Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
12:8 to nie tak zle. Poza tym zaraz wejdzie aneks do ankiety ze to musi byc sejmowa wiekszosc bezwzgledna a nie tylko zwykla i bedzie po staremu


Jedyne kryterium jakie mam to kilkadziesiąt głosów. Czyli ponad 30.
 
Nie umiesz sam podjąć decyzji,tylko musisz żebrać o atencje?
Kolega @Hefaner dobrze powiedział,że przerwa by ci się przydała chociażby dla zdrowia psychicznego.
Naszego też.

Czy ty nie umiesz zrozumieć, że nie wszystko jest atencją i są jeszcze w życiu inne motywację? To, że Ty masz tak iż wszystko co tu robisz to latanie atencyjnej dziury- to serio nie znaczy iż inni też tak mają.
 
6FFAB8B9-B1D3-4744-AAF3-53259825E1CC.gif
 
Właśnie przez takie tematy i wiele podobnych rzeczy ludzie mają Cię za atencyjną kurwę. Jak chcesz wypierdalać to wypierdalaj zamiast robić jakieś gównotematy i masturbować się do samego siebie. Kliknij przycisk "Log out" i nie wracaj przez kilka tygodni, dobrze Ci zrobi przerwa od forum.
 
Właśnie przez takie tematy i wiele podobnych rzeczy ludzie mają Cię za atencyjną kurwę. Jak chcesz wypierdalać to wypierdalaj zamiast robić jakieś gównotematy i masturbować się do samego siebie. Kliknij przycisk "Log out" i nie wracaj przez kilka tygodni, dobrze Ci zrobi przerwa od forum.


Takie tematy, czyli jeden?

Czy ktoś jest zmuszany by tu wchodzić i głosować? Czy spamuje w innych tematach?
Więc jak może to przeszkadzać?

Wyjaśniłem, że ankieta jest po to bym się przekonał czy rzeczywiście mecze całe forum, gdyż ciągły spam i ataki kilku tych samych osób nie są miarodajne.
Jeżeli ja jestem atencyjna kurwa, to ty jesteś głupia kurwa która nie umie czytać ze zrozumieniem.

I dobrze wiesz, że atencyjna kurwa to może być Szplin czy Marcinos którzy nie ukrywają że notorycznie mnie atakowali bez powodu dla prowokacji, czyli robienia szumu, więc atencji.

I po co tu wchodzisz i się masturbuje aż do mnie? Po co te zjeby masturbowaly się do mnie nawet gdy się nie odzywalem- dla samej chęci powalenia do mojej osoby i swojego zjebanstwa?
 
Takie tematy, czyli jeden?

Czy ktoś jest zmuszany by tu wchodzić i głosować? Czy spamuje w innych tematach?
Więc jak może to przeszkadzać?

Wyjaśniłem, że ankieta jest po to bym się przekonał czy rzeczywiście mecze całe forum, gdyż ciągły spam i ataki kilku tych samych osób nie są miarodajne.
Jeżeli ja jestem atencyjna kurwa, to ty jesteś głupia kurwa która nie umie czytać ze zrozumieniem.

I dobrze wiesz, że atencyjna kurwa to może być Szplin czy Marcinos którzy nie ukrywają że notorycznie mnie atakowali bez powodu dla prowokacji, czyli robienia szumu, więc atencji.

I po co tu wchodzisz i się masturbuje aż do mnie? Po co te zjeby masturbowaly się do mnie nawet gdy się nie odzywalem- dla samej chęci powalenia do mojej osoby i swojego zjebanstwa?
gmsa88D.gif
 
N7qsOMqyOZM617RaRh1xg64DyFKum8nf.jpg





A poważnie, rób jak uważasz, jeśli faktycznie ciężko Ci ignorować zaczepki w Twoją strone i nie możesz sobie z tym poradzić to odpocznij od tego miejsca.
Osobiście nic do Ciebie nie mam, nie znamy się przecież z realnego świata, a Twoje elaboraty na forum mi nie wadzą po prostu omijam i czytam dany temat dalej. Szkoda tylko że inni usilnie siedzą z Tobą w tej dziecinnej piaskownicy i mnożą nic nie wnoszące posty rozwalając tematy do absurdalnych rozmiarów...
 
Kurde Hali tu się odpalasz. Zacznij robić to co ja robię w necie. Jak ktoś mnie atakuje (a zdarza się za na przykład śmieszki z papieża) to życzę miłego dnia lub to olewam. Nie umiesz chyba zrozumieć, że swoimi odpałami dajesz paliwo tym którzy Cię atakują. Zrozum, że dla własnej równowagi psychicznej jak zaczniesz to pierdolić zamiast tworzyć elaboraty to im się może znudzić, a i dla innych Ty będziesz mniej męczący. Peace!
 
Atencyjne gówno nawet w takich momentach szuka atencji? Nie, nie będę żadnego glosu oddawał bo narcystyczny zjeb nawet przed samobójstwem potrzebuje poklasku.
Głosować to ja mogę w ankiecie dlaczego kielecki kurwą jest albo dupa czy cycki a nie za jakimiś dziecinadami.
 
Atencyjne gówno nawet w takich momentach szuka atencji? Nie, nie będę żadnego glosu oddawał bo narcystyczny zjeb nawet przed samobójstwem potrzebuje poklasku.
Głosować to ja mogę w ankiecie dlaczego kielecki kurwą jest albo dupa czy cycki a nie za jakimiś dziecinadami.

Na prawdę nie rozumiem jak możesz tak do ludzi się odzywać. W dodatku notorycznie zaczepiając osobę która uważasz za atencyjnej gówno. Jeżeli ty budujesz swoją atencję na atencyjnym gównie, to czy nie przyznajesz tym samym, że stoisz niżej od niego?
 
Takie tematy, czyli jeden?

Czy ktoś jest zmuszany by tu wchodzić i głosować? Czy spamuje w innych tematach?
Więc jak może to przeszkadzać?

Wyjaśniłem, że ankieta jest po to bym się przekonał czy rzeczywiście mecze całe forum, gdyż ciągły spam i ataki kilku tych samych osób nie są miarodajne.
Jeżeli ja jestem atencyjna kurwa, to ty jesteś głupia kurwa która nie umie czytać ze zrozumieniem.

I dobrze wiesz, że atencyjna kurwa to może być Szplin czy Marcinos którzy nie ukrywają że notorycznie mnie atakowali bez powodu dla prowokacji, czyli robienia szumu, więc atencji.

I po co tu wchodzisz i się masturbuje aż do mnie? Po co te zjeby masturbowaly się do mnie nawet gdy się nie odzywalem- dla samej chęci powalenia do mojej osoby i swojego zjebanstwa?
@Hefaner napisałeś się, naprodukowałeś w dobrej wierze, w obronie tego gagatka, a tu jak krew w piach.

Właśnie dlatego ten ancymon strzela sobie raz za razem samobója.
Około 9tej skończył się udzielać w "Halibut vs reszta świata". Sam łudziłem się, że dałeś mu trochę do myślenia.
Ale nie, nie może sobie odpuścić, wraca po raz kolejny do wątków już przegadanych w innym zupełnie temacie,
no i bezwstydnie pluje wyzwiskami.
Do tego jak zwykle robi to co zawsze,
zagrywa kartę "wypowiedź z podpórką",
jestem atencyjną kurwą,
ALE Szplin i Marcinos też, jakby to miało dać jakiś freepass na głupotę.
Zauważ, że w/w wymienieni nie zajęli stanowiska w tym temacie, dopiero jak się rozpruł po raz wtóry grając kartą z podpórką.

:usunto:
Na prawdę nie rozumiem jak możesz tak do ludzi się odzywać. W dodatku notorycznie zaczepiając osobę która uważasz za atencyjnej gówno. Jeżeli ty budujesz swoją atencję na atencyjnym gównie, to czy nie przyznajesz tym samym, że stoisz niżej od niego?
Naprawdę nie rozumiesz dlaczego @szplin popełnił przed chwilą swój wpis?

Edit: Zachowujesz się jak najebany rubaszny wujek co dostał w łeb za branie nastoletniej siostrzenicy na kolanka i został zaprowadzony za wąsy do spania.
A za 20 min znowu go widzisz jak wlewa sobie wódkę i udaje, że nic się nie stało.
 
@Hefaner napisałeś się, naprodukowałeś w dobrej wierze, w obronie tego gagatka, a tu jak krew w piach.

Właśnie dlatego ten ancymon strzela sobie raz za razem samobója.
Około 9tej skończył się udzielać w "Halibut vs reszta świata". Sam łudziłem się, że dałeś mu trochę do myślenia.
Ale nie, nie może sobie odpuścić, wraca po raz kolejny do wątków już przegadanych w innym zupełnie temacie,
no i bezwstydnie pluje wyzwiskami.
Do tego jak zwykle robi to co zawsze,
zagrywa kartę "wypowiedź z podpórką",
jestem atencyjną kurwą,
ALE Szplin i Marcinos też, jakby to miało dać jakiś freepass na głupotę.
Zauważ, że w/w wymienieni nie zajęli stanowiska w tym temacie, dopiero jak się rozpruł po raz wtóry grając kartą z podpórką.

:usunto:

Naprawdę nie rozumiesz dlaczego @szplin popełnił przed chwilą swój wpis?

Edit: Zachowujesz się jak najebany rubaszny wujek co dostał w łeb za branie nastoletniej siostrzenicy na kolanka i został zaprowadzony za wąsy do spania.
A za 20 min znowu go widzisz jak wlewa sobie wódkę i udaje, że nic się nie stało.


Ale ja właśnie po wpisie hefanera postanowiłem zrobić te ankietę bo dała mi dużo do myślenia :)

I stary znowu- atak na mnie, bo innych wyzywam, bez zauważania, że to w odpowiedzi na wyzwiska w moją stronę.



I stary, mi nie chodziło o Szplinie o ten wpis. Ale o takie, że w różnych tematach, w których nawet się nie udzielałem zbytnio, z dupy, wrzucał komentarze, bez kontekstu, w stylu "halibut to chuj, sperma, rimming, skakać po głowie" lub często gdy dawałem jakikolwiek komentarz- obrażał mnie z dupy bez związku z treścią komentarzy. To miałem na myśli. Czy gownoburze innych userow którzy robili ścieki bez powodu, gdy tylko coś normalnie skomentowałem, bez obrażania, szydery, ot zwykła opinia lub stwierdzenie faktu jakich wiele.

I znowu - Szplina i Marcinosa atakować to źle, oni atakować dobra jest.


No i w tym przypadku to nie ja jestem tym wujkiem bo to nie ja zaczynam obleśne wysrywy. Ja raczej jestem ofiarą tego wiecznie najebanego wujka który gdy mnie widzi musi napisać coś o debilach, lizaniu wrzodów, odbytów by zobaczyć jak się wkurwiam.

Ciągle nie rozumiem jak można nie zauważyć iż to oni mnie prowokują a nie ja ich. Nawet przykładów takich moich prowokacji nie potrafi nikt podać.
 
Last edited:
Back
Top