Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Ale ja właśnie po wpisie hefanera postanowiłem zrobić te ankietę bo dała mi dużo do myślenia :)

I stary znowu- atak na mnie, bo innych wyzywam, bez zauważania, że to w odpowiedzi na wyzwiska w moją stronę.



I stary, mi nie chodziło o Szplinie o ten wpis. Ale o takie, że w różnych tematach, w których nawet się nie udzielałem zbytnio, z dupy, wrzucał komentarze, bez kontekstu, w stylu "halibut to chuj, sperma, rimming, skakać po głowie" lub często gdy dawałem jakikolwiek komentarz- obrażał mnie z dupy bez związku z treścią komentarzy. To miałem na myśli. Czy gownoburze innych userow którzy robili ścieki bez powodu, gdy tylko coś normalnie skomentowałem, bez obrażania, szydery, ot zwykła opinia lub stwierdzenie faktu jakich wiele.

I znowu - Szplina i Marcinosa atakować to źle, oni atakować dobra jest.


No i w tym przypadku to nie ja jestem tym wujkiem bo to nie ja zaczynam obleśne wysrywy. Ja raczej jestem ofiarą tego wiecznie najebanego wujka który gdy mnie widzi musi napisać coś o debilach, lizaniu wrzodów, odbytów by zobaczyć jak się wkurwiam.

Ciągle nie rozumiem jak można nie zauważyć iż to oni mnie prowokują a nie ja ich. Nawet przykładów takich moich prowokacji nie potrafi nikt podać.
Przeczytałeś mój wpis ze zrozumieniem?
Chłopie nawiązałem do Twojej wymiany zdań z @vitas gdzie po prostu musiałeś wtrącić dwa zdania o w/w użytkownikach, bo bez tego chyba byś się rozchorował, problemem jest, że nie umiesz przejść do porządku dziennego nie nawiązując do poprzednich sprzeczek w innych tematach.
Nie mam na myśli ankiety.
 
W sumie to neutralnie podchodziłem do tych waszych spin a na ogół to się z tego śmiałem bo też i do końca poważnie tego nie traktowałem, nie mniej skoro masz wrażliwą psychikę na tzw. hejt to może faktycznie odpuść sobie Cohones, jeżeli zaczepki poszczególnych użytkowników tak cię drażnią to takim tematem właśnie im pokazałes że są one efektywne i tym samym dałeś im paliwo do kontynuowania. :coffeepc:
 
dc0d841277_wypierdalaj_stad~2.jpg
 
@Hefaner napisałeś się, naprodukowałeś w dobrej wierze, w obronie tego gagatka, a tu jak krew w piach.

Właśnie dlatego ten ancymon strzela sobie raz za razem samobója.
Około 9tej skończył się udzielać w "Halibut vs reszta świata". Sam łudziłem się, że dałeś mu trochę do myślenia.
Ale nie, nie może sobie odpuścić, wraca po raz kolejny do wątków już przegadanych w innym zupełnie temacie,
no i bezwstydnie pluje wyzwiskami.
Do tego jak zwykle robi to co zawsze,
zagrywa kartę "wypowiedź z podpórką",
jestem atencyjną kurwą,
ALE Szplin i Marcinos też, jakby to miało dać jakiś freepass na głupotę.
Zauważ, że w/w wymienieni nie zajęli stanowiska w tym temacie, dopiero jak się rozpruł po raz wtóry grając kartą z podpórką.

:usunto:

Naprawdę nie rozumiesz dlaczego @szplin popełnił przed chwilą swój wpis?

Edit: Zachowujesz się jak najebany rubaszny wujek co dostał w łeb za branie nastoletniej siostrzenicy na kolanka i został zaprowadzony za wąsy do spania.
A za 20 min znowu go widzisz jak wlewa sobie wódkę i udaje, że nic się nie stało.
Zyciowy protip: nie pozwol żebys Ty byl takim wujkiem, albo przynajmniej nie daj sie wyprowadzic do spania :juanlaugh:
 
Dawać 1000 lajków pod postem to go kurwa zdissuję na tracku :fingers:

Szpilin ZDR AGD MZK na tracku wbija chuja w ukrofilskich chłopaków, Hali hali ten jebany madafaka moze skoczyc na dimy snaka zwierzaka i jego rozjebana ankieta...

Masz wstęp, reszte musisz wykminic sam, wymiar pracy 8h dziennie, umowa o dzielo. Po sukcesie dzielimy sie fifty fifty, matematyke zostawiam Tobie :jjsmile:
 
A i tak jest tylko środkiem lokomocji Jezusa przy wjeździe do Jerozolimy, gdy mieszkańcy witają go liśćmi palmowymi
 
Hali, skończ się wkręcać i wszystko wróci do normy. Nie wiem po co rozpisujesz się ludziom którzy Cię nie rozumieją, sam widzisz że to bez sensu, zresztą - moje pisanie też nie ma sensu bo inni już to przecież też pisali. Wiem, że lubisz lekkie polemiki, ciężkie polemiki, a inby to każdy tutaj lubi :werdum:

Tylko czy warto? Olej ich, a szplin za wyzwiska dostanie wreszcie bana, płakał będzie, smutny będzie, leżał będzie... Tak się wygrywa takie wojenki. :blablabla:

Pozdro, głowa do góry. :gabi_much_love:

Ps. Myślę że jak odejdziesz to sporo osób straci sens życia, a po co to komu :conorsalute:

Forum jest dla każdego, tylko wystarczy się mniej wkręcać. Mnie też tu jakieś gimby uważajo za bajkopisarza, nie muszę każdemu udowadniać swojej wartości, bo ją znam. A że dla większości zajebanie daniela z kuszy to jakieś niemożliwości... Cóż. Ich sprawa, że w dupie byli i gówno widzieli. Każdy ocenia swoim pryzmatem. Niektórzy tutaj posługują się prymatem do tego celu, inni pryzmą, jeszcze inni prałatem... :tysoncoffe:
 
Tylko czy warto? Olej ich, a szplin za wyzwiska dostanie wreszcie bana, płakał będzie, smutny będzie, leżał będzie... Tak się wygrywa takie wojenki.
serio chcesz w to brnac? przeciez wyzwiska leca z kazdej strony, jesli ktos ma dostac bana to uczciwie bylo by po rowno, nie uwazasz?
 
serio chcesz w to brnac? przeciez wyzwiska leca z kazdej strony, jesli ktos ma dostac bana to uczciwie bylo by po rowno, nie uwazasz?


Nie. Ci którzy odpowiadają na wyzwiska są niewinni niczym Maryja zawsze dziewica która urodziła o 21:37 papieża Polaka lgbt
 
ylko czy warto? Olej ich, a szplin za wyzwiska dostanie wreszcie bana, płakał będzie, smutny będzie, leżał będzie... Tak się wygrywa takie wojenki.
nie wiem co masz do @szplin ,ale ja zawsze bede za nim. Z prostego powodu, cos potrzebuje, zawsze mi odpowie. Nigdy nie widzialem, zeby byl niemily, oprocz jednej osoby. Nie wiem po co sie w to pchasz.
 
Back
Top