet wiekszosc 13 latkow wiedza ze jak ktos mu rucha stara podczas meczy w counter strike to tak na prawde tego nie robi i trzeba uposledzonego olac i nie tracic na siebie czasu.



Wasza kłótnie mozna świetnie zobrazowac sytuacja gdy w "down to road" kossakowski bierze chore dziecko na mecz w squasha, te dziecko gra samo i odbijaja same pilke od sciany myslac ze w koncu wygra...
 
Serio, z tego komentarza wyniosłeś tylko tekst o Ukraińcach, zresztą bardzo na miejscu?

Przywalasz się na siłę :)
Wszyscy się kurwa do ciebie przywalają na siłę, ty po prostu robisz wiecznie to samo i się Dziwisz że co chwilę kto inny ci kurwa uwagę zwraca.
Ps: dosypali magicznie głosów i pewność siebie widzę wzrosła, atencja jest, cel osiągnięty.
Rozejść się.
 
Nie bylo na miejscu, zupelnie nie na miejscu. Wiekszosc osob tu nie boi sie ukrow bo sa patologia tylko ich wkurwiaja ukry bo sa jebanymi pijawkami w wielu przypadkach. Ale to nie temat o nich takze nie zamierzam sobie juz scierac dotykowego ekranu na tych ludzi.

Wy to sie zachowujecie jakbyscie mieli internet od wczoraj. Obrzucacie sie jakimis argumentami z dupy, i odbijacie w nieskonczonosc pileczke. Juz nawet wiekszosc 13 latkow wiedza ze jak ktos mu rucha stara podczas meczy w counter strike to tak na prawde tego nie robi i trzeba uposledzonego olac i nie tracic na siebie czasu.



Wasza kłótnie mozna świetnie zobrazowac sytuacja gdy w "down to road" kossakowski bierze chore dziecko na mecz w squasha, te dziecko gra samo i odbijaja same pilke od sciany myslac ze w koncu wygra...


W moim komentarzu kompletnie nie chodziło o dyskusje o Ukraińcach.
Wkurwił mnie Szplin tym patusiarskim tekstem, wyraziłem opinie i tyle. I poparłem ja czymś konkretnym i namacalnym. Nie zgadzasz się z nią, napisz czemu, a nie odwracaj uwagę od treści.
Ps. Szplinowi nie zarzucasz że notorycznie coś pisze o Ukraińcach czy o mnie. I ciągle wraca do tematu.
Tutaj mój komentarz był jak najbardziej na miejscu i na temat. Inni mogą rozmawiać o Szplinie, ale jedna z najbardziej zainteresowanych osób już nie?
Edit. Ok, widze, że dopierdoliles tu Szplinowi ostro. Więc muszę sprostować opinie, że się do niego nie dowalasz.


Wszyscy się kurwa do ciebie przywalają na siłę, ty po prostu robisz wiecznie to samo i się Dziwisz że co chwilę kto inny ci kurwa uwagę zwraca.
Ps: dosypali magicznie głosów i pewność siebie widzę wzrosła, atencja jest, cel osiągnięty.
Rozejść się.


Coś sugerujesz z tymi magicznymi głosami? A może to głosy na "tak" są magicznie dosypywanie? Czy tak tylko dla atencji to napisałeś?

I nie. Nie twierdzę,że wszyscy się na siłę do mnie przywalaja.
Uważam, i pisałem o tym, że jest w wielu przypadkach sporo racji. Ale też jest wiele absurdalnego przywalania na siłę i bez sensu, czego dziwię się, że nie jesteś w stanie dostrzec, bo przeciez jesteś inteligentna osoba. A wiele takich przywalan na siłę było przytaczanych i widać je czarno na białym, i nie tylko przytaczanych przeze mnie. Ty widzisz wszystko chyba skrajnie czarno biało. Ja jestem tylko zły, i gdy ktoś np. wrzuca jakiś komentarz w jakimś temacie, z dupy, jakim jestem gównem, to to słuszne przywalania się, bo ja zawsze jestem zły.


Eot. Nie mam zamiaru dyskutować kolejny raz o tym samym.
 
Last edited:
W moim komentarzu kompletnie nie chodziło o dyskusje o Ukraińcach.
Wkurwił mnie Szplin tym patusiarskim tekstem, wyraziłem opinie i tyle. I poparłem ja czymś konkretnym i namacalnym. Nie zgadzasz się z nią, napisz czemu, a nie odwracaj uwagę od treści.
Ps. Szplinowi nie zarzucasz że notorycznie coś pisze o Ukraińcach czy o mnie. I ciągle wraca do tematu.
Tutaj mój komentarz był jak najbardziej na miejscu i na temat. Inni mogą rozmawiać o Szplinie, ale jedna z najbardziej zainteresowanych osób już nie?
Edit. Ok, widze, że dopierdoliles tu Szplinowi ostro. Więc muszę sprostować opinie, że się do niego nie dowalasz.





Coś sugerujesz z tymi magicznymi głosami? A może to głosy na "tak" są magicznie dosypywanie? Czy tak tylko dla atencji to napisałeś?

I nie. Nie twierdzę,że wszyscy się na siłę do mnie przywalaja.
Uważam, i pisałem o tym, że jest w wielu przypadkach sporo racji. Ale też jest wiele absurdalnego przywalania na siłę i bez sensu, czego dziwię się, że nie jesteś w stanie dostrzec, bo przeciez jesteś inteligentna osoba. A wiele takich przywalan na siłę było przytaczanych i widać je czarno na białym, i nie tylko przytaczanych przeze mnie. Ty widzisz wszystko chyba skrajnie czarno biało. Ja jestem tylko zły, i gdy ktoś np. wrzuca jakiś komentarz w jakimś temacie, z dupy, jakim jestem gównem, to to słuszne przywalania się, bo ja zawsze jestem zły.


Eot. Nie mam zamiaru dyskutować kolejny raz o tym samym.
Tak



Chodzi o to że gdybyś nie pisał wszędzie że szplin pisze o Ukraińcach to bym nawet o tym nie wiedział bo od jakiegoś czasu nie czytam tych tematów, a ty wszędzie i wszystkim o tym uprzejmie donosisz! A ja mam to w pompie i wkurwia mnie już ten 2 tygodniowy płacz o to że ten pisze o banderowcach ty stajesz w opozycji i później cię wyzywają, kompletnie mnie jak i wielu to nie interesuje i co jakiś czas jedna z osób co ma podobne zdanie co ja się do ciebie gdzieś przypierdoli z tego samego powodu, i co cię zresztą tak boli to co on o nich pisze, imo chuj ci do tego, nie wyrobisz tutaj nikomu poglądów bo każdy ma wyrobione własne, nie potrzeba nam mentora.
Hefaner ci pisał że masz chujowy protekcjonalny ton itp, to się właśnie z tym wiąże że irytujesz poprostu ludzi, i jak ktoś kurwa rozleje herbatę, lekko się podkurwi, wejdzie na Cohones, przeczyta znowu że ty piszesz że on pisze o ukrach, że oni cię wyzywają, to się zdenerwuje kurwa bardziej i prawdopodobnie dojebie się właśnie do ciebie, bo nikt kurwa inny nie chodzi i nie pisze że halibut pisze o czymkolwiek cokolwiek gdziekolwiek, kapujesz kurwa? No.
Ps: ja nie widziałem żeby ktoś bezpośrednio zwracał się do ciebie per "gówno".
 
Last edited:
hehehe.png


dla rownowagi... Halibut musisz dokonac podzialu :mjsmile::brianvomit:
 
tacy ludzie stawiają się wyżej od Ukraińców xd

To Wy robicie te patologie w Polsce i Was powinno się bac. Nie słyszałem by Ukraińcy chcieli nas zabijać.
:najmancoty::damjan:
Ostatnio miałem sytuacje gdzie twój bracia ukry mi grozili i skończyło się to dla nich źle.

A jeśli ludzie w PL ci nie odpowiadają to wyprowadź się ze swoją lubą za wschodnią granice i wszyscy będą zadowoleni. :kis:
 
:najmancoty::damjan:
Ostatnio miałem sytuacje gdzie twój bracia ukry mi grozili i skończyło się to dla nich źle.

A jeśli ludzie w PL ci nie odpowiadają to wyprowadź się ze swoją lubą za wschodnią granice i wszyscy będą zadowoleni. :kis:

Nie rozumiem. W sensie nikogo w Polsce nie można krytykować, gdy jest Polakiem, bo to znaczy że trzeba spierdalac najlepiej?
To przecież całe forum powinno spierdalac bo każdemu ludzie w Polsce się nie podobają, bo każdy kogoś na pewno czasem krytykuje.
 
Nie rozumiem. W sensie nikogo w Polsce nie można krytykować, gdy jest Polakiem, bo to znaczy że trzeba spierdalac najlepiej?
To przecież całe forum powinno spierdalac bo każdemu ludzie w Polsce się nie podobają, bo każdy kogoś na pewno czasem krytykuje.
Tłumaczyłem ci to parę miesięcy temu, my jesteśmy u siebie, na Polskiej ziemy, możemy więcej niż obce narody na naszej ziemi, Seba pod klatką u siebie może pić piwo, pod klatką seby ukry pić piwa nie mogą bo nie są u siebie i Seba ich pogoni jak np będą się głośno zachowywać.
 
Nie rozumiem. W sensie nikogo w Polsce nie można krytykować, gdy jest Polakiem, bo to znaczy że trzeba spierdalac najlepiej?
To przecież całe forum powinno spierdalac bo każdemu ludzie w Polsce się nie podobają, bo każdy kogoś na pewno czasem krytykuje.
Nie widziałem chyba żadnej twojej wypowiedzi w której byś krytykował naszych sąsiadów, a Polaków już tak. Wiec może tam ci będzie lepiej? Krytykować można jak najbardziej.
 
Tłumaczyłem ci to parę miesięcy temu, my jesteśmy u siebie, na Polskiej ziemy, możemy więcej niż obce narody na naszej ziemi, Seba pod klatką u siebie może pić piwo, pod klatką seby ukry pić piwa nie mogą bo nie są u siebie i Seba ich pogoni jak np będą się głośno zachowywać.

Ale jak to się odnosi do tego, że nie powinienem krytykować kogoś tylko dlatego, że jest Polakiem? Bo do tego odnosił się mój komentarz. Logiczne jest, że Polak może u siebie więcej, bo jest u siebie. To dla mnie oczywistosc.

Ps. Nie widzę nic złego w piciu piwa pod klatką, o ile ktoś nie robi rozpierdolu. Jak go robi- to trzeba pogonić. Ja tam nie jestem społeczniakiem i nie przeszkadza mi gdy ktoś pije w miejscu publicznym piwo. Wolę prawo niemieckie, gdzie możesz pić nawet na dworcu. Ale domyślam się, że masz na myśli picie i robienie trzody przy tym. Wtedy powiem tak: wtedy należy gonić i Polaka a zwłaszcza obcokrajowca, Ukraińca. Obcokrajowca bardziej.


Nie widziałem chyba żadnej twojej wypowiedzi w której byś krytykował naszych sąsiadów, a Polaków już tak. Wiec może tam ci będzie lepiej? Krytykować można jak najbardziej.


E tam, mało tego, ale było :)
Wynika to z tego iż zwykle komentowałem co inni wrzucają. Ot, tylko parę dni temu, może wczoraj nawet w HP jechałem m.in po kierowcach z Ukrainy. Ale fakt, przyznaje, że sporo za mocno ich broniłem kiedyś, jeszcze w wakacje, w lipcu. Sporo zdania zmieniłem po przejrzeniu listów gończych, o czym też z krytyka pisałem o Ukraińcach.
 
Last edited:
Tłumaczyłem ci to parę miesięcy temu, my jesteśmy u siebie, na Polskiej ziemy, możemy więcej niż obce narody na naszej ziemi, Seba pod klatką u siebie może pić piwo, pod klatką seby ukry pić piwa nie mogą bo nie są u siebie i Seba ich pogoni jak np będą się głośno zachowywać.

Gościu co Ty pierdolisz? Patologia jest patologią, czy to seba drze mordę pod klatką czy wania z ukrainy. Jeden i drugi do pogonienia.
 
Co za kwiaty :jarolaugh:
Pan Miękki Konar, którego już kilka osób rozgryzło, że jest google'owym mitomanem, się posrał, bo mu to kiedyś wytknąłem i teraz załączył misję "mściwy skurwiel". No i popłakał się przy akompaniamencie odezwy do ludu moderującego miast i wsi, marsylianki i "ody do uciemiężonych wukrinian", iż wrogi element szplinowy użył wobec niego ciężkiego oręża w postaci tekstu z najlepszej komedii świata, co omal nie doprowadziło do ludobójstwa. Bareja byłby ze mnie dumny :antonio:
 
Co za kwiaty :jarolaugh:
Pan Miękki Konar, którego już kilka osób rozgryzło, że jest google'owym mitomanem, się posrał, bo mu to kiedyś wytknąłem i teraz załączył misję "mściwy skurwiel". No i popłakał się przy akompaniamencie odezwy do ludu moderującego miast i wsi, marsylianki i "ody do uciemiężonych wukrinian", iż wrogi element szplinowy użył wobec niego ciężkiego oręża w postaci tekstu z najlepszej komedii świata, co omal nie doprowadziło do ludobójstwa. Bareja byłby ze mnie dumny :antonio:
Dobrze że nie napisałeś co mu zrobisz jak go złapiesz :lol:
 
Back
Top